Reklama

Češky jsou neskutečně namyšlený ženský.....

xxcd (Ne, 18. 6. 2006 - 21:06)

Ještě menší oprava ... Někdo má alespoň jednu !!! :)))

Lukas (Ne, 18. 6. 2006 - 18:06)

Aleno, mala oprava: xxcd zadnou holku nema a kouli ma jen jednu.

xxcd (Ne, 18. 6. 2006 - 18:06)

To jsi chtěla být vtipná, nebo trapná Alenko !!?? A proč mi nadáváš !? Já Ti také neříkám píčo i když jsi a nekomunikuji s Tebou, tak co Tě vedlo k tomu, mě napadnout !? :) Vzpamatuj se !!! Jsi přece žena, zachránkyně pověsti našeho národa, tak se chovej !!!

Alena (Ne, 18. 6. 2006 - 18:06)

xxcd ty debile ty jseš asi všude máš něco jiného na práci jak nasírat lidi na doktorce.Zajímalo by mě která kráva může žít s takovým magorem jako jsi ty a nebo je tak vypatlaná,že jí nevadí tvoje trapné chování.Já tě mít doma tak tě pověsím za koule do průvanu.

xxcd (Ne, 18. 6. 2006 - 17:06)

Lukášek šplhá a šplhá ... :) Opravdu chudáček ... Pověst našeho národa zachraňují ženy ... Hezké ... V tom případě bys měl být také žena Luke !!! Nebo snad jsi !!?? Pochybuji, že jsi vpořádku, když nepoznáš písmeno l od čísla 1, nemám pravdu Al !!?? :)

Lukas (Ne, 18. 6. 2006 - 17:06)

Heleno, presne to samy jsem taky ctl. Aspon, ze povest naseho naroda zachranujte vy, holky/zeny.
A1, to, jak pises o blbosti xxcd znovu potvrdil svym komentarem, vid? Totalni nelogicka volovina!

xxcd (Ne, 18. 6. 2006 - 00:06)

Vrána k vráně sedá, tak se nedivne, že narážíte jen na takové muže u nás ... Je jasné, že Ti praví by si o Vás ani kolo neopřeli a to Vás žere nejvíc !!!!

Al (So, 17. 6. 2006 - 21:06)

Souhlasím s Lukášem, má úplnou pravdu.Tuhle pověst Češi v zahraničí mají a bohužel to je často pravda.xxcd možná netíží závist ale jeho blbost.Z jazyků stačí angličtina a číst noviny, mluvit s cizinci.

Helena (So, 17. 6. 2006 - 21:06)

Lukasi,souhlasim s Tebou!Ja to slysela uz pred lety a bohuzel stale ta povest nasich muzu se "venku"nezmnenila.Ano,rika se,ze jsou spinavci a smradosi.Dal pak absolutne nesamostatni mamincini mazanci,navic pry v parterstvi si nechavaji slouzit od zen.Nastesti mam ja na partnera kliku:-)Tak mi ho je lito,kdyz se vlastne i o nem toto povida.

xxcd (So, 17. 6. 2006 - 18:06)

Pro Tebe je nejspíš diakritika mission impossible :-) vole !!! Takovou pověst možná mají típci, jako Ty ... Ale to nejsou všichni !!! Jaký cizí jazyk se tedy podle Tebe mám naučit, abych zjistil, že muži v ČR mají pověst takovou, jak povídáš ... !!?? ... Hraješ si tady na chytrého, ale ... P.S. Závist mě netíží :)

Lukas (So, 17. 6. 2006 - 15:06)

xxcd, mluvi z tebe zavist nekoho, kdo jeste nepoznal kouzlo milostneho vztahu s holkou, a uz vubec ne s holkou hezkou. Ze maji cesky kluci a muzi mezi Zapadaky povest nemytych smradochu si muzes overit sam, ctenim, ale to by vyzadovalo, abys prestal psat voloviny na doktorce.cz a odhalovat se holkam a klukum v brnenskych parcich. Taky by ses musel naucit nejaky cizi jazyk, coz je
mission impossible. Mimochodem, taky mame povest, ze jsme nesamostatni mamincini rozmazlenci, ze mame smysl pro pubertalni humor atd.

Eva (So, 17. 6. 2006 - 04:06)

Opravdu Cesi jeste nejsou k sobe hodni?

xxcd (Pá, 16. 6. 2006 - 22:06)

Ty jsi takový slaďoušek Lukášku, až se mi chce blejt ... Kde a s kým v cizině ses o nás šeských chlapech, mužích, klukách bavil, že Ti to řekl !? Já vím, proč si myslíš, že ses s namyšlenýma dívkama nesetkal ... Ty se s nimi setkáváš stále, jen Ti to nepříjde, protože sám asi budeš obyčejný namyšlený kretém, co tady leze určitému pohlaví s prominutím do prdele :) Jo, je to tak ...

Lukas (Pá, 16. 6. 2006 - 16:06)

Osobne s namyslenejma holkama nemam zkusenost, ale jestli takovy jsou, tak je to asi tim, ze maji v cizine vybornou povest, ze jsou hezky, inteligentni a schopny. My, cesky kluci, zase mame v cizine povest, ze se nemyjeme a nedbame na sebe, takze je mozny, ze na cesky holky zarlis a proto je pomlouvas.

Pro Jecha (Pá, 16. 6. 2006 - 14:06)

A z mladých mužů zakomplexování rádoby tvrdí muži, čím je který hloupější, tím víc mluví o slepicích.Chytrých a samostatných žen se bojíte, aby vás nepředběhli v kariéře , že by vás neobsluhovali a tak se obklopujete se slepicema. Slepici ale může mít jen blbej kohout, svůj k svému.

Renata (Pá, 16. 6. 2006 - 10:06)

Uško, Tys učila na gymplu?
Doufám, že ne gramatiku.
namyšlená Renata

Asistentka (Pá, 16. 6. 2006 - 10:06)

Pohled z druhé strany: Žiju v Praze a je tu hodně mužů, kterým žádná žena není dost dobrá: "moc malá, moc vysoká, moc hubená, moc tlustá, má moc malá prsa, moc velká prsa, moc povislá prsa, moc stará, moc tuctová, o tu bych si kolo neopřel", atd.

Jech (Pá, 2. 6. 2006 - 10:06)

Uško, kdepak "pražská mládež", taková je všude. To jsi jenom zdokumentovala povahové rysy mladých, budoucích žen a mladých, budoucích mužů. V dospělosti své charaktery ještě "vyšperkují a zdokonalí" a pak jsou z nich ty otřesné slepice, o kterých se tu konkrétně mluví. Ty výjimky to jenom potvrzují.

Uška (Čt, 1. 6. 2006 - 15:06)

Jo a ještě: teď v březnu jsem měla v Praze na 4letym gymplu praxe. Učila jsem druháky, takže jim bylo 16-17. V jedný třídě byly hlavně holky a můžu říct, že mi dost lezli na nervy, nosánek nahoru atd Ale byly tam i takový, který se oblíkaly líp, ale vypadaly dost nesměle. V další třídě jsem měla hlavně kluky a ti byli daleko víc v pohodě. Jasně, našel se tam občas nějakej frája, ale dalo se s nima vyjít...prostě pražská mládež :o))

Uška (Čt, 1. 6. 2006 - 15:06)

xxcd: holky kolem 17ti jsou ještě kolikrát v pubertě :o) ale mě je čerstvých 23 a fakt jsem naprosto normální člověk...spíš mi sebevědomí chybí... :o(( nerada jsem středem pozornosti...nevim, ale studuju VŠ v Praze, znám i holky přímo z Prahy a jsou to fajn baby!!! Fakt :o) možná je to tím, že mezi slepicema, jak vy tady píšete, bych se moc dobře necítila, takže jich moc neznám...ale jsou takové mezi námi!

Reklama

Přidat komentář