Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Helga (Út, 23. 11. 2010 - 16:11)

Prskat můžu tak akorát...Já bych šla ještě dál. Od určitého věku vykastrovat všechny chlapy, přesně jak to tady psal Mazel. Věřím, že by se tím vyřešily všechny globální problémy.

he he (Út, 23. 11. 2010 - 15:11)

s čím nic neuděláme? S...Jak zuří primitiv...dostal kopačky od Yossky...to je prčáá!!!

he he (Út, 23. 11. 2010 - 12:11)

Prskat můžu tak akorát smíchy, jaký chudák se mě tu snaží napodobovat.
Pravda je taková a vy vzteklí nasraný samci s ní nic nenaděláte. Měli by vás kastrovat povinně, abyste pilně sloužili své paní a nepsali tu takové nesmysly.

hurá (Út, 23. 11. 2010 - 12:11)

At žijou kastráti!!!!

varle (Út, 23. 11. 2010 - 10:11)

Hele kastrovaní muži už asi nejsou muži, ne?

smůla co!!! (Po, 22. 11. 2010 - 23:11)

Mladejch samečků na vyřádění existuje spousta, a kastrátků sice moc není ale existují. Tak se třeba poser a otravuj se se starou hňupkou, ale ani ta ti sloužit nebude a nejspíš tě praští pánvičkou po hlavě protože jsi blbej a trapnej jak necky!

Muži vládnou! (Po, 22. 11. 2010 - 23:11)

Muži mají dnes jiné možnosti, než se otravovat s hnusnou a starou ramlicí, která jen žere, prdí, chrápe a pořád by chtěla. Jenže kdo na ní má mít chuť když je hnusná. Nechat jí vykastrovat, uříznout pysky a pošťáka, a zašít celou díru. Nechat jen tu na močení.
Chceme něco víc, přítulnou oddanou kastrátku, která je nám blízko, uvaří vypere a uklidí, a pochopí nás. No a na občasné vyřádění mladou svěží samičku, s tou si zadovádět ve městě, a pak přijít domů a přitulit se ke své sluštičce. Nechápeš hňupko? Tak to máš blbý...

Nějak se opakuj (Po, 22. 11. 2010 - 23:11)

Smůla co!!!! Ženy mají...Třeba i sama potřebuješ opakovat, dobrá.

Pomatený slepice, co tady kastraci propagují, chudinky samy nejsou z nějakého důvodu schopny normálního pohlavního styku s mužem, a tak se nás zde snaží přesvědčit o normálnosti své deviace.
Jednoduše řečeno jsou to vyznavačky nefunkčních měkkých a zvadlých ptáků.

Hlavně že ten tvůj údajný mladý svěží sameček nežere, neprdí, nechrápe
a nestříká semeno.
Ale hlavně ani neexistuje. Nechápeš krávo?
Tak to máš blbý...

trhni si nohou (Po, 22. 11. 2010 - 17:11)

pro Mášu platí...Smůla co!!!! Ženy mají dnes jiné možnosti, než se otravovat se samcem, který jen žere, prdí, chrápe a stříká semeno.
Chceme něco víc, přítulného oddaného eunucha, který je nám blízko a pochopí nás. No a na občasné vyřádění mladého svěžího samečka, s tím si zadovádět ve městě, a pak přijít domů a přitulit se ke svému eunuškovi. Nechápeš hňupe? Tak to máš blbý...

Normální (Ne, 21. 11. 2010 - 04:11)

Jenom se chci zeptat. Když...A hlavně nebude moct už nikdy.
Ptáka má už jen na chcaní.
Pomatený slepice, co tady kastraci propagují, chudinky samy nejsou z nějakého důvodu schopny normálního pohlavního styku s mužem, a tak se nás zde snaží přesvědčit o normálnosti své deviace.
Jednoduše řečeno jsou to vyznavačky nefunkčních měkkých a zvadlých ptáků.

z (So, 20. 11. 2010 - 23:11)

Edito, a udělat si toho kastrátka nechceš sama, nebo s kamarádkou, adept tu je

holka (So, 20. 11. 2010 - 17:11)

Náhodou kastrátek musí...Jenom se chci zeptat. Když je kluk vykastrovanej tak nemá semeno a nemůže souložit? Nebo jak to vůbec je?

Edita (So, 20. 11. 2010 - 16:11)

Náhodou kastrátek musí bejt super, taky bych chtěla takovýho!!!

blbe (So, 20. 11. 2010 - 01:11)

Normální nejsi, jinak bys nepsal takovýhle sračky.

Proč? (Pá, 19. 11. 2010 - 23:11)

K psychiatrovi táhni ty....Já jsem normální. To ty jsi pacient.

Blbe (Pá, 19. 11. 2010 - 22:11)

Páni psychiatři, udělejte...K psychiatrovi táhni ty. Máš asi problém s tím, co jsem napsala, ale to máš holt smůlu. Takhle to prostě je.

Výzva! (Pá, 19. 11. 2010 - 21:11)

A je to tak. Ženy mají dnes...Páni psychiatři, udělejte si v těch ústavech konečně pořádek,
a nepouštějte k internetu každýho dementa.

Souhlas (Pá, 19. 11. 2010 - 18:11)

A je to tak. Ženy mají dnes jiné možnosti, než se otravovat se samcem, který jen žere, prdí, chrápe a stříká semeno.
Chceme něco víc, přítulného oddaného eunucha, který je nám blízko a pochopí nás. No a na občasné vyřádění mladého svěžího samečka, s tím si zadovádět ve městě, a pak přijít domů a přitulit se ke svému eunuškovi. Nechápete chlapi? Tak to máte blbý...

Jana (Pá, 19. 11. 2010 - 18:11)

Mášo, kdepak moralistů, pouze vzteklých nabubřelých samců, kteří se tu vztekají.

Máša (Pá, 19. 11. 2010 - 18:11)

Když se někomu kastrovaní muži nelíbí, tak proč sem leze? Vždyť ta stránka má jasný název. Kdo tomu naprosto jasnýmu názvu nerozumí, tak moc inteligentní není.
Kastrace je vždy dobrovolné rozhodnutí. A jestli se to nějaké ženě líbí a ten její to pro ni udělá, co je do toho tomu, komu to připadá ujetý? Ať je to ujetý - když to oba chtějí, není proč to nazývat blbostí, úletem atd. Mě by se to taky líbilo a byla bych takovýmu pareneru vděčná. A kdyby to tak chtěl i on, proč ne?
Mě se takoví muži líbí a nejsem zdaleka sama. Trvá to už pěkných pár tisíciletí, co jsou takové touhy z obou stran uskutečňovány. Ženám se eunuši líbili od pradávna (ne samozřejmě všem) a spousta mužů jim vyhověla (kromě nedobrovolně vykastrovaných). Proč by se to nemohlo někomu líbit a uskutečnit i dnes? Je to samozřejmě těžší, ale možný. A se svým tělem si každý může dělat co chce. A ti, co to tu kritizují se zbytečně rozčilují a jsou vulgární. Bylo to a bude. A nic na tom pár nervozních rádoby moralistů nezmění.

Reklama

Přidat komentář