Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 12:08)

English is international comunication language.
BUt translete for you :
Omlouvám se, omlouvám se, ale nechtěla jsem, aby jste šli z dvora sultánského harému, ale iniciujte hlas, aby vás extradila do místního zoologického parku, nebo lépe do Brooklynské zoo jako nového druhu zvířat bez zapojení do sexuálních aktivit a bez koulí.

Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 12:08)

I beg you pardon, i shoudn't adress you castrete from court of sultan harem,but iniciate a vote to extradite you to local zoo parc,or better to Brooklyn Zoo as a new animal specie without engaging in sex activites and without balls.

jdi (Út, 7. 8. 2018 - 12:08)

You are behaving Like a boss...do p.í.č.i s tou angličtinou, tu jsi na českém fóru

Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 11:08)

Do Indie jezdím několikrát...Jovovitch or Farow is your identity you little lying lizzard.

Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 11:08)

You are behaving Like a boss without balls in hand in potty in hareme court like kings of Ottoman empire,brave man,you cock litle doouche sucker.

F. (Út, 7. 8. 2018 - 11:08)

Do Indie jezdím několikrát...A teď tu o Karkulce!

§ (Út, 7. 8. 2018 - 11:08)

Do Indie jezdím několikrát...Sodoma gomora

Mia (Út, 7. 8. 2018 - 07:08)

Zajímavé, nejradši bych...Do Indie jezdím několikrát za rok pracovně. Kastraci jsem už několikrát viděla na živo a vzrušuje mě to natolik, že jsem neodolala a zeptala se zda mohu být jeho poslední. Světe div se mohla a tak jsem si nasedla. Po dohodě ho dokonce nechal se do mě udělat a ještě než jsem slezla dolů mu je ufiknul. Takový orgáč jsem ještě nezažila. Vzrušuje mne to natolik, že jsem to zkusila nadhodit manželovi a on kupodivu souhlasil, že prý až budeme mít nás limit rozmnožování se splněný, tak si je nechá také ufiknout, že už prý stejně k ničemu nebudou.

Danek (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

To mě udělat baba okamžitě podřežu jak prase,kurvy smradlavé.

luci (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

No vidíš , tebe to pobuřuje a jsou tací , kteří by se nechali vyřezat jak jatečná zvířata a ještě je to vzrušuje .

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Luci některé to pobuřuje a jiní po tom touží já bych se klidně nechal od MADAM kastrovat jenže u nás v ČR. to není možné tak leda chemicky 90% lihem ale to je na delší dobu .

Adél (Po, 6. 8. 2018 - 23:08)

Radši se jdi léčit, holka.Pojedu se léčit, už 12.8.

Tony (So, 30. 12. 2017 - 12:12)

Skopci (rusky ??????, tj. doslovně kastráti) byla ruská sekta, která vznikla v 18. století oddělením od chlystů. Její příslušníci se nechávali kastrovat nebo si po pár letech, ve druhém stupni zasvěcení dokonce nechali amputovat celý penis. V Rusku byli skopci, kteří sami sebe nazývali praví křesťané nebo bílé holubice, většinou pronásledováni, avšak zlikvidoval je až Stalin v roce 1929 v rámci protináboženských procesů.

Rusů tu máme dost, mnohé zdejší by si jistě přály, kdyby se sekta skopců znovuobnovila.

samý (So, 30. 12. 2017 - 12:12)

jurodivý, nebo se ta sekta jmenovala Skopci?

Vea (So, 30. 12. 2017 - 09:12)

...Učitelka zpěvu mi říkala že pro získání čistého sopránového hlasu se musí chlapci nechat vykastrovat již mezi osmým a devátým rokem.Ví tu někdo něco o tom?

N (Čt, 28. 12. 2017 - 23:12)

Nedá se říci,že častěji...https://www.lenkabd.com/povidky/hry.php pekne? ;-) su tam 4 diely ;-)

luci (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

to mohlo byt krasne, je v tom...Nedá se říci,že častěji ale při debatě na téma sexu si tu scénu velmi živě představím.Vzrušení už není takové,jaké bylo v reálu.

N (Čt, 28. 12. 2017 - 12:12)

Přímo veřejné to...to mohlo byt krasne, je v tom nieco silno vzrusujuce. Vraciate sa k tomu v predstavach castejsie? ;-)

luci (St, 27. 12. 2017 - 22:12)

to bolo nejaka verejnejsia...Přímo veřejné to nebylo,spíše privátní záležitost pět diváků.Působivé bylo to rychlé proříznutí šourku a vytlačení varlat,najednou mu visela mimo šourek.Potom mu nad nimi zadrhli smyčky,dvakrát to cvaklo a byly v misce.Přitom mu jen zacukaly nohy,měl je podvázané a bylo to.

N (St, 27. 12. 2017 - 22:12)

Stačilo mi vidět jak mu to...to bolo nejaka verejnejsia akcia? bolo tam viac ludi?
co na Vas na tom samotnom akte tak najviac zaposobilo, cim Vas vzrusil? ;-)

Reklama

Přidat komentář