Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Pro patrika (Ne, 9. 10. 2011 - 13:10)

Taky by mě zajímalo kde ses nechal vykastroovat a kolik si za to dal. A jaký to je bez koulí? To musí bejt super pocit když se tam nic nemačká.

Emil pro Patrik (Út, 4. 10. 2011 - 18:10)

Chápu, že kastrace je tam nelegální, ale existuje ten salon aspon oficiálně? Je na nějakém seznamu SM salonů? Máš nějaký web, kde je na ně kontakt? Já kdyžtak všechny ty salony na seznamu obejdu a zeptám se. Díky Emil

:-) (Út, 4. 10. 2011 - 00:10)

No,no,no a jestli to nebylo v...To bylo v salonu u Volouše, ul. Volova 16, Praha 5 - Volov. Když tak napiš mail na [email protected] a ja ti na ně pošlu telefon.

:-) (Út, 4. 10. 2011 - 00:10)

Těžko tady můžu napsat...Vždyť té své pohádce ani ty sám nevěříš, tak proč tady lakuješ ty pitomečky, co si myslí, že je to fakt možné.

: )) (Po, 3. 10. 2011 - 23:10)

No,no,no a jestli to nebylo v salonu tak u holičky má tam břitvu a dezinfekce se tam taky nějaká nejde. SV - jako severovýchod ??? Tady je to fak už jen pro magory !!!!!!!! :(

Patrik (Po, 3. 10. 2011 - 14:10)

Těžko tady můžu napsat kde to přesně bylo protože je to nelegální, ale prozradím, že to bylo v Praze a kontakt na ně jsem dostal v salonu v SV části Prahy. Víc fakt nemůžu, nechci mít problém, sorry.

Emil pro Patrik (Po, 3. 10. 2011 - 13:10)

Já se nechal vykastrovat v...Patriku a kde je ten salon? Já bych taky rád zašel na kastraci? Prozradíš kontakt?

? (Po, 3. 10. 2011 - 00:10)

A nebo se z toho popoposrál!

! (Po, 3. 10. 2011 - 00:10)

Asi se z toho pepnul!

čšéříáýřččížá (Ne, 2. 10. 2011 - 20:10)

Jeee, to musí být teda...p epre prpp pe eol eo p perold e peorlpde eprolp e peo epoeproerpedlpe perld per re epoprlpepe e perope peorle peo peopdlpedpeldpe

! (Ne, 2. 10. 2011 - 11:10)

Tak sním pucuj okna jako s jelenicí, aspoň bude využitej, když už ho máš na H....!

Patrik (Ne, 2. 10. 2011 - 07:10)

Já se nechal vykastrovat v jednom SM salonu. Teď si chci nechat odstranit i pytel protože mi visí jak kus hadru.

kecy (St, 28. 9. 2011 - 18:09)

jestli sis nevšiml, tak tady...Tady je maximálně tlupa honičů a fantastů. Už vidím, jak se někdo nechává dobrovolně kastrovat a jak mu to manželka dělá. Prostě bludy o hovnu.

kecáš blbosti (St, 28. 9. 2011 - 17:09)

jestli sis nevšiml, tak tady jsou kastráti starší i jejich partnerky, rodinu už mají, takže tady problém není.

M (St, 28. 9. 2011 - 17:09)

Máš recht, co s nějakým kleštěncem co tě nedokáže ani pořádně uspokojit! To vše jsou jen kecy, po čase jak klesne testosteron v těle tak je naprosto k ničemu a může pytlík používat jedině místo jelenice na leštění oken! Ze začátku se to třeba některým ženám může líbit ale časem až bude chtít založit rodinu, tak teprve ji dojde, že má brabce vola. Nic jinýho ji nezbude než si to sehnat jinde a aby ji vykropil kapličku někdo jinej! Třeba to některý zachutná a už u toho zanášení zůstane.A kdo na to doplatí? Zase jen ten Vůl!!

katka (St, 28. 9. 2011 - 15:09)

Zas je o jednoho vola víc!Já teda nevim, ale není nad pořádný péro s kterýho stříká pořádný semeno a né nějáká voda. Já mám 19 kluka a nedokážu si ho představit vykastrovanýho, zbožňuju jeho tuhé semeno všude.

!!! (St, 28. 9. 2011 - 15:09)

Zas je o jednoho vola víc!

Patrik (St, 28. 9. 2011 - 14:09)

Zajímalo by mě jak to máte ostatní kastrovaný. Já se nechal vykastrovat začátkem prázdnin a už nestříkám ale jen to ze mě vytíká.

. (Po, 19. 9. 2011 - 00:09)

To je makačka, co? Rozum Ti...masakr by byl, kdyby takových kreténů, jako jsi ty, bylo více. Na straně druhé, pokud je pravda, co píšeš, aspoň se už nemůžeš rozmnožovat a nebudeš dál šířit svou úchylku.

eunuch (Pá, 16. 9. 2011 - 20:09)

bla bla bla..další blábol...To je makačka, co? Rozum Ti to nebere. Alespoň tě utěším, někteří na tom jsou ještě hůř. I to je důvod, proč není možná přímá volba presidenta. Byl by to masakr.

Reklama

Přidat komentář