Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

holka (So, 16. 7. 2011 - 22:07)

vím o jedné, které by se...Nedokážu si představit kluka bez koulí už jen na pohled. Správnej kluk má mít pořádný péro a koule.

Michel (So, 16. 7. 2011 - 17:07)

Ahoj kastracia np v USA je velmi rozsirena rocnie da sa kastgrovat 500.000 muzu vraj su po tej procedure slobodni niemaju problem z prostatou a rakovinou ginetali.Okrem toho citia sa zdravsi a kludni nie bola krize ani kliby a svaly.Pro erekciu nie robi im problem beru hormonalne tablety.Ich zeny maju z toho radost nie musia brat anykoncepciu a sex je uvolneny a prijemny zadne zabrany.Okrem toho nie maju problemy z toho ze antikoncepcia tez moze skodit.Kastraciu robia na hoteli po dohovoru z dotycnou osobou muzi maju radi ked to robi zena ale robia to i veterinari na cerno.Popolatok veksinou 100 dolari.Metoda chirurgicka ,elestrator a burdizzo.Najdete to na internete. Ahoj do toho starsi chlapy a sarci.Ahoj.

! (So, 16. 7. 2011 - 10:07)

Vůl zůstane volem a pařez pařezem! Ani ty kule mu nejsou nic platný!

: )) (So, 16. 7. 2011 - 07:07)

Nejdůležitější jsou (né varlata), jak všichni vidíte z příspěvků ,ale mít vůbec všech pět pohromadě (protože jinak je to trapas)!!!

Batman (Pá, 15. 7. 2011 - 19:07)

Já si za to můžu sám. Podepsal jsem kdysi v láskyplném rozpoložení že když manželce někdy zahnu, nechám se od ní vykastrovat. Léta mi to procházelo i když jsem semtam něco měl, no kdo neměl že. Pak to ale prasklo a já musel pod kudlu, manželka je sice zubařka ale zvládla to na jedničku. Injekce na trhání zubu a už se jelo. Bolest žádná jen takové tahavé pocity jak natahovala chámovody před odříznutím. A jestli myslela že si mě tímhle uváže doma tak se mýlila. Občas si odskočím stejně ale protože nevěří že bych byl schopen se s prázdným pytlem někde prezentovat už po tom nepátrá. A milenky nevěří že mě ani kastrace nezkrotila. Sex je v hlavě ne v koulích. Tak je to!!! Ale nikomu to neříkejte!

divočák (Po, 11. 7. 2011 - 22:07)

tady se to rozjelo jako bagr dolu Prahou. Nebyl sem tady mesíc a šup ho vejš do nebe. Jsem smutnej protoze má bejvalka to váli s tim kundolízancem. Včera jsem ho potkal, ten jeho posmešnej xicht fakt blbí. No blb jsem já. Ríkam mu tak dej si to dolu at ti to vykourim a on nic jen zvachltal a zvachtlal. Prej jestli sem mi jeste postaví. Tak sem mu to ukázal. Máknul sem mu do kalhot až se svíjel bolestí. Mám pevnej stisk to ví i Pepa, a když sem otočil zapěstím tak mu tam něco ruplo. A teď mu napíši SMS jesti pak mu to stojí. Ale taky se dívam ven z okna jestli nepřijeli modré majáky pro mně. Prí je to trestní čin říkal táta. Snad nepojede na policii. Tá moje bejvalka mi řvala do telefónu a rozuměl jsem jenom "ty prase", no nechtěl mi dát vykouřit, přebral mi dívku a uříznul mi jednu kuličku. Co by ste dělali vy!? No dobrá správa je, že žije. Já bych takovou bolest nepřežil hošánkové a děvenky. Teď sem ale na facebooku našel moc pohlednou kost. Hledá kluka do trojky. Jednoho prý má a já jen doufam, že to nebuda zrovna ten samej co naposled. Máme jet na chatu do Pelhřimova, nekde v lese je srub nebo co. Tam se prí dělaj věci.

Jarda (Po, 11. 7. 2011 - 10:07)

Mě se líbí vykuchané ženy.

lol (Po, 11. 7. 2011 - 10:07)

Je možné že kluk ve...ano, na této diskusi je možné všechno, člověk má pocit, že každá druhá zná vykastrovaného magora, ty jsi jedna z nich :-)))

Jarda (Ne, 10. 7. 2011 - 22:07)

Taky hledám možnost kde a jak se nechat vykastrovat. Koule mi vadí při chúzi a vúbec. Bez koulí tu mubí byt SUPER

ujo (So, 9. 7. 2011 - 17:07)

Jeee, to musí být teda...ahoj Markétko a nechceš si vykastrovat mě?Hledám takovou co se jí to líbí

ujo (So, 9. 7. 2011 - 17:07)

Hele hošánkové a devenky,...ahoj a nechceš to dotáhnout?

Bum (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

To je rychlejší, stoupnout si k psacímu stolu, povytáhnout šuplík, vrazit tam pytlík a pořádně stehnama přirazit! Čím víc přirazíš tím je to jistější a rychlejší!

xxxx (Pá, 8. 7. 2011 - 12:07)

Měl bych zájem o...Kup si kyselinu, nalej ji do kýble a ponoř si tam pytel, chvilka syčení a pak budeš mít klid. Nebo si pytel ponoř do rozpáleného friťáku, pak můžeš tu kravičku, co tě k tomu přemluvila pozvat na fritované koule ve fritovaném pytlíku. Určitě si spolu pochutnáte :DDD

: )) (Čt, 7. 7. 2011 - 23:07)

No ,no tak je to jasné !!! Zájemci ,složíme se na autokar do Kijeva a pojedem. Semjon píše jasně : NET PROBLEMA!Po cestě budem zpívat lidové písně a chlastat ,ještě by s náma mohla jet dobrovolnice atˇ si naposledy užijem .A já k výjezdu pozvu Klímu z Na vlastní oči...Ještě z nás budou celebrity volové!!!

Semjon (Čt, 7. 7. 2011 - 19:07)

Menja kastrirovali v kijevje u nas net problema kastrcii. ty dolzen pakazat 100-200 dolare bolnici i oni tebja urezajot sto ty choces. U menja net jajcja ni sumka. eto ocen prijatnye

Semjon (Čt, 7. 7. 2011 - 17:07)

Menja kastrirovali v kijevje u nas net problema kastrcii. ty dolzen pakazat 100-200 dolare bolnici i oni tebja urezajot sto ty choces. U menja net jajcja ni sumka. eto ocen prijatnye

xx2 (Čt, 7. 7. 2011 - 17:07)

Měl bych zájem o vykastrování. Kde ste se kdo nechali vykastrovat? Chtěl bych si nechat koule vyndat.

xxx (Čt, 7. 7. 2011 - 16:07)

Tu makovici si nech , pršelo...Ať si klidně nechá ufiknout i makovici, stejně v ní má jen nasráno, takže rozdíl by byl minimální.

xxx (Čt, 7. 7. 2011 - 16:07)

není to asi úplně přesně...Kapounku, nějak tě ty tvé představy pohltily, že jsi jim úplně uvěřil. Chtěl bych vidět tu nemocnici, kde by dovolili nějaké babě udělat jen tak vasektomiii. Ty jsi fakt komik :DDDD

xxx (Čt, 7. 7. 2011 - 16:07)

Vůl seš ty, a pořádnej....Co by mě mělo žrát, že nejsem debil, co si nechal ufiknout kule? Ty jsi vážně srandovní voloušek :-)))

Reklama

Přidat komentář