Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Milan (So, 2. 3. 2013 - 21:03)

Jak by bylo na světě hned...Kdyby chlapi po 50 byli kastrováni, tak potom staré ježibáby by se měli utratit, ne?

scorpion (So, 2. 3. 2013 - 19:03)

Chlapi po 50 povnně katrovat...
Dámo je to nesmysl a chceš-li vidět pořádného chlap přijd a budeš mě boty lízat

:)) (So, 2. 3. 2013 - 17:03)

Tý vole alkohol do koulí jo - to musím říct v hospodě - na ten účel je ho ty vole škoda !!! :)

Dan (Pá, 1. 3. 2013 - 23:03)

Nejbezpečnější kastrace bude pro tebe ty uchyláku,potřebuješ ji jako sůl.jen,aby ti nějaká hezká baba udělala,aby jsi ten svůj návod vyzkoušel,co ty na to?

Petr (Pá, 1. 3. 2013 - 22:03)

Nejbezpečnější kastrace doma bez chirurgického zásahu je pomocí obyčejné injekční stříkačky a jehly. Vše
dostanete v prodejně zdravotních pomůcek. Stříkačku naplníte alkoholem 98% a vpíchnete do každého z varlat.
Opakujte několik dní. Trošku to bolí, jakmile to po dni nebo dvou odezní, tak vpíchněte alkohol znovu.
Varlata vám odumřou po pár dnech a začnou se scvrkávat. Poté můžete regulérně navštívit lékaře, požádat o
vyšetření a odumřelá varlata si nechat odstranit, stejně vám tam budou už na nic.

Milena (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Samozřejmě tu nehodu měl s rodiči,měl více jizev i na nohách,musel být pěkně dobitý,ten je postižený na celý život,upozornila mě na to kamarádka,proto ho nenechali ani koupat nahatého jako se koupali ostatní klucí,vypadalo dost děsivě.

Milena (Pá, 1. 3. 2013 - 16:03)

Viděla jsem malého možná 5 letého chlapečka u vody a když mu sundali plavky a myli ho bylo vidět,že je vykastrovaný,měl tam jen jizvu a penis měl jen odhalený žalud a to ještě na půl schovaný v břiše.Měl prý autonohodu a tam se mu to stalo,chudák.

!!! :() (Pá, 1. 3. 2013 - 13:03)

No tý vole a ještě by o tom rozhodoval nějaký slepičí tribunál, né ! Moje stará chtěla psa ,no né psa, yorkšíra tu krysu ,tak ho má - chodím ho venčit já! Kdybych jí ukázal ,že má doma nějaká Radka ( jako v tom prvním příspěvku ) eunucha ,tak by ho chtěla určitě taky ! V tady tom bordelu ,by nás slušné vykastrovali a hajzlové by s našima starýma zahýbali ! Tak bacha na to slepice !!! Váš Richard

Lea (Pá, 1. 3. 2013 - 12:03)

Ono to na první pohled...V každém případě agresivita samců po vykleštění rapidně klesá.Lhostejno,jdeli o samce hospodářských zvířat,nebo o muže.Je nesmyslné a zřejmě nikdo nechce paušálně kastrovat muže.Naproti tomu je nesmyslný zákon,který umožňuje kastrace sexuálních deviantů,prznitelů a vrahů dětí jen když s tím oni souhlasí.Můžeme se brzy dočkat zákona,který bude podmiňovat udělení doživotního vězení sériovému vrahovi jeho souhlasem.

Rony (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Jak by bylo na světě hned...Ono to na první pohled vypadá hezky,jen je problém v tom že není všechno zlato co se třpytí.Proč by muž měl bez vážných důvodů být kastrován?Jestliže se mnozí dopouštějí špatných věcí,pak to není v to že nejsou kastrovaní,ale v jejich špatné vůli.Koneckonců,takový zásah ještě nikoho nepředurčuje být "hodný",to je vždy na charakteru každého.Naděje a budoucnost pro tenhle svět nejsou kastrovaní muži,ale lidé s morálkou a pevným charakterem,kteří se chovají lidsky.

Silvie (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Jak by bylo na světě hned méně násilí a válek kdyby se to dělalo jak píše Květa. Fandím chlapům co se nechávají kastrovat, to je naděje a budoucnost pro tenhle svět. Někdo tady už psal, že by měla být kastrace povinná od určitého věku. Starý páprdové by aspoň zklidnili a věnovali se něčemu užitečnému.

Rony (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Muž má být využit k...To si jako děláš prdel nebo to myslíš doopravdy?Podle tvé logiky by se to stejně dobře mohlo uplatnit i naopak,co říkáš?Docela zapomínáš,nebo spíš schválně opomíjíš,že lidé nejdou v žádném případě ani ohledu přirovnávat ke zvířatům které se kleští a jsou určena na porážku atd.Ale tvé názory ti nejde zazlívat,pokud jsi feministka.Ony tvoří tupé společenství blbek které komplikují život sobě i druhým,takže bacha na ně.

Květa (Pá, 1. 3. 2013 - 05:03)

Nevím ,ale podle jednoho...Muž má být využit k oplodnění ženy,nebo k odběrům semene .Potom,jako u zvířecích samců vykleštěn.

Lea (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

nne, byla to reakce na...Pokud jsi opravdu obřezán,nikoliv vyřezán,jinak vykastrován,vykleštěn.A pokud byl zákrok a zhojení bez komplikací,je Tvůj problém psychický,nikoliv fyzický.Nestyď se a navštiv sexuologa,nebo psychologa.

R (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Nevím ,ale podle jednoho dokumentu co jsem viděl ,tak to v US takový problém není . Podepíšou papír aby je nemohli žalovat a za prachy jde všechno ! Mimochodem ti kastrovaní Thajci jsou v průměru o dost pěknější než ženské - ale v důsledku nedostatku hormónů jsou znich hádavé náladové baby - TAK BACHA NA TO ,VY CO O TOM UVAŽUJETE !

Pavel (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Hochu,pleteš si pojmy.Pokud...nne, byla to reakce na předchozí komentář. Je sice "plně" funkční, ale hledejte si s tím ještě bokovku.. Na to nemám ani pomyšlení.

Lea (St, 27. 2. 2013 - 03:02)

Když to tady čtu ,povolil...Ne že by se mi to zrovna líbilo.Kdyby to ale bylo účelné,neměla bych s tím problém.Je to jen drobný chirurgický zákrok,dělá se kolem toho zbytečná obstrukce.Pokud jde o mého partnera,já při bokovce nikoho v žádném případě neoplodním.

D (St, 27. 2. 2013 - 00:02)

Když to tady čtu ,povolil...V USA ovsem neni snadne najit praktickeho lekare, ktery by byl ochoten provest kastraci jen tak na prani (bez doporuceni od sexuologa, psychiatra apod.). A pokud se uz nejaky najde, chce za to $x000.

Kazdy lekar se v te kverulantske zemi musi bat toho, ze se jeho zakaznikovi pozdeji nebude jeho situace po kastraci pozdavat, a rozhodne se zazalovat vykonavatele zakroku za to, ze jej predem dostatecne nevaroval, a nejednal v zakaznikove nejlepsim zajmu.

Za svoje vlastni zivotni rozhodnuti mnozi Americane nechteji nest odpovednost, ale napriklad volebniho prava se zrici nechteji. V Evrope to jiz ovsem bohuzel funguje podobne...

R (Út, 26. 2. 2013 - 23:02)

Když to tady čtu ,povolil bych kastraci na soukromých klinikách ! Jako v USA !....Tobě by se Leo líbilo mít vykastrovaného partnera ? On by neměl bokovky ,ale ty bys samozřejmě mohla ,že Leonko :)

Lea (Út, 26. 2. 2013 - 17:02)

A má vliv i na Vámi...Hochu,pleteš si pojmy.Pokud jsi obřezaný,odstranili Ti předkožku na penisu,ale tvůj orgán je plně funkční a s věrností to vůbec nesouvisí.Odstraněním předkožky se sníží citlivost žaludu,déle vydržíš,než ejakuluješ.To je u mnoha žen oceňováno.Kastrace je odstranění varlat,díky tomu klesá sexuální aktivita mužů.Nemají potřebu vyhledávat bokovky.Většinou jsou rádi,že uspokojí svoje legitimní partnerky.

Reklama

Přidat komentář