Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

D (Út, 12. 3. 2013 - 16:03)

To nezáleží na...> Jak se má člověk dívat na zákon,který podmiňuje vykleštění sexuálního devianta a prznitele dětí jeho souhlasem.

Ja bych byl opatrny - tato pravni uprava platila dokonce i za komunistu, a ti si nejake zvlastni servitky, pokud jde o lidska prava, rozhodne nebrali.

V hysterickych a iracionalnich dobach, kdy je verejnost zivena ruznymi stupidnimi senzacemi o zneuzivani deti, muze byt za sexualniho devianta a prznitele deti oznacen ledaskdo.

Co treba takovy patnactilety kluk, ktery si to rozda s holkou starou 14 let a 11 mesicu? Mel by byt taky automaticky vykastrovan?

Nebo treba takovy vedouci skautskeho oddilu, ktery dovoli klukum, aby se nekde koupali bez plavek?

V dnesni anti-pedofilni psychoze je mozne uplne vsechno.

Lea (Út, 12. 3. 2013 - 14:03)

P.S. Ještě dovětek...To nezáleží na mužích,ale na ženách.Ty když se nenechají oplodnit,tak tady skutečně převládne populace parazitujícího etnika.Na druhou stranu,proč by se nemnožili,když jsou za to gádžovskou vládou dobře placeni.Co se týká kastrací,lze s výroky Vlasty souhlasit jen s výhradami.Je to ale názor jedince.Jak se má člověk dívat na zákon,který podmiňuje vykleštění sexuálního devianta a prznitele dětí jeho souhlasem.To není názor jedince,ale výtvor zákonodárného sboru.Jsme v Čechách a proto vesele z extrému do extrému.

:) (Út, 12. 3. 2013 - 13:03)

P.S. Ještě dovětek největší přírustky mají Cigoši . Oni za pár let vysvětlí vašim potomkům kdo je v zemi zdejší podřadný :)

:) (Út, 12. 3. 2013 - 13:03)

Jak dlouho by trvalo vykleštění dementní Vlasty ? Asi taky 20.min ? Mohl by to dělat zvěrolékař co kastruje prasničky ? Pokud Vlasta není zase ůchyl :) - tak to by zas platilo o tom dementním chlapci :)

Vlasta (Út, 12. 3. 2013 - 12:03)

A ženy ne?Samozřejmě rozumní lidé přece nebudou produkovat jakkoliv dědičně zatížené jedince.Ať je nositelem defektu muž,nebo žena.Hlavně muži se proti kastraci bouří.Přitom u nich je to tak snadné.Viděla jsem vykleštění dementního chlapce.Netrvalo to ani dvacet minut.

Milan (Út, 12. 3. 2013 - 12:03)

V každém chovu se dbá na...A ženy ne?

Vlasta (Út, 12. 3. 2013 - 11:03)

No, kdyz se to tak vezme, i...V každém chovu se dbá na to,aby byly samice oplodněny kvalitními samci.Ty podřadné je potřeba vykleštit.

D (Út, 12. 3. 2013 - 10:03)

To je pořád...No, kdyz se to tak vezme, i zena je jen samice jednoho zivocisneho druhu, a i na ni lze provest podobny zakrok.

Co ale, Vlasto, minis tim "kdyz je to potrebne"? Kdyz se to hodi tobe?

Vlasta (Út, 12. 3. 2013 - 10:03)

To Ti to manželka dělala...To je pořád nářků.Kastrace se provádí už několik tisíciletí,je to drobný,ale v mnoha případech potřebný výkon.Muž je jen samec jednoho živočišného druhu.Když je to potřebné,má být vykastrován zrovna tak jako kozel,kanec,nebo býk.

D (So, 9. 3. 2013 - 15:03)

No sama. Pod mojim dohledem....Ja myslim ze az prijdes i o tu druhou, ze uz te pak prilis mnoho kvartalu zadne eroticke podnety az tolik vzrusovat nebudou.

Aspon tedy, pokud nezacnes brat umele estrogeny.

poloeunuch (So, 9. 3. 2013 - 12:03)

To Ti to manželka dělala...No sama. Pod mojim dohledem. Problém je že mě to vzrušuje taky a už se těším na tu druhou. Kdo nezažije nepochopí. Možná budu jednou litovat ale snad ne.

Evžen (So, 9. 3. 2013 - 11:03)

My jsme odstranili zatím...To Ti to manželka dělala sama?Jestli ano,je pěkně otrlá.Uteč od ní dokud máš alespoň jednu kulku.Nebo chceš být jen poslušným,tažným zvířetem,které z tebe udělá?

poloeunuch (So, 9. 3. 2013 - 11:03)

My jsme odstranili zatím jedno varle a i tak to byl adrenalin jak bejk. Komplikace žádné, jen trochu otok ale ten za pár týdnů opadnul. Není to nic složitýho. Na umrtvení jsme použili emla krém a nacpal jsem se práškama na bolest. Řez celkem nebolel ale pak to nebylo nic moc i přes ty prášky. Při odstřihnutí varlete jsem myslel že se bolestí poseru. V plánu je pak i to druhý. A možná už brzy.

D (Pá, 8. 3. 2013 - 12:03)

Ten film byl natočen podle...Pokud jsou u vetsiny savcich samcu varlata ve vaku mimo zbytek tela, je snadne je usmiknout.

Rijana (Pá, 8. 3. 2013 - 11:03)

Taky si myslím, jako z filmu...Ten film byl natočen podle reálu.Tento příběh,věřte,nevěřte se skutečně stal.

Ty, (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

bych vykleštil Ravalopa...to by se ti nepovedlo - on tam nikdy nic neměl

Evžen (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Taky si myslím, jako z filmu...Já bych to nebral na lehkou váhu.V životě se někdy stanou příběhy,které by člověka ani nenapadli.Fakt je to,že pokud člověka uspí,lze mu dělat cokoliv.

Marek (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

To je vymyšlený...Taky si myslím, jako z filmu pasti, pasti, pastičky.

Jan (Pá, 8. 3. 2013 - 10:03)

Když to ženská chce tak to...To je vymyšlený...

Jarda (Pá, 8. 3. 2013 - 09:03)

Myslím, že dobrovolně se...Když to ženská chce tak to udělá.Já si v pátek pěkně užil a v sobotu před polednem se probudil.Když jsem na záchodě zjistil,že kulky nemám byl jsem v šoku.Mám ji zažalovat a živit bulvár,společensky se znemožnit?Můžu se jen vztekat,nic víc.

Reklama

Přidat komentář