Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Návštěvník (Po, 15. 5. 2023 - 16:05)

Bože můj, ty si dement.

Oskar (So, 13. 4. 2013 - 17:04)

Pro a proti kastrace http://eunuch.webnode.cz/pro-proti/

Richard (So, 13. 4. 2013 - 00:04)

Radime taky si myslím že kulky nebudeš potřebovat - DOBROU NOC A PĚKNÉ SNY ! :)).....jo a VYHOV JÍ !!!

Richard (So, 13. 4. 2013 - 00:04)

Zdenko ( pokud to není science fiction nějakého paka ) tak upřimné gratulace , nakonec skončí partner jako něco nového pro chlapy při grupáči ,protože šukat furt ženské je nuda :).....jedna kočka mi říkala ,že jí vzrušuje na disce poštvat chlapy proti sobě ,aby si rozbili držky...ale ty jsi teda fakt vyšší level :) ......holky mají doma vykastrovaného kocoura a ty rovnou chlapa :)

radim (So, 13. 4. 2013 - 00:04)

s mojí ženou o mé kastraci zatím jen mluvíme. Dřív, když jsme byli mladší jsem ji dost ubližoval a zneužíval toho, že děti byly malé a že mě nemohla opustit. Když děti trochu odrostly tak si našla milence. Mě bylo 40, jí 27 a milenci 22. Tehdy jsem se úplně složil a něco se ve mě zlomilo. Ona měla zájem jen o něj a já žil jako mnich v celibátu. Nechtěl jsem žádnou jinou jen zase jí, ale ona už neměla zájem. Začal jsem za ní dolézat, prosit a loudit aspoň nepatrný náznak sexu. Neviděl jsem jí nahou skoro rok. Vracela se od svého milence čím dál krásnější a uvolněnější. Jednou po návratu si najednou vyhrnula šaty a stáhla kalhotky a ukázala mi svojí vyholenou k...u. 5ekla mi ať si jí pořádně prohlédnu, protože já ho do ní už nestrčím. Pak mi řekla že smím lízat a já když jsem se přiblížil, jsem viděl, že je plná spermatu od toho druhého. Zvedl se mi žaludek a odmítl jsem a ona mi jen řekla: jak chceš! Jednoho dne přinesla klec na penis a tou mě zamkla, odemyká mě jen jednou týdně na 10 minut. Jinak jí nosím už 18 měsíců. Poté co mi nasadila klec jsem jí zase vůbec neviděl nahou až po víc jak půl roce, když udělala to samé a nabídla mi jí vystříkanou od něho. Pak jsem už začal lízat, ale tak abych se nedotkl cizího spermatu. Nepovedlo se a po čase jsme si tak zvykl, že jí čistím pravidelně. Nejsme už muž a žena, ale otrok a paní. Už tři roky a pět měsíců jsem neměl klasický sex. V lednu začala mluvit o mé kastraci a mluvíme o ní často. Prý už nebudu kulky potřebovat. Myslím, že má pravdu, často na to myslím. Je to trest za to jak jsem se kdysi choval a také potřeba v této situaci, kdy už je opravdu nepotřebuji. Při pohledu zpět se mi ani nechce věřit, že jsem se dostal až do takové situace. Někdy se v noci budím se strachem, že kulky nemám, ale jindy jsem s tím zcela smířený. Opravdu nevím co mám dělat, ale toužím jí vyhovět...

Default User Image
R (So, 20. 1. 2024 - 12:01)

Moje přítelkyně prvně přišla s tím že se jí líbí muži v dámském spodním prádle, po pár měsících mě přesvědčila že bude dobré aby mi uzamkla penis že budu po ní více toužit, po odemčení jsem si ho mohl vyhonit a znovu mě uzamkla, až po třech měsících jsem jí mohl nastříkat své sperma pouze do zadnice a vylízat její kundičku. Po opětovném uzamknutí mě vzdělila že mě odemkneme až po dvou letech a po odemknutí mohu počítat s kastrací, pokud nebudu chtít být vyklesťen, tak mě nechá uzamčeného do té doby až budu prosit o kastraci, kterou pak udělá před svými kamarádkami a jejich dcerami abych si tu potupu užil až do posledního konce.

Default User Image
R (So, 20. 1. 2024 - 12:01)

Moje přítelkyně prvně přišla s tím že se jí líbí muži v dámském spodním prádle, po pár měsících mě přesvědčila že bude dobré aby mi uzamkla penis že budu po ní více toužit, po odemčení jsem si ho mohl vyhonit a znovu mě uzamkla, až po třech měsících jsem jí mohl nastříkat své sperma pouze do zadnice a vylízat její kundičku. Po opětovném uzamknutí mě vzdělila že mě odemkneme až po dvou letech a po odemknutí mohu počítat s kastrací, pokud nebudu chtít být vyklesťen, tak mě nechá uzamčeného do té doby až budu prosit o kastraci, kterou pak udělá před svými kamarádkami a jejich dcerami abych si tu potupu užil až do posledního konce.

Default User Image
R (So, 20. 1. 2024 - 12:01)

Moje přítelkyně prvně přišla s tím že se jí líbí muži v dámském spodním prádle, po pár měsících mě přesvědčila že bude dobré aby mi uzamkla penis že budu po ní více toužit, po odemčení jsem si ho mohl vyhonit a znovu mě uzamkla, až po třech měsících jsem jí mohl nastříkat své sperma pouze do zadnice a vylízat její kundičku. Po opětovném uzamknutí mě vzdělila že mě odemkneme až po dvou letech a po odemknutí mohu počítat s kastrací, pokud nebudu chtít být vyklesťen, tak mě nechá uzamčeného do té doby až budu prosit o kastraci, kterou pak udělá před svými kamarádkami a jejich dcerami abych si tu potupu užil až do posledního konce.

Milan (Pá, 12. 4. 2013 - 14:04)

Rozdíl je ale vtom že...A taky ji muze zustat libido! Co zustane jenom zlomku eunuchu.

Karel (Pá, 12. 4. 2013 - 12:04)

Odstranění vaječníků a...Rozdíl je ale vtom že ženská i když vykastrovaná je schopná soulože do nejdelší smrti,bez podpůrných prostředků.To eunuch ani náhodou.

? (Pá, 12. 4. 2013 - 12:04)

Odstranění vaječníků a dělohy taky nezabíjí! A co se oproti mužům ušetří! A že přestanou bolesti hlavy, menzes, špatné nálady a stres o tom taky není třeba diskutovat, to je fakt! A po třicítce stejně už skoro po vás neštěkne ani pes!!

Lea (Pá, 12. 4. 2013 - 11:04)

Takže moralisté,jo?Ne že...Lze s tebou jen souhlasit až na to že kastrace muže nezabíjí.Jen potlačuje jejich ego,snižuje agresivitu a definitivně je zbaví plodnosti a potřeby zahýbat.

Anonym (Pá, 26. 7. 2024 - 14:07)

Milá Leo, jednou jsem přítelkyni zahynul, milovali jsme se a ona řekla že zkusíme něco nového, přivázala mi ruce a nohy k posteli a byl jsem krásně roztažené nohy. Přišla s kamarádkou a řekla ták se trestá neposlušný muž, vzala rýžovou niť a podvázala mí kořen u penisu a nad koulemi a nechala hodinu působit. Řval jsem bolestí, po proceduře mi penis vystříkl a klesl a už se mi nepostavil. Od té doby jsem její poslušný eunuch a vykonávám všechny domácí práce. Jestli někdy meposlechnu, tak si pozve kamarádky aby viděli kastráta a a jejich smích a průpovídky mě nutí být i její služkou. Obléká mě do dámského spodního prádla a nosit dámské oblečení včetně paruky a říká že takovou služebnou dlouho hledala. Po dvou letech si více připadám jako žena. Přítelkyně převzala mužskou část a to že si pořídila připínací penis a každý druhý den mě šoustá minimálně 6 hodin abych nezapomněl že jsem tu ostudu používal.

Mirek (Pá, 12. 4. 2013 - 09:04)

Fyzicke zmeny zacinaji byt...Takže moralisté,jo?Ne že by byl pohled moralistů na svět jediný správný,ale každé chování musí mít své meze.Není to proto že někdo říká své moralistické názory jenom proto a by je říkal,ale existují všeobecně přijaté morální normy a pravidla chování ve společnosti.Jestli se ti to líbí nebo ne,tak to prostě je.A jednání které vybočuje z těchto společensko -morálních norem musí být eliminováno.Není přece divu že není povoleno všechno co člověka zrovna napadne,to by se špatně žilo protože by se v takovém případě lidé mohli i pozabíjet a bylo by to všechno přitom v pořádku.

Co vy na to? (Pá, 12. 4. 2013 - 08:04)

Co kdyby jsme je všechny baby ve 30 letech nechali povinně vykastrovat? Víte co ušetříme za vložky? Jsou stále dražší a dražší, přestanou u nich každoměsíční stresy, které se nakonec obrací proti nám, přestanou jim bolesti hlavy.Celkově se zklidní a budou v pohodě a o nic nepřijdou, stejně po třicítce už žádné děti nechtějí tak co? Na zálety už nebudou mít ani pomyšlení a budou se aspoň věnovat rodině.

Milan (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

Proč nepíšete o vykastrovaných ženách?

Zdenka (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

Fyzicke zmeny zacinaji byt opravdu znat - pritel zacina pribirat na vaze, zvetsily se mu prsni zlazy a zrejme ma ubytek testosteronu vliv i na jeho fyzickou silu, protoze v posilovne ani zdaleka nezvlada to co driv. Vsechno je to neuveritelne vzrusujici..

Mimochodem - nevim co na tehle diskuzi delaji moraliste kteri maji pocit ze jejich pohled na svet je ten jediny spravny. Nekteri muzi zkratka touzi oddat se zene a kastrace je pak uz jen otazkou casu. Je to konecne stvrzeni podrizenosti a oddanosti, nejvetsi dukaz poslusnosti a dar zene. Nikoho k takovemu vztahu prece nikdo nenuti.
Nekdo se tu taky ptal, jak na kastrovaneho pritele reaguji ostatni muzi - nekterym jsme o kastraci rekli dopredu, nekterym ale ne a byli velice prekvapeni. Dva dokonce prisli s pranim, ze by s nim radi zkusili sex. To sice pritel zasadne odmita, ale jsem si jista ze casem svoli - o erekci pomalu ale jiste prichazi(jeste par tydnu a nebude dostatecna pro normalni souloz) a zanedlouho uz mu zbude pouze poteseni pres stimulaci pradavek a analu.

Marcela (Čt, 11. 4. 2013 - 21:04)

Moniko nejlepší bude je vykleštit v dětském věku kdy jsou malý a nemohou odporovat,co říkáš?

Karel (Čt, 11. 4. 2013 - 16:04)

Poradí někdo kde sehnat (koupit) bez receptu na chemickou kastraci prostředek: ANDROCUR?Případně jesli ho někdo neprodá.Karel

Monika (Čt, 11. 4. 2013 - 16:04)

Vsechny potrebne nastroje se...Zdenko prosímtě popiš postup kastrace a co je třeba všechno mít.Kde najdeme ty informace o nichž píšeš?Chtěla bych svého manžela doma vykastrovat ale neumím to a nedělala jsem to ještě.Nebo jestli bys chtěla, mohla bys mého manžela vykastrovat ty a to třeba někde na hotelu.Byla bych moc ráda kdybys to udělala raději ty.Dík.Monika

Reklama

Přidat komentář