Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

gin (Pá, 10. 10. 2014 - 02:10)

Stahoval varlátko do šourku...To je normální, není však normální přitom klukovi amputovat jeho nejcitlivější erotogenní zóny. Když jsem na jednom fóru přepisoval dr. Fleisse, tak psal, že v USA se to občas stává. Netušil jsem však, že se to může stát i u nás.

MaDi (Pá, 10. 10. 2014 - 02:10)

To není a asi hned tak...Stahoval varlátko do šourku ...? A proč pro Boha!

lenka (Čt, 9. 10. 2014 - 21:10)

Myslím, ze tady píše pár úchylů, co se vydávají za ženy. Takže gin to nemusí brát až tak vážně...

Emil (Čt, 9. 10. 2014 - 18:10)

To není a asi hned tak...Pokud je to na žádost rodičů,tak je to jiná situace.Jestli k tomu vedly léčebné důvody,měly být rodiče se zákrokem seznámeni. Pokud ho ale obřezali jen z vlastní iniciativy,pak opravdu mohou platit odškodné.

gin (Čt, 9. 10. 2014 - 17:10)

To není a asi hned tak...Chápu, že se toho asi nedožiju, poněvadž náš boj je teprve na začátku. Jak už jsem napsal, za to by je mohli žalovat, poněvadž mu byly amputovány jeho sexuálně nejcitlivější části. Popřípadě, až mu bude 18 by mohl toho doktora žalovat on sám, pokud nemocnice neprokáže, že k tomu byl souhlas rodičů. Kolik mu bylo let, když mu to udělali? Proč to tady píšu? V USA se po celá padesátá léta a šedesátá léta také rodičů vůbec neptali a dělali to hned v porodnici všem, jen ti, co byli narozeni doma tomu unikli. Jenže v sedmdesátých letech se vyrojilo hodně žalob, od mladých mužů, kteří za to nemocnice žalovali a ty nemocnice spory prohrávaly a musely platit. Proto je teď v USA vyžadován souhlas rodičů, protože pak je nemocnice kryta před případnou žalobou. Já nejsem právník a tak v tomto nemohu poradit. V Německu je toto přímo porušení Ústavy, ve Francii občanského zákoníku. Jak je to u nás nevím. Co když to ten doktor udělal proto, že byl úchylný cirkumfetišista. I takové případy byly popsány, že toto operování některé doktory vzrušovalo, někteří se přitom dokonce dokázali ukojit.
Jinak to co jsem napsal nahoře, v tomto je náš boj v Evropě teprve na začátku, něco takového se určitě nedožiju. Pokud nebude Evropa islamizována. Jenže to by se pak obřízce nevyhnuly ani ženy.
Teď se nebudu rozepisovat, asi tak za týden tu dám web na své stránky, zatím tam ty nejdůležitější věci nemám. Je to opravdu zdlouhavá a nimravá práce. Mám povolení autorů ze zahraničí odkud to přebírám, předminulý víkend jsem byl kvůli tomu ve Francii.

Katka (Čt, 9. 10. 2014 - 15:10)

To není a asi hned tak nebude,prcka mé kamarádky obřezali a nikoho se neptali,když mu stahovali varlátkou do šourku, a vím,že i některé matky,které o to požádali,myslím o obřízku tak to udělají.

gin (Čt, 9. 10. 2014 - 15:10)

Každý má právo zde...Někdo je vůl dříve, než se jím fakticky stane, tak takového kastrace už nikterak nepoškodí. Jde o to, že když je nškdo v osidlech Dominy Xantipy, jakých je tu na doktorce plno (pokud to tu vše nepíše pod různými nicky jedna a ta samá), tak potřebuje rychle radu. Takto může být za rok na té ulici s igelitkou tak jako tak, jenže už bez koulí. Je velice správné, pokud zákony něco nedovolují. Ještě by měla být zákonem zakázána obřízka pod 18 let, a bylo by to OK.

Emil (Čt, 9. 10. 2014 - 14:10)

Vyslovil jsem pouze svuj...Každý má právo zde projevit svůj názor.Pokud někdo akceptuje návrh manželky,nebo partnerky a nechá se vykleštit tak je to jejich věc.Proč by to měli ostatní a nezúčastnění kritizovat a odsuzovat.

jirka (Čt, 9. 10. 2014 - 10:10)

Kušuj a zalez pejsku !Vyslovil jsem pouze svuj nazor .

jirka (Čt, 9. 10. 2014 - 09:10)

Pokud má žena potřebu...Plne s vama sohhlasim Madam. Pokud si to zena preje, muz by se ji mel poslusne podvolit .

Tobě (Čt, 9. 10. 2014 - 08:10)

Pokud má žena potřebu...už zřejmě někdo modifikoval mozek kachno. Že se taky nenecháš modifikovat? To už by se ti moc nelíbilo, co?

gin (St, 8. 10. 2014 - 17:10)

Vím,že obřízku mnoho žen...To oceňují z neznalosti, poněvadž nevědí, co jim bylo amputováno. Už znám hodně lidí, kterým amputace předkožky zničila sexuální život. Jsou to věci, o kterých jsem neměl před půl rokem ani tušení. Radikálně jsem proto změnil názor na obřízku. Teď nic nebudu vysvětlovat, ale v brzké době uvidíte, když kliknete na můj profil adresu na na mé webové stránky, kde je popsáno o co jde. Musím tam však zpracovat ještě několik článků a jedná se o velmi zdlouhavou a nimravou práci. Pokud tam nejsou klíčové články, tak zveřejňovat adresu webu zatím nemá cenu. Před půl rokem jsem ještě neměl vůbec tušení, že nějací intaktivisté existují. Vidím, že je jich u nás potřeba jako sůl.
Potíž je, že u nás má hodně doktorů zastaralé znalosti nebo jsou dokonce ovlivněni americkou pseudovědou. V Německu, kdyby se o tom dověděl Holm Putzke, profesor práva na univerzitě v Pasově, tak by po tom případu hned skočil. A nejen on, takových právníků je tam plno, takže rodiče by si s placením advokáta vůbec nemuseli lámat hlavu. Tam by si to však žádný doktor nedovolil, poněvadž dopředu ví, že by měl celý život co splácet.

Lea (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

Vím,že obřízku mnoho žen...Asi tam kromě nesestouplého varlete byla ještě jiná komplikace,nebezpečí fimozy ap.Nelze odsud posoudit oprávněnost zákroku,ale nevěřím,že by lékaři bezdůvodně provedli obřízku penisu.Se stažením varlete tříselným kanálem do šourku to vůbec nesouvisí.Pravdu má gin,že bez konzultace a svolení rodičů nemá být žádný chirurgický výkon na nezletilci proveden.Záleží na tom jak rodiče zdůvodnění zákroku vezmou a jestli žalovat budou.

Katka (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

Vím,že obřízku mnoho žen oceňuje a že to není žádná velká operace,ale jak říkáš hlavně,že má varltka tam kde mají být,s obřízkou už nic neudělá a snad mu bude ku prospěchu,ale připadalo ji to divné.má celý žaloudek venku,předkožka žádná není.

gin (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

Nejedná se ani o kosmetickou ani hygienickou úpravu. Ve skutečnosti se jedná o amputaci sexuálně nejcitlivější části mužského těla. Tedy zmrzačení. I v USA, kde je obřízka častá je to žalovatelné. Je vždy třeba souhlas rodiče. Občas se to stalo, a rodiče pak vždy vysoudili velký balík. V Německu je k tomu dokonce potřeba souhlasu obou dvou rodičů. Být na místě Katky známých, tak bych je okamžitě žaloval.

Lea (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

Když se mé kamarádce...Obříznutí pindíku je jen kosmetická a hygienická úprava.Hlavně,že má obě varlata.U mužů takto ošetřených v dospělosti prodlužuje dobu koitu,což mnoho žen oceňuje.

Katka (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

Když se mé kamarádce narodil chlapeček,vypadal také jako kdyby byl vykastrovaný,neměl sestouplé varlátka a pindíka měl malinkého.čekalo se určitou dobu,jedno varlátko slezlo,druhé ne a tak musel na operaci,při které se stahuje dolů do
šourku.To mu udělali,není to asi až tak složitý zákrok,ale zároveň mu při tom pindíka
kompletně celého obřízli.Když se na to ptala proč,tak jí řekli,že se to při tom dělá,tak z toho byla dost rozčarovaná,ale nijak si nepomohla.

Erika (St, 8. 10. 2014 - 15:10)

Jenže někde taky nedělají...Pokud má žena potřebu muže modifikovat a on s tím souhlasí a provedení výkonu na sobě umožní,tak je to v pořádku.Kastrace v současné době není přece poprava,ale jen drobná úprava.Negativní reakce některých lidí jsou jen pozůstatkem falešných předsudků.

gin (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Jenže už není středověk...Dnes se sexuální vrah nedostane z detekčního ústavu. Tam bych to pochopil, nelze to však provádět, že se to líbí zvrhlým dominám. Jak psal Adolf, ty potřebují jako sůl chlapa, který by je zkrotil.

Marika (Út, 7. 10. 2014 - 15:10)

Jenže někde taky nedělají...Jenže už není středověk a kompletní mužský genitál už se nevyřezává,pouze varlata a to v lokální anestezi,takže bezbolestně.Proti tomu co sexuální násilník a vrah způsobí,je to vlastně humánní zákrok.

Reklama

Přidat komentář