Reklama

SEX - mlady kluk a starsi zena!

Creolla (Pá, 5. 1. 2007 - 13:01)

Vždyť je naprosto normální ba správné!!!! Starší žena je zkušenější, rozumnější a nebude nikomu slepičit, tvé případné nedostatky, jako mají ve zvyku blbé "náctky". Naopak ti jen rozšíří obzory. Je to jen a jen správné!!! Hodně štěstí:-)

postalk (Po, 25. 12. 2006 - 16:12)

ja taky!! Mario.Rodriguez"seznam.cz

Návštěvník (So, 23. 12. 2006 - 20:12)

Já chci sex, Sindy!

strelec (So, 23. 12. 2006 - 00:12)

si borec,skvělá hláška

Třicítky jsou n (Pá, 22. 12. 2006 - 23:12)

kunda utáhne i parník proti proudu

slumalf (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

Takový idiot se tu ještě nenašel. Nechej se vyšetřit

SINDY (Pá, 22. 12. 2006 - 16:12)

Je mi 30 chceš sex????

Jula (Čt, 23. 11. 2006 - 02:11)

...a Natálie se ukojila.

natálie (Čt, 23. 11. 2006 - 00:11)

mrdkoši smrdí vám koule prasata
mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata mrdkoši smrdí vám koule prasata

natalie (Čt, 23. 11. 2006 - 00:11)

mrdkoši

Návštěvník (So, 18. 11. 2006 - 19:11)

starší ženy...užasná kapitola,zvednou mladému klukovi sebevědomí-alespoň mě ano!..vše je s nima jiné lepší harmoničtější!..ví přesně co chtějí!...není nic lepšího!

Návštěvník (Pá, 22. 9. 2006 - 11:09)

Ale nad mlaďounkou pičku není. Jak ta těsní, jak se chvěje, jak pruží, jak u toho nekecá...

honzik (Čt, 21. 9. 2006 - 21:09)

ahojik. a chtěla by si to znovu zažít. přitahujou mi starší než jsem já.

Stařena (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

Nojo, copak ti postarší impotenti...
Na tohle jsou fakt nejlepší puberťáci.

. (St, 20. 9. 2006 - 15:09)

Nemyslím si že mladší nevědí kam sáhnout.Jsem 32-letá a zbalila jsem 21-letého kluka,myslela jsem si,že rychlovka a já ho budu muset vést,ale spletla jsem se!Něco takového jsem už dlouho nezažila.Nešlo mu o sebe,ale mě 100% uspokojil.KAM SE NA NEJ STARŠÍ HRABOU!!!

Petr (Ne, 17. 9. 2006 - 18:09)

Jo, je mi 19 a taky o tom sakra přemejšlim. Mladý holky si moc myslej, kdežto dospělý ženský si jen chtěj užít a pak je to slušná zábava. a když čtu ty inzeráty typu 35letá mamina hledá nezkušenýho zajíčka, začíná mě to fakt vrtat hlavou a něco zkusim :-)

Deviantka (Ne, 17. 9. 2006 - 17:09)

MONIKO:Ty asi děláš sex za prachy,a mezi nohama jsi nejspíš taky dost veselá,že???

Olda (Pá, 15. 9. 2006 - 21:09)

cau nenasle bz se nakz holka ktera bz chela si uyut je mi 15 a mam velikou chut holky.Diztak se oyvjete na icq 316866399 cekam

100letá bábi Kr (Ne, 30. 7. 2006 - 12:07)

kluci to že jste na starší to vůbec nevadí já už to neměla cirka 50 let. Byla bych ráda kdyby mi někdo dal a mladej!!! Často bývávám nadržená i v těhle letech.Deda můj má 90let a od jeho 50let s ním už nic není.Ani modrý pramen na něj nepůsobí!!! ale na mě jooooo!!!! Já to chci!!!! chalani!!! Hrábě už mi nestačí!!!(a těch třísek) tak šup šup doufám že vás ,co jste na starší ,bude víc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monika (Ne, 30. 7. 2006 - 11:07)

A co s vámi, kloučci? Víte prd, kam sáhnout, jste v 90% bez peněz a totální nudaři.

Reklama

Přidat komentář