Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Pavel (Pá, 5. 8. 2011 - 10:08)

xxx: neni to tak jednoduchy, jak si mozna myslis. Chce to spoustu vysetreni a delsi dobu... A hlavne kdyz se ten testosteron nezacne brat velice brzo(v radu tydnu, maximalne mesicu), tak uz to potom nema potrebnej ucinek. Zkousel jsem to, ale ty zmeny jsou bohuzel uz ted nevratny, cemuz mozna pomohla i nejaka doba uzivani zenskych hormonu pred i po kastraci.
Jinak pro ostatni - kastrace opravdu neni nijak zvlast narocnej zakrok. Neni to operace mozku, jen se to lokalne ummrtvi, rozrizne se kuze, odstrihne, pouzije se desinfekce a to je vice mene vsechno. Telo uz se zotavi, ani sit se to nemuselo.

johny (Út, 2. 8. 2011 - 06:08)

Tak už jsem si ho dvakrát...máš moje sympatie,čo je pravda je pravda na
tom sa nič nedá urobiť.niektorý len vedia
len urážať a robiť si ludi dobrý deň.

karel (Út, 2. 8. 2011 - 06:08)

Holt jseš Vůl!!Právě to pleskání koulí při šukačce je prádní.

K (Po, 1. 8. 2011 - 18:08)

Holt jseš Vůl!!

Patrik (Po, 1. 8. 2011 - 16:08)

Tak už jsem si ho dvakrát vyhonil a pocity jsou to trochu jiný. Dřív jsem cítil že se v těch koulích něco děje a pak to vylítlo teď je to takový tupější a vylítne toho míň a určitě míň daleko. Jinak pocit při sáhnutí si na ten prázdnej pytel je super. Už nikdy rakovinu varlat a vytahanej pytel!

.. (Čt, 28. 7. 2011 - 11:07)

Krátce řečeno, zaplatil jsi Volskou daň!

Mira (Čt, 28. 7. 2011 - 08:07)

Já osobně hormony neberu, protože se stejnou ženou, která mě přesvědčila ke kastraci, stále žiju. Vyhovuje jí to to takto. Ale proč je nebere Pavel jsem se taky chtěl zeptat. Jinak ale co jsem slyšel tak brát hormony ve formě prášků nebo injekcí málokdo snese, bývá z toho často fyzicky zle atp.

: )) (Čt, 28. 7. 2011 - 07:07)

No jasně,už vidím jak některá z ženských bude riskovat obvinění z těžkého ublížení na těle (nebo zmrzačení). Pro Pavla: To ti to jako dělala doma,v obýváku,jo ??? To bych chtěl vidět tu odbornici(odborníka)jak uzavírá cévy ! Může rovnou jako doktor do Afganistánu,nebo jiný prdele !

K (St, 27. 7. 2011 - 18:07)

To stejně nemá cenu říkat, stejně se najde dost blbců, kteří se nechají ukecat a kastraci podstoupí! Hold za blbost se platí!

xxx (St, 27. 7. 2011 - 16:07)

Konečně sem napsal někdo krutou realitu, budiž to každému blbečkovi, co o něčem takovém uvažuje, výstrahou... Míro a Pavle, proč jste si nedali udělat silikonové implantáty koulí a neberete testosteron, aby se aspoň zamezilo těm tělesným změnám? Nejsem doktor, ale kdybych nedej bože přišel o koule ne vlastní debilitou, ale nemocí nebo úrazem, určitě bych se o něco takového snažil, abych byl co nejmíň nápadný a zamezil bych právě těm tělesným a psychickým změnám, které musí zákonitě nastat, pokud má tělo nedostatek testosteronu.

? (St, 27. 7. 2011 - 15:07)

A kdo je vlastně potom ten Vůl ?? Můžete každej hádat třikrát!

Pavel (St, 27. 7. 2011 - 14:07)

Penis se po kastraci nikomu nescvrkne, zustava porad stejnej. Jde jenom o to, ze uz se nevzrusi - takze nejen ze nedojde k erekci, ale nedojde ani k tomu pomerne vyraznymu zvetseni, kdyz je chlap trosku vzrusenej, ale jeste mu nestoji. Je porad ve svym "nejmensim" stavu.
Mira: bud rad, me ta moje nechala. A az bude chtit deti, tak si je samozrejme poridi s nekym jinym - ty uz ji ani zadne jine v tomhle nikdy neposlouzis.

. (St, 27. 7. 2011 - 12:07)

.

. (St, 27. 7. 2011 - 12:07)

.

. (St, 27. 7. 2011 - 12:07)

K tomu není co dodat ! A až tady zase nějakej blbeček bude vychvalovat život bez kulek tak ať si laskavě přečte předešlej příspěvek. Co ktomu ještě dodat ? K tomu se již nic nedá!!

Mira (St, 27. 7. 2011 - 08:07)

Mně je 25 let, kastrovaný jsem už 8 let, přítelkyně mne ke kastraci přemluvila jako panice, zažil jsem tedy do 18 let pouze masturbaci nebo honění rukou od přítelkyně. Praktikovali jsme D/S vztah a naštěstí mne jako kastráta pak neodkopla. Jinak ale pocity podobné tomu co psal Pavel. Já mám k tomu i takový ženštější zadek a boky, nevím jak to popsat. Penis se časem strašně scvrknul. ty změny chování přesně sedí, k tomu docela často návaly horka nebo podrážděnost. Migrény. S přítelkyní jsme spolu stále, ale na sex má jiné muže a nevím, co bude, pokud někdy bude chtít mít děti.

Pavel (St, 27. 7. 2011 - 02:07)

Verim ze sem pise nekolik kastrovanych chlapu, neni to nic az tak vyjmecnyho(vetsinou nasledkem urazu nebo nemoci), ale ze sem pisou i zensky kterym se to libi, tomu neverte. Jsou to uchylni kluci nebo zensky, ktery si delaji srandu... Nelibi se to zadne. My jsme k tomu dosli tak, jako asi vetsina - s pritelkyni jsme provozovali nejruznejsi sexualni praktiky, vcetne pissingu, SM, bondage... Proste vsechno. No a prisla rec i na tohle. Tak dlouho do me kecala, az jsem svolil. Byl jsem zamilovanej az po usi(byla starsi a zkusenejsi, presne vedela jak na takovyho debila, jako jsem byl ja) a tak jsem do toho nakonec sel. Zpatky uz se to vzit neda, to je na tom nejsmutnejsi.

To johny (St, 27. 7. 2011 - 02:07)

něco jinýho je přijít o koule z důvodů úrazu nebo rakoviny.Ale nechat si je fiknout to je debilita.

johny (St, 27. 7. 2011 - 01:07)

je jak baba bez koz.chlap bez koulí není chlap.Co bys deľal kdy
si prišeľ napríklad úrazem o koule?.už by si
pak nebyl chlap?.bol,lebo chlapa nerobia
chlapa koule ale to aký skutočné je,že je to
tak.

johny (St, 27. 7. 2011 - 01:07)

je jak baba bez koz.chlap bez koulí není chlap.Co bys deľal kdy
si prišeľ napríklad úrazem o koule?.už by si
pak nebyl chlap?.bol,lebo chlapa nerobia
chlapa koule ale to aký skutočné je,že je to
tak.

Reklama

Přidat komentář