Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

(Pá, 8. 3. 2013 - 09:03)

bych vykleštil Ravalopa Romika

Milan (Čt, 7. 3. 2013 - 17:03)

Myslím, že dobrovolně se vykleštit nedá nikdo.

Tomáš (Čt, 7. 3. 2013 - 16:03)

Chudák pejsek to asi muselo bolet,když jsi mu nechala vyštípnout kuličky.

Tina (Čt, 7. 3. 2013 - 11:03)

Tino a ty máš doma dobře...Samozřejmě mám a vyšlapuje.Cvičák už nepotřebuje,je dobře převychovaný.Ví kde je jeho místo.Dělala mu to veterinářka u nás.Chtěla za to jen ty jeho kulky co z něho vyřezala.Byla jsem spokojená,ona také.

Richard (St, 6. 3. 2013 - 20:03)

Tino a ty máš doma dobře vychovaného eunucha ? Chodíš s ním na cvičák ? Kolik stála kastrace ? Kdo mu to dělal kde a za kolik ?

Milan (St, 6. 3. 2013 - 17:03)

Právě proto,aby muž zrovna...Aby ti ten pes nenatrh prdel.:D

D (St, 6. 3. 2013 - 16:03)

Právě proto,aby muž zrovna...Jak souvisi kastrace s egem? A proc by mela kastrace vest zrovna k poslusnosti? Spis si myslim, ze vede predevsim k salamismu.

A ze by odstraneni varlat automaticky chranilo pred sebevrazdou, o tom tez silne pochybuju.

Spis bych se domnival, ze nejaky vztah zalozeny na zenske dominanci a muzske submisivite se muze drive ci pozdeji omrzet, a kastrat pak skonci jak bez kuli mezi nohama, tak bez dominy (a mozna i bez obydli, a s vyzivovaci povinnosti na krku).

V takove situaci je velmi snadne si to hodit.

Tina (St, 6. 3. 2013 - 15:03)

Ono nuceni, donucovani ci...Právě proto,aby muž zrovna tak jako pes,byl dobře vychovatelný a bezvýhradně poslušný.Musí být bezpodmínečně vykleštěn,aby se potlačilo jeho ego.Potom výchovu přijímá s vděkem a myšlenka na sebevraždu ho ani nenapadne.Myslí jen na to jak vyhovět své paní.

D (Út, 5. 3. 2013 - 15:03)

Pod pantoflem je ten kdo chce...Ono nuceni, donucovani ci vydirani ma ruzne formy a ruzne stupne.

Prevazujici verejne mineni je vsak takove, ze pokud je podrobena jakemukoli kontroverznimu zachazeni zena, je to vzdycky obet, a tesi se siroke verejne, medialni i institucionalni podpore.

Stane-li se vsak cokoli podobneho muzi, je to vzdycky "vul, ktery si za to muze sam".

Proto tez muzi, ktere jejich partnerky tyraji at jiz psychicky, nebo fyzicky, radeji drzi hubu a krok, a pravy stav veci nepriznaji ani sobe samotnym, natozpak komukoli jinemu.

Nestoji o to, aby s nimi nejenze jejich partnerka i nadale vyjebavala doma, ale aby jeste navic byli i kazdemu venku pro smich.

Nepatrna mensina takovychto muzu to nakonec resi vrazdou (nekdy i nekolikanasobnou), podstatne mene nepatrna mensina sebevrazdou, ale pokud jde o dovolavani se nejake vnejsi pomoci, v uvahu prichazi maximalne navrh na rozvod (pochopitelne se vsemi drastickymi ekonomickymi dusledky, ktere z toho pro tyraneho muze vyplyvaji).

R (Út, 5. 3. 2013 - 13:03)

Pod pantoflem je ten kdo chce být pod pantoflem ! Jako můj kámoš kretén nikdo ho nenutí debila !!!

D (Út, 5. 3. 2013 - 12:03)

Skutečnost milánku je...Myslim, ze na podstatne mene nez 95 % vedoucich mist.

Krome toho, nekdy a nekde jiz uspesne funguje pozitivni diskriminace, kdy zeny maji automaticky zajistene urcite procento kresel v ruznych spravnich ci dozorcich radach, manazerskych rancich firem, vladnich kabinetech, predsednictvech politickych stran a podobnych odborovych i jinych organech.

Nejvice jsou vsak muzi tlaceni ke zdi v domacnostech - vetsinu jich zeny suverenne dominuji, a vetsina manzelu je tezce pod pantoflem.

Pozna se to dokonce i na diskusnich vlaknech jako je toto - rada zen necha sve partnery vykastrovat, ale prakticky zadny muz neprinuti svou partnerku podstoupit treba hysterektomii.

? (Út, 5. 3. 2013 - 11:03)

Skutečnost milánku je taková ,že všude sedí z 95% ve vedoucích místech namachrovaní chlápci !!! Víme ?!

D (Út, 5. 3. 2013 - 10:03)

Za zásilnění a domácí...Nejak se mi vyraz "domaci nasili" zajida.

Ne snad proto, ze bych neveril, ze existuji nejaci muzi, kteri biji sve zeny nebo je obcas nuti k nekonsensualnimu sexu (i kdyz je legitimni otazkou, zda ma zena vubec pravo odmitnout svemu manzelovi sexualni satisfakci, kdyz ji tento o ni pozada).

Spise mi vadi to, ze vyraz "domaci nasili" neprimo implikuje, ze v partnerskych vztazich je to vzdy jen muz, ktery ublizuje zene, a nikdy ne naopak.

Ve skutecnosti vsak rafinovane a manipulativni zenske skodi muzske casti lidstva daleko vice nez opacne.

jan (Út, 5. 3. 2013 - 09:03)

to musi byt odvaz prijit takhle o koule. to dilema jak to priznat manzelce nebo pritelkyni. to je fakt masakr kdyz by to clovek chtel zatajit a on pak na to prisla pri milovani. jak by asi reagovala. hele kde mas koule? kam se ti ztratili??? to musi byt husty! co si vymyslet. prece clovek neprizna ze mu je vyrizla nejaka stetka co s ni zahnul.

Tony (Út, 5. 3. 2013 - 06:03)

Musí to bejt zajímavý probudit se ráno bez koulí!

Dana (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Jasně a bez umrtvení a před více holkama. Ponížit ho a ublížit jako to dělal on hajzl.

Lenka (Po, 4. 3. 2013 - 13:03)

Za zásilnění a domácí násilí okamžitě vykastrovat jako v Pastičkách !

Klára (Ne, 3. 3. 2013 - 14:03)

Ježiši vidělam jsem kastraci hřebce u chlapa si to neumím ani nechci představit co by se vám na tom mohlo líbit .

! (Ne, 3. 3. 2013 - 11:03)

BACHA DNES PRIMA FAMILY : V 22.55 PASTI,PASTI,PASTIČKY VŠICHNI POVINNĚ KOUKAT POTÉ ZDE NAPSAT ROZBOR FILMU A ÚVAHU . PRÁCE BUDE MÍT ROZHODUJÍCÍ VLIV NA ZNÁMKU ZA DRUHÉ POLOLETÍ !!!

! (Ne, 3. 3. 2013 - 00:03)

Musí se sejít hodně dominantní žena s hodně submisivním mužem . Některým dominám se líbí a vzrušuje je, že jako její otrok si už nezašuká !

Reklama

Přidat komentář