Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

to ženská (Pá, 14. 8. 2009 - 21:08)

na potomky ti sere pes!!!

ženská (Pá, 14. 8. 2009 - 20:08)

Petře, jasně.A stále máš šanci zplodit potomky.

Petr (Pá, 14. 8. 2009 - 16:08)

A myslíte si že bez kastrace by to nešlo?

Já mám varlata obě, s přítelkyní jsem 4 roky, a neřekl bych že jsem k ní agresivní. Miluju ji, rád ji hladím a líbám. Umím vařit a zvládám veškeré domácí práce. Sice to máme rozdělené ale někdy se stává že přijde z práce domu a nemusí nic dělat, všechno je hotové. Na sex moc nejsem, většinou ho iniciuje přítelkyně, ale když už k němu dojde tak si ho užijem. Nemasturbuji. Rád ji beru do divadla, do kina, na večeře, občas zatáhnu do butiku a koupím jí to co si vybere. Večer si ji k sobě přitulím a poslechnu i jak se měla, co ji trápí. Mně se to tak líbí, vyhovuje mi to, a přesto si nemusím oddělovat část těla.

najduuz (Čt, 13. 8. 2009 - 12:08)

Oto- no to je supr. Hned bych taky do toho šel jen vědět kam mám přiject.

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 17:08)

A je na ně kontakt, já bych do toho šel, jen ten tejden je dlouho, tak na dva dny, del Oto kontakt

Ota (Út, 11. 8. 2009 - 22:08)

Ja na neco prisel holky a kluci. Kastrace je doraz. Posledni meta. Je neopakovatelna a proto je vzrusujici. Predstavte si kecal jsem s nejak rikejme tomu podivne a krasne holky trochu sadistky a lesbicky orientovane feministky ktere maji spolecne to zde jsou podvedeny manzilkama. Jsou jako dive kocky s drapkama jako britva ci skalpel. A ted k veci. Mam chajdu a par holek. Jednu mistnost jsem zaridil jako pro sexualni orgie. Bila plachta, svicky, temne zavesy, mysky na uriznuta varlata. Ba co vic kameru a reflektory. Holky souhlasili a ted se podrzte mam i medikamenty na umrtveni, dezinfekci i siti. Dale strikacky a jehli. Neni to supr?! Je to hluboko v lese. Holky v obtahlem pradilku, nadrzene vykonat cistej rez. Sex bez sexu. Podminka jasna. Kluk pride na tyden. Sexi holky mu nasadej klec na frantika a celejch sest dnu nebude sukat a ani masturbovat. Holky ho budou den co den provokovat a on musi vydrzet. Na sedmej den mu ptacka uvolnej pak se kulicky odstranej pekne pomalu. Holky budou skoro nahati a hrozne sexi, aby si to hosanek nerozmyslel. Kdyz budou kulicky venku pak mu je holky udelaj ke svacince. Hosanek to pekne spapa. Tak by to cheli, alespon to rikali.

Idioti (So, 25. 7. 2009 - 11:07)

mě nezajímají Jane.

Jan (So, 25. 7. 2009 - 10:07)

Jestli se ti líbí kastrovaní tady http://www.amateri.cz/g233575-moje-galerie se můžeš s jedním seznámit.

Richard (Čt, 23. 7. 2009 - 23:07)

Mě jenom zajímá jeden jediný důvod v čem je ta kastrace tak super . Vy,co po tom tak toužíte,napište to tady !! Já jsem na to téma narazil náhodou a těch "expertů" je plno po célém světě,viz. dokument : American eunuch ! (tam to nebyl schopný vysvětlit pořádně žádný chlap-teda eunuch)

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2009 - 16:07)

Nevím proč já koule mám ? A jestli jsi se nechal vykastrovat tak můžeš být Vůl jedině ty! Už ti pučej rohy???

Návštěvník (Čt, 23. 7. 2009 - 11:07)

tak to nechápej. vůl jsi ty.

Návštěvník (St, 22. 7. 2009 - 16:07)

Nevím co bych měl chápat na tom,že se někdo dobrovolně nechá vykastrovat!To opravdu je jenom Vůl !!

Návštěvník (Út, 21. 7. 2009 - 18:07)

Blb je ten co to nechápe a svůj názor vnucuje jinejm

Návštěvník (Út, 21. 7. 2009 - 17:07)

Je prostě Vůl !!Jak jinak nazvat někoho kdo se kvůli babě nechá vykastrovat!

Návštěvník (Po, 20. 7. 2009 - 22:07)

a co splňuje?

tofi (Po, 20. 7. 2009 - 21:07)

Tvoje představa je uskutečnitelná. Najde se muž, který to splňuje

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 22:07)

Jsou to hold telata!

Richard (So, 18. 7. 2009 - 19:07)

Ten příspěvek není od věci:),ale po kastraci budete mít od pitomých ženských svatý klid :)....já bych starou kopl do prdele a věnoval se naplno modelařině a teraristice...a to ticho doma !!!!! :)

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 10:07)

Proč musí mít zrovna tato země tak vygumovanou mládež,ale především tak naprosto pitomé mladé holky?

Návštěvník (So, 18. 7. 2009 - 09:07)

Má to jedinou výhodu, již ho nikdo nemůže kopnout do kulek!

Reklama

Přidat komentář