Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Aneta (Pá, 24. 6. 2011 - 17:06)

A jo vlastně eunuch.Prej...No, třeba musel. Ale odvážný tedy byl.

Aneta (Pá, 24. 6. 2011 - 17:06)

Samozřejmě že to byl muž....No dobře, ale lepší je asi kastrát nebo eunuch, ne?

: )) (Pá, 24. 6. 2011 - 16:06)

Jo a absenci pytlíku neměl. Protože jak bylo vedro tak mu ten pytlík víc plandal a byl prázdný. Tak si toho všichni všimli a furt po něm prý čuměli ! Šulína měl menšího proto mu taky ten pytlík vynikal !

Ty jsi blbá Ane (Pá, 24. 6. 2011 - 14:06)

Tak když byl kastrovaný,...Samozřejmě že to byl muž. Co jiného asi? Myslíš si snad že absence pytle z něj udělá automaticky ženu??

: )) (Čt, 23. 6. 2011 - 23:06)

A jo vlastně eunuch.Prej celkem normálně, asi bral hormóny .Nechápu, že se chlap nechá dobrovolně vykastrovat !!!

Aneta (Čt, 23. 6. 2011 - 17:06)

Známá mi říkala , že v...Tak když byl kastrovaný, tak to asi nebyl muž. Jinak frajer. Bez pytlíku a takto veřejně. A jak vypadal? Jako chlap? Nebo trochu ženská figura s malikým čuráčkem a prsama?

: )) (St, 22. 6. 2011 - 23:06)

Známá mi říkala , že v Chorvatsku byl na nudistické pláži kastrovaný muž se svou partnerkou . Po očku se dívala po chlapech jak mu nenápadně očumují prázdný pytlík . Jak vidíte možné je už fakt všechno !!! :)

xox (St, 22. 6. 2011 - 18:06)

Touží li někdo být vykastrován, měl tak učinit neprodleně. To alespoň zajistí, že se takoví pošukové nebudou množit.

xox (St, 22. 6. 2011 - 18:06)

Je to stejně krása chlap...Je jich málo, v tom s tebou souhlasím. Je velká škoda že tvůj otec Aleno, nebyl vykastrovaný. Hned by bylo na světě veseleji.

Gerlach (St, 22. 6. 2011 - 17:06)

Já si válím prázdný pytel a je to moc příjemné. Alenko jsi moje holka. to je správný názor.

!! (St, 22. 6. 2011 - 15:06)

Vůl zůstane volem a pařez pařezem!

Honza (St, 22. 6. 2011 - 09:06)

o dovolený si válím koule

Alena (St, 22. 6. 2011 - 06:06)

Je to stejně krása chlap bez koulí. Proč je jich tak málo, uáááá.

Alena (St, 22. 6. 2011 - 06:06)

že si na něm sedí ...Ty si sedíš leda tak na mozku. Vidíš co tam není!

Sťopa (So, 18. 6. 2011 - 22:06)

Tak ja vám niečo poviem. Keď som mal zhruba 10 rokov, vzal som z pivnice bratov bicykel. Bola to taká ruská ukraina z rúrou. Šalili sme sa a naháňali na bicykloch. Keďže som nemohol sedieť na sedadle tak som bicikloval tak našikmo, že rúra ma tlačila rovno do rebier. Vadilo mi to tak som pri najbližšej lavičke vysadol na sedadlo a odvážne som sa rozbehol. Predomnou sa zrazu objavila mamička s kočíkom a ja som podvedome skočil zo sedadla rovno s gulkami na rúru. Jedna guľa sa vykĺzla, ale druhá to nejako schytala. Bola to taká bolesť, že som sa skoro pozvracial. Navrela mi a ja som sa bál doma povedať čo sa mi stalo. Chodil som skrčený a bál som sa, že na to rodičia prídu. No neprišli. Do týždňa ma bolesť prešla. Mal som obavy, či budem mať niekedy deti. No chválabohu dnes mám cez 30 rokov a dve krásne dcéry. Chlapca sa mi nepodarilo spraviť, vraj to zavisí od muža a možno to súvisí s mojím úrazom. No aj tak som šťastný otec, zatiaľ sú zdravé a pekné. Čudujem sa však takým, čo sa chcú dať vykastrovať, veď už sa im nepostaví a pripravia sa o slasti života.

jasan (So, 18. 6. 2011 - 18:06)

Pytel má schovaný, sedí si...že si na něm sedí ...

xox (So, 18. 6. 2011 - 16:06)

Ubohej mrzák, a zřejmě i zfetovanej.

Alena (Čt, 16. 6. 2011 - 17:06)

Jelikož vidím že jsi...Trotl jsi leda ty. Podívej se tam znova. Už tam dal další fotky ty fotošope!

xox (St, 15. 6. 2011 - 18:06)

p.s. Nějak nemůžu pochopit, co je to za novou módu obdivovat mrzáky?

xox (St, 15. 6. 2011 - 18:06)

Vidím krásný péro, ale...Jelikož vidím že jsi obzvláště natvrdlá, a brýle nejsou to jediné, co ti schází, tak tedy ještě jednou, jak pro totálního mentála.
Tak tedy: Na fotce také vidím ptáka bez koulí, který má ale nad sebou vytetovaný obrázek chlapa s křídly, držící na rukou ženu. Ten vytetovaný chlap má stopořenýho ptáka s koulema.
Je tenhle popis již dost podrobný, aby to pochopil i takový trotl jako ty?

Pro ostatní: Možná by jste se divili, co všechno dokáže Photoshop, právě tato fotka je toho zářným příkladem. Bez koulí by mu rozhodně takhle nestál.

Reklama

Přidat komentář