Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

? (Pá, 29. 10. 2010 - 13:10)

Takových volů je dost.Většina případů kastrace je na přání dotyčného!Viděl jsem na netu dokument ,že v USA tři chlápci na samotě kastrovali muže ,nezřídka přijeli i s partnerkou aby se před ní nechali vykastrovat!!!!!Ty tři jsou v lochu ,ale job jim kvetl dobře!!!

!!!!! (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

To bych chtěl vidět toho vola, kterej by se nechal k vůli nějaký slepici vykastrovat!!To opravdu může udělat jedině Vůl!!!!!

A (Čt, 28. 10. 2010 - 23:10)

ty slepičko, jen si ulev z...Macka už sem sehnala. Kundu mi vystříkal až po okraj.

to víš, že jo (Čt, 28. 10. 2010 - 02:10)

Ty jsi jen nepochopenej a...ty slepičko, jen si ulev z těch svých mindráků, jsi teď momentálně mazel, adélka nebo radka? Vypovídej se a uleví se ti. Nějak se ti ten tvůj úchylný svět začíná hroutit a i ta smečka obdivovatelů a obdivovatelek je pryč, to je mi fakt líto :-)) Raději si sežeň pořádného macka do kundy a nech si ji pořádně vystříkat semenem, přijdeš na jiné myšlenky ty nepochopená kurvičko. P.S. Doufám, že tě ten tvůj moc nezbouchal za tu odfláknutou a připálenou večeři :-)) Moc se těším na tvou hezkou odpověď. Tak pa pa pa :DDD

mrdák (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

vymrdám ti lasturu i pekáč !

: )) (St, 27. 10. 2010 - 23:10)

CVOKHAUS !!! :))

kastrovaný (St, 27. 10. 2010 - 21:10)

Vidím, dle tvé reakce, že...Ty jsi jen nepochopenej a plnej nervozity. Rád ti pomůžu, dáme to do pořádku. Sejdeme se, popovídáme o tom co tě trápí, já tě pohladím a vložím ti svůj horký úd do pusinky. Bude to fajn a příště mi rád zavoláš a dáme si to znovu. Dej vědět....

copak copak kac (St, 27. 10. 2010 - 16:10)

okamžitě přestaň nebo ti...Vidím, dle tvé reakce, že to byl zásah do černého :DDDDD To mě těší...Přestaň se flákat u internetu a raději val něco uvařit, než dorazí pán domu, který Tě na uvítanou přetáhne karabáčem (trefil sem se?:DDDDD. Ale do jisté míry je mi tě i trochu líto, frustrovaná, zamindrákovaná ženská, které chybí pořádný klaban v kundě a na netu si léčí mindráky :DDDDD Tak pa pa pa kachničko a nepřipal večeři, ať zas nedostaneš po tlamě :DDDDD

chlapečku (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

Ty si přesně ten typ...okamžitě přestaň nebo ti praskne cévka z rozrušení a bude šlus!Určitě jsi celý rudý a zpocený až na zadečku,tvé kladélko je nechutně ztopořené..........cožpak jsi provedl své Paní,že tě odkopla a ty takhle vyvádíš?!?-háhám správně,když si myslím,že jsi byl neuctivý a vzpupný?-to ale nesmíš chlapečku!
takže se zklidníme.....ulev své žížalce a už neblbni............

ozvenazvesmiru (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

ale ty jsi mi ale...Ty si přesně ten typ ženské, co by potřebovala mít doma nějaké úkáčko, které by tě preventivně 4 x denně proplesklo, abys neměla čas na roupy a pochopila, kdo je doma PÁNEM!!! Najdi si raději pořádného nábíječe ty zamindrákovaná megero...Nezapomeň zase napsat nějakou vtipnou historku...Čím dál víc si myslím, že všechny ty osoby, co zde toto úchylné téma opěvují a hlavně píšou ty smyšlené báchorky, je jedna a ta samá osoba a to jsi ty. Říká se tomu rozpolcená osobnost, možná by ti pomohla návštěva odborníka. Humorné je, jak ti to pár pitomečků a slepiček žere i s navijákem. Tak pa megero.

ale (St, 27. 10. 2010 - 14:10)

ano

Jsi čím dál víc...ale ty jsi mi ale nevyrovnaný jedinec-takový trošku zlobil viď?-myslím,že kastrace by tě chlapečku dokonale sklidnila-byl bys poslušný a méně hádavý chlapec-s penisem jako střapec!

svou kastraci (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

si musíš zasloužit. Tak tahle hláška je z těch tvých asi nejlepší, po takovém zakroku by si totiž každý normální chlap zasloužil minimálně zbavení svéprávnosti :DDDDDD

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 23:10)

ano

Jsi čím dál víc zábavnější, napiš mi ještě nějakou vtipnou hlášku ty rádoby otrůčku :-))))))Jak se v soukromí oslovujete? Ty můj něžný katrůlku? Nech se raději vyšetřit a udělat výše zmiňovanou lobotomii, věř mi, uleví se ti:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hlavně zas nepiš ty stupidity, jak tě těší, že nemůžeš zasunout a baví tě mazlit se s pinďou milence tvé ženy :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Znovu opakuji ty fantazirující pitomečku, pošli aktuální foto s aktuálním datem a já se ti tu klidně omluvím a už nebudu narušovat tuto úchylnou diskusi, Klidnš si tu dál básněte, jak je to krásné slouži své paní a olizovat ptáka milence své ženy a být bez schopnosti si zasouložit, je to vaše věc. Jen podotýkám, že zatím vše nasvědčuje pouze tomu, že účinkující na této diskusi jsou jen fantastky a honiči :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) Ale je tu aspoň legrace, budu tady chodit častěji, je to lepší, než novinky na seznamu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Petr (Út, 26. 10. 2010 - 22:10)

myslím,že jsi zbloudilý...Já bych vám dal kastraci. Potřebujete zmrdat kundy a vystříkat semeno, že vám polezou oči z dulku a oni vás takový hovadiny přejdou.

chlapečku (Út, 26. 10. 2010 - 22:10)

ano

Jestli považuješ za...myslím,že jsi zbloudilý otrůček,kterého jeho majitelka a paní nemilosrdně od sebe odvrhla-a ty se stále hledáš.Chápu tě chlapečku-ale tímhle svým chováním si novou Paní nikdy nezískáš!Musíš být pokorný a hlavně trpělivý!
Vím,že bys rád viděl,jaké je to nemít kulky,ale svou kastraci si musíš na základě důvěry hezky zasloužit-to není jen tak kloučku...........to je za odměnu!

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

ano

Jestli považuješ za svou paní tu v tom bílém hábitu, tak Tě musím opravit, to je sestra na psychiatrii, kde tě hospitalizovali :-)))) ... znovu opakuji, pošlete mi fotky s aktuálním datumem a já uvěřím, že někdo fakt může být takový pitomeček, co si nechá ufiknout kulky, aby si pak už nikdy nezašoustal a měl ho jen na lulání

ozvenazvesmiru (Út, 26. 10. 2010 - 21:10)

to ne

aspoň, že máš smysl pro humor fantasto nebo šprýmaři :-))))))

Adéla (Út, 26. 10. 2010 - 19:10)

Adela

mohol by som si s tebou prejst par detailov? Maily zverejnovat tu nebudem a ani po tebe to nechcem. Dohodneme si iny sposob kontaktu.

dakujem

Ano, není problém.

ano (Út, 26. 10. 2010 - 18:10)

Jasně brouku :-)))))má paní mi také říká brouku.........
-nejste vy náhodou má paní?!?

to ne (Út, 26. 10. 2010 - 17:10)

a dostáváš pytlík...ale smím nosit její kalhotky postříkané semínkem od jejího přítele............

Reklama

Přidat komentář