Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Tina (Pá, 26. 4. 2013 - 13:04)

Takže muži se mohou...Proč by se nemohly šikovná veterinářka to hravě zvládne,je to stejné jako u kance,nebo kozla.

Majka (Pá, 26. 4. 2013 - 10:04)

Takže muži se mohou...Samozřejmě,pokud zplodily děti,je to nejlepší způsob stabilizace rodiny.Eunuch nemá potřebu shánět děvky a rozbíjet rodinu.

Míla (St, 26. 2. 2014 - 19:02)

Naďa,Helga,Lola,Viki,Jana...Pokud se ti manžílci nechají na jejich přání vykleštit,podvázat,nebo injekčně aplikovat do varlat nějaké svinstvo,které je jako samce vyřídí,je to jejich blbost a jejich věc.Vůbec bych to neřešila,vykleštění několika mužů nemá na populaci vůbec žádný vliv.I když v jejich případě možná pozitivní.Justice by měla řešit důležité případy a nezabývat se těmito margináliemi.

Leoš (St, 26. 2. 2014 - 16:02)

Hezké pohádky.

Hot secretary (St, 26. 2. 2014 - 16:02)

Je to pravda,důležitost...Naďa,Helga,Lola,Viki,Jana nechápou fungovaní lidského organismu jako celku.Zcela ignorují,zjednodušují významnou roli hormonů v těle.Jde spíše o progres dominatně-sadistické osobnosti se silnými majetnickými sklony.Poznatky kapacit v oboru onkologie a urologie nejsou tak odvážné jako Naďa v tvzení ohledně kastrace jako prevence rakoviny prostaty.Vždy se hovořilo jen o snížení rizika vzniku a výsledky nejsou tak povzbudivé jak je servírují média.O jakési ochraně nemůže být řeč.Na rozdíl od Naďi brali v potaz důležité faktory predispozice,rodinou anamnézu,vliv životního stylu a prostředí.Docela bych chtěla vidět výraz ve tváři doktora a setry,když by jim byl zdělen důvod kastrace jako vhodné formě antikoncepce,pravděmluvnosti,vybraného chovaní....Byl asi podobný jako mají ti ogaři nad kulajdou,nasledovalo by po té doporučení erudovaného psychiatra.Hobby chirurgové,zvěrolékaři s rozšířeným vzděláním,domácí řezníci vykonávající nelegální kastrace patří do rukou justice,stejně jako jejich komplici.....

Milan (Čt, 25. 4. 2013 - 22:04)

Já jsem viděla na koleji...Takže muži se mohou obřezávat a kleštit?

Alena (Čt, 25. 4. 2013 - 21:04)

Majko je to určitě věc vkusu a neberu nikomu ani tobě tvůj názor.Mě se líbí obřezaný uplně a ne jen na půl.že má třeba části předkožky zakrytý žalud.Pokud budu mít někdy malého prcka nechám mu udělat obřízku tu uplnou co nejdříve.Snad se na mě nebudeš zlobit,jsi jinak suprová Majko.

Rijana (St, 26. 2. 2014 - 14:02)

Není takový problém...V každém případě je to rychlejší a šetrnější,než mu kulky vyřezat jako kozlu.Vzhled je zachován,efekt to má stejný a to je hlavní.

xx (St, 26. 2. 2014 - 13:02)

Někdo se zmiňoval o kalcium.

Ivana (St, 26. 2. 2014 - 11:02)

To by mě zajímalo, jak...Není takový problém navodit u muže stav aby byl mimo.Injekční stříkačkou je to chvilka,čím ho vyléčila nevím ale možností je víc.

Alfaman (St, 26. 2. 2014 - 11:02)

To by mě zajímalo, jak dostaneš roztok (jaký?) do varlete, aniž by o tom muž věděl

xx (St, 26. 2. 2014 - 10:02)

Tomu se říká "mít to dobře promyšlený." Využít příležitost,ožrat chlapa do němoty, připravit si injekci a opíchnout mu kulky.
V tichosti a život jde dál...Ještě že vás takových není moc.

Lola (St, 26. 2. 2014 - 10:02)

..a potom ona sama shání...Neoplodňuje,po zjištění nevěry jsem nedělala divadlo ale udělala opatření.Stačil mililitr roztoku do každého varlete ani o léčbě neví, je po oplodňování,už není ani tak bujný jako dřív.Má teď víc času na kluky i na mne skutečně mu to prospělo.

xx (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

..a potom ona sama shání jiného co kulky má,oplodňovače... Jen pro tu svojí radost a jen když ona sama chce. Hlavně že ten její pomahá s domácími pracemi a neoplodňuje jinde. To je to slepičí myšlení...

Alfaman (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

Další který se vzteká a...Tvůj muž oplodňuje cizí ženy, nebo máš doma kastráta?

gampl (St, 26. 2. 2014 - 09:02)

Další který se vzteká a...Banda perverzních potvor!

Lola (St, 26. 2. 2014 - 08:02)

Všechno jsou to vyschlý...Další který se vzteká a dělá jako by jeho kulky byly středem vesmíru.Souhlasím,že je to potřebné a praktické řešení.Rozumná žena,která má s mužem děti nestojí o to aby oplodňoval jiné ženy.Co je na tom špatného,když je muž hodný a pomáhá s domácími pracemi,místo shánění děvek.

gampl (St, 26. 2. 2014 - 07:02)

To je ta ženská...Všechno jsou to vyschlý blonďatý fašisoidní feministky ,
v kozačkách na vysokým podpatku !

xx (St, 26. 2. 2014 - 07:02)

Zbytečně se vztekáš,pokud...To je ta ženská ješitnost.Omotat si chlapa kolem prstu,udělat si z něj domácího sluhu a vola , mít v něm jistotu, zázemí a majetek, kterému se bude jenom poroučet a sama si teď budu žít naplno se vším všudy. A když budu mít chuť na pořádné bušení, tak si samce bez problému seženu. Bohužel takto uvažuje hodně ženských.Užívat si jich chce hodně,ale toho "svého" doma chtějí prostě mít jistého,hodného,přišláplého a ještě nejlíp když se vrátí z akce, tak se zástěrou a žehličkou v ruce a ještě moct poroučet..Mít takovou domácí "Popelku".

Helga (St, 26. 2. 2014 - 02:02)

Nemáš ordinovat druhým -...Zbytečně se vztekáš,pokud muž splnil svou samčí povinnost je potřebné a praktické aby byl zbaven možnosti oplodnit jinou ženu.Zabrání se tak vzniku komplikací a malou investicí se získá mnoho.

Reklama

Přidat komentář