Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

sax (Pá, 6. 5. 2011 - 14:05)

Jen se klidně směj. Však ono se ještě ukáže, kdo se bude smát naposled, bezkulčáku.

Tomáš K. (Pá, 6. 5. 2011 - 13:05)

Vám to všem nějak vadí, co? Že má někdo jinej názor, viď Fantomasi a jiní podobní, kterým to zvedá tlak? Asi se vám vysměju :-)

fantomas (Po, 2. 5. 2011 - 08:05)

Další báchorkář je tady. Tahle fotka i tahle historka se tu už objevily. Kdybys opravdu neměl koule, tak ti visí, jak tomu zoufalci na fotce, co si ho musí přidržovat...Jen si ty kule nechte ufiknout, pak sem dejte kontakt na vaše staré, ať je můžem pořádně vyšukat, pokud to nejsou nějaké šeredy. Vy už si o tom jen budete moci nechat zdát, voloušci.

Grego (Ne, 1. 5. 2011 - 17:05)

Pravou i levou rukou, jazykem, nohou pravou, střední i levou :-) Sex je úžasně rozmanitej!...

sax (Ne, 1. 5. 2011 - 11:05)

Vidím, že o kastraci...A děláš jí to pravou a nebo levou rukou? Protože ptákem asi ne. Proto se také nemusí bát otěhotnění, natož soulože.
Tedy leda by ona udělala stojku, a ty by jsi jí do tam jen tak ledabyle spouštěl.

p.s. proč si ho na tý fotce tak blbě přidržuješ? to aby nevisel, že?

Grego (Ne, 1. 5. 2011 - 08:05)

kolule přeci k životu...Vidím, že o kastraci nevíte nic. Kastrace je zbytečně démonizovaná. Jsem bez koulí už pár let a sex nám s manželkou chutná dál. Skoro nám to klape v sexu víc než předtím. Manželka se uvolnila že se nebojí otěhotnění a nebere hormonální antikoncepci. Víc na http://nick.amateri.cz/Grego

tomáš (Út, 26. 4. 2011 - 21:04)

kolule přeci k životu patří, co pak chcete stříkat vždyť to je to nejlepší.

Tomáš K. (Út, 26. 4. 2011 - 11:04)

To by se líbilo každýmu...

Ole (Út, 19. 4. 2011 - 01:04)

Líbilo by se mi vykastrovat chlapa a pak mu chodit šukat přítelkyni, nebo manželku.

sax (St, 6. 4. 2011 - 09:04)

Taky silně poslední dobou...Jdi se léčit - ale s hlavou.

Tomáš (Út, 5. 4. 2011 - 19:04)

Taky silně poslední dobou uvažuji o kastraci. Jsem scela normální heterosexuál bez jakýchkoliv negativních perverzních choutek to jen na upřesněnou :) Myslim že to může mít jenom výhody. Rozmnožovat se stejně nikdy neplánuju a jenom to otravuje. Je mi 25.

Tonny (St, 30. 3. 2011 - 01:03)

stav se ke me na farmu,...A ty jsi dostal zdrojní průkaz negramote!!

Tomáš K. (Út, 29. 3. 2011 - 09:03)

Když bude brát hormony, bude mu stát stejně jako jindy. Akorát nebude mít žádný hnusný koule. Nechápu, co ti na tom vadí.

si (Po, 28. 3. 2011 - 01:03)

Bude krásně hladkej. a...Nechtěl jsi spíš říct že bude sladkej ?
Sladkej hošan, co bude do konce života zobat hormon v prášku, aby mu nenarostly kozy, a ptáka bude mít definitivně už jenom na chcaní.

Tomáš K. (Ne, 27. 3. 2011 - 23:03)

Bude krásně hladkej. a může brát hormony.

si (Pá, 25. 3. 2011 - 16:03)

honit si ho můžeš pořád....Bez kulí si bude žmoulat akorát měkkou kůžičku.

Tomáš K. (Pá, 25. 3. 2011 - 14:03)

honit si ho můžeš pořád. Ale koule jsou děsně ošklivý a sperma taky.

Petr (Čt, 24. 3. 2011 - 15:03)

Rád bych se nechal...Každej správnej kluk má mít vše, co až pak budeš chtít dítě? Tak si ho necháš udělat nebo jak. Nedovedu si představit že bych neměl sperma a nestříkal bych, to je to nejlepší co může být. To že si hohníš to je uplně normální.

Tom (Čt, 24. 3. 2011 - 11:03)

Rád bych se nechal vykastrovat,je mi 30 a sem hrozně blbej a rozhodně se nechovam na 30 a ani tak nevypadám asi chyba vývoje:( Jo a sem panic a pořad si to dě--m a ted se mi stalo že mě přitom někdo slyšel a ja se ted cítím strašně špatně, kam mám zajít a děla se to na počkani? diky Tom.

TAK (Ne, 27. 2. 2011 - 16:02)

Hele o toto metotu jsem se...To už "CHLP" asi dlouho nebudeš. Zvykej si na střední rod, a oslovení kastrát, vůl, kapoun, eunuch a podobně, to jsou ty "JÍNÉ VÝHODY". Tak čau Vole.

Reklama

Přidat komentář