Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Helga (Pá, 26. 11. 2010 - 02:11)

Dítě zlaté, s tebou...Opravdu si myslíš, že by to pomohlo?

Helga (Čt, 25. 11. 2010 - 20:11)

taky si chci nechat...Svatý otče, jdi všem příkladem a dej se dobrovolně vykastrovat. Bude to proto tebe požehnáním a osvobodí tě to od tvých pedofilních choutek na děti v kostele.

Svatý otec (Čt, 25. 11. 2010 - 12:11)

Nerouhej se dcero a nevystupuj zde mým jmenem. Bůh to vsechno vidí, slyší a vyhodnocuje. Ješte je možné ochránit tvou duši před ohněm pekelným. Přijd k nám na faru a staň se jednou z mých oveček. Uvidíš, jak jsou naše modlitby krásné. Pokud se tě i přesto bude držet ďábel, vysvětím tvou dírku svatým semene, až do tebe zasunu obrovský žilnatý pyj. Bůh s tebou dcero. Neodvrhuj boží pomoc.

Svatý otec (Čt, 25. 11. 2010 - 10:11)

taky si chci nechat uříznout koule, mám je pořád plné a těžké, jenom mi překážejí a navíc hrozně smrdí.

Svatý otec (Čt, 25. 11. 2010 - 09:11)

myslím,že se ti senínko...Co trápí tvou duši dcero má, že zde šíříš tolik nenávisti? Nechceš se zajít vyzpovídat k nám na faru? Probereme to v naší komunitě, pomodlíme se a všichni ti ukážeme cestu k bohu. Boží přívětivost je krásná a nepopsatelná, věř mi dcero. Budu se za tebe modlit.

Danuš (Čt, 25. 11. 2010 - 01:11)

Někdo tady píše za mne..

danka (Čt, 25. 11. 2010 - 00:11)

že bych měl platit za...No a co? Normálka ne? Zadarmo ti stejně žádná nedá, zkus díru ve stromě...

Eda (St, 24. 11. 2010 - 21:11)

Chtěl bych se stát bezkulčákem a pokorně sloužit své paní. Poradí někdo vhodného doktora? Dojedu kamkoliv. Díky Eda

danka (St, 24. 11. 2010 - 19:11)

neboj, do tebe to stříkat...Chceš si zašukat s hezkou dvacítkou? Tak fajn můžem se domluvit, ale zaplatíš, a ne málo.

:-)))) (St, 24. 11. 2010 - 19:11)

Nejvíc se mi na tobě...Za to z tebe nikdo prdel nemá, z tebe všichni prskají smíchy na monitor, ty chudáčku s hubenou žížalkou mezi nohama..

podívej (St, 24. 11. 2010 - 19:11)

Prosím tě, než zas...myslím,že se ti senínko tlačí ven z tvých zcvrklých švestiček-tak té žížalce trošinku ulev a dej průchod semínku ven.......jinak se nám tu uvztekáš chlapečku a nebude s tebou k vydržení!

danka (St, 24. 11. 2010 - 16:11)

To je to hnusný semeno, co...Na tom něco je. Semeno obsahuje testosteron, takže jsou po něm i ženy agresívní. Takže si za to chlapi můžete sami. Moje doporučení: Stříkejte si to semeno třeba mezi matrace anebo se nechce dobrovolně vykastrovat.

podívej (St, 24. 11. 2010 - 16:11)

je to nešťastná žena....se chlapečku-chápu tě,že bys byl rád oním kastrátkem-ale to si musíš nejprve zasloužit! A né tu jen tak hloupě vyřvávat a vztekat se.
Takhle bych s tebou spokojená být nikdy nemohla-musíš se trošku mírnit a né čekat až tě samotná kastrace přibrzdí a dostatečně sklidní...........chápeš ti už? tak neblbni

kl (St, 24. 11. 2010 - 16:11)

Rád bych se zeptal, co že...To je to hnusný semeno, co do nich stříkáte, dobytkové!!!

ctitel milých d (St, 24. 11. 2010 - 15:11)

Souhlas s Helgou, kastrace by...Rád bych se zeptal, co že je to za hroznou látku, která proměňuje příjemné dívky v protivné a lakomé fůrie

danka (St, 24. 11. 2010 - 14:11)

Tak v tomhle bych problém...Souhlas s Helgou, kastrace by vyřešila spoustu problémů. Testosteron, který varlata vyrábí působí akorát agresi viz zde

http://sex-vztahy.doktorka.cz/ohromujici-fakta-o-testosteronu/

Helgo (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Tak v tomhle bych problém...myslím, že ač jsem proti páchání násilí obzvláště na dětech, ty bys opravdu zasloužila. Nemlátily jste s mámou doma tátu? Tak jemnou ženu si opravdu všichni přejeme. :-)))

Helga (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Az by nas vsechny...Tak v tomhle bych problém neviděla. Ještě před kastracím by mladým samcům bylo odebráno dostatečné množství spermií, a ty by pak byly distribuovány potřebným ženám, kterým tikají biologické hodiny.
Nebot přiznejme si, vy chlapi jste kromě tvorby spermií úplně k ničemu. Kastrace je ještě milosrdná varianta, protože kastrátci jsou milí, jinak zbývá už jen z vás sklidit ty spermie a pak vás zamordovat.

Tony (St, 24. 11. 2010 - 01:11)

Já bych šla ještě dál....uříznout Halze klitoris, to by byla prdel.

pepan (Út, 23. 11. 2010 - 20:11)

Prskat můžu tak akorát...Az by nas vsechny vykastrovali, tak by jsme valeli smichy po zemi az by takovy kravy jako jsi ty pak breceli ze nemaj deti a ze jim tikaji hodiny. HEHEHEHEHE

Reklama

Přidat komentář