Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Bety (Ne, 26. 9. 2010 - 11:09)

Také v Thajsku, jak už tady někdo psal. Dělají tam kastrace běžně při změnách pohlaví a není zas takový problém to tam domluvit. Já bych si dělat toto doma při nějaké milostné hře opravdu netroufla, navíc pak byl 3 dny úplně vyřízený, nemohl pořádně chodit nebo se nějak víc hýbat, bylo to i s hospitalizací, neumím si představit, že bychom to dělali doma v amatérských podmínkách.

R. (Ne, 26. 9. 2010 - 00:09)

Jó Bety ??? A jak a kdo mu to udělal ?

Jůhele (So, 25. 9. 2010 - 15:09)

Taky patřím k těm, které...Je to holt debil.
Kdyby tě raději před 15 lety zabil, byl by dnes už na svobodě.
Tohle má bohužel na doživotí.

Bety (So, 25. 9. 2010 - 10:09)

Taky patřím k těm, které kastrace mužů fascinuje, svého vlastního kastrátka mám doma již skoro 5 let a jsem moc a moc spokojená, i když to chtělo asi 2 roky psychických příprav a "dokopávání" ho k souhlasu se zákrokem a nakonec naposlední chvíli stejně málem couvnul. Myslím že i muž, který po tom touží, bude chtít zařadit zpátečku, pokud zjistí, že se to opravdu má stát. Jinak mě nejde jen o to jak to vypadá, rozhodně nebere žádné hormony, líbí se mi i jeho fyzická neschopnost mít sex, to jak se mu penis potom scvrknul, baví mě brát mu ho do pusy nebo mu celá nahá dělat masáž a vidět jak vzdychá, ale zůstane malý a měkký. Pro chlapa je to samozřejmě obrovská a doživotní obět, ale to se mi na tom líbí snad nejvíc, že se mladý zdravý chlap vzdal svých varlat kvůli mému rozmaru :)

n (So, 25. 9. 2010 - 07:09)

Ahoj rád bych se také...jo můj email satan
sata(zavinac)seznam.cz

Antonín (So, 25. 9. 2010 - 07:09)

I mě se moc líbí...Ahoj rád bych se také nechal vykastrovat,byl jse psychologa a ten mi to zamítl,líbí se mi malé děti asi jsem pedofil,když vydím holčičky jak si nikde hrají tak mam hrozné myšlenky co bych s nim chtěl dělat a moc po to toužím, a tede moc prosím jestli by jsi mi to také neudělala

Ingrid (Pá, 24. 9. 2010 - 20:09)

I mě se moc líbí...Jejda máme ten samý problém, manžel mě také podváděl, máme 2 děti a já už byla rozhodnutá, že se s ním rozvedu. Manžel se ale rozvést nechce, nakonec jsem mu ještě dala možnost s tím, že se nechá vykastrovat. Nakonec souhasí, teď hledáme, kdo by nám to udělal. Nepomohla byste nám paní Alice s touto věcí, když se v tom vyznáte? Jsme ochotně přijet kamkoliv a úkon vám zaplatit. Můžete nám poskytnou více informací na emailovou adresu: [email protected] ? Děkujeme za zprávu.

R. (Čt, 23. 9. 2010 - 21:09)

to a.:

Dobrý, no tak snad víš, co děláš.

beze jména (St, 22. 9. 2010 - 23:09)

Tak nevím, jestli jsi blbá ty, nebo já, já už jsem z tohoto světa blbej.Blbci nosí v nosu kruhy jako dříve býci, kluci náušnice, teď ještě budou chodit na kastraci. Kluci, na kastraci jděte ke zvěrolékaři, na voly oni jsou OK.

a (St, 22. 9. 2010 - 17:09)

to r:

iny dovod

R. (Út, 21. 9. 2010 - 23:09)

to a:
Jo, chápu. Takže by ses měl dostat do téhož stavu, jako jsi nyní teď, až na to že budeš neplodný a závislý na přísunu hormonů zvenku. A důvod? Vzrušuje tě to sexuálně, nebo nějaký jiný?

a (Út, 21. 9. 2010 - 13:09)

to R.

viem o chemickej kastracii. Chcem ale brat hormony, to znamena to co ja chcem nie je to to iste ako chemicka kastracia.

R. (Út, 21. 9. 2010 - 01:09)

to a:
dřív než se rozhodneš k nevratným změnám, zkus skutečně chemickou kastraci, jak tady už někdo psal. Na internetu (ilegálně) seženeš depo provera v injekcích, nebo androcur v tabletách, nebo injekcích. Asi po 4 týdnech užívání se ti sníží hladina pohlavního hormonu na úroveň kastráta. Pokud s medikamenty včas přestaneš - u androcuru asi do 4 měsíců - jsou změny vratné. I chemická kastrace má určitá rizika, tak je nutné sledovat zdravotní stav. Jinak xox má pravdu s těmi fyzickými změnami, až na ten hlas.

a (Pá, 17. 9. 2010 - 14:09)

to joe:
nema vyznam ti nejako argumentovat. Mas svoj nazor, a ine ta nezaujima.

Joe (Čt, 16. 9. 2010 - 23:09)

to xox:

ake zmeny sa...No to jsi ale zaspal dobu. Strážce harému z tebe v dnešní době asi nebude. Eunuch v dnešní době,to bude asi spíše potupa nežli čest. Kastráti dnes moc neletí.
Zato buzerantů je u nás dnes víc než dost. Tedy alespoň u nás. Nevím jak je tomu na Slovensku. Dnešní společenské a politické situaci na Slovensku, pravda moc nerozumím. Že by ale na Slovensku měli harémy, a zrovna hledali eunuchy, jsem ještě neslyšel. Tak sorry.

a (Čt, 16. 9. 2010 - 09:09)

to xox:

ake zmeny sa udeju, je moj problem. Planujem brat hormony, takze zmeny budu minimalne.

To ze budem eunuch je prave moj ciel. Takze ano budem.

xox (Út, 14. 9. 2010 - 20:09)

Je tu vobec niekto kto vie...Je to stejné jako všude jinde na světě.
Šmik a je hotovo.
Pak už ti jen bude viset, a budeš ho mít jen na čůrání. Taky pravděpodobně asi ztloustneš, jako všichni kastráti, a taky se ti zjemní hlas, asi tak o oktávu výš. Mohli by ti také začít růst prsa.
Ale hlavně, nebudeš ani ryba, ani rak.
Budeš zkrátka EUNUCH.

a (Út, 14. 9. 2010 - 19:09)

Je tu vobec niekto kto vie poradit ako sa da dat chirurgicky vykastrovat na slovensku?

xox (Út, 14. 9. 2010 - 09:09)

Tyhle kecy jsou o ničem. Je to prosté.
Nechceš kulky? Tak si je ufikni, a hotovo.
Nač o tom ale dlouze kecat.

xyz (Út, 14. 9. 2010 - 08:09)

ani to nemohlo bát jiné....Ja si myslím že uchyl si tu hlavne ty,že sa tu vydávaš za ženu a píšeš debinosti.Mal bysi sa zastaviť u nejakeho odbornika a pokecať si s nim,určite by ti dal nejaké pilulky.

Reklama

Přidat komentář