Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Gombo (Ne, 31. 5. 2009 - 16:05)

Tak tomu neverim ze by kastrovali v S/M salonu dyt by je zavreli.Jo ze jim ty koule propichaj nebo rozdrtej to jo ale ze by rezali do kulek tak to ne!

Kamila (Ne, 31. 5. 2009 - 16:05)

Já mám dneska svátek, fakt by se tu nenašel nějakej kastrátek jako dárek?????

Richard (So, 30. 5. 2009 - 20:05)

No jasně v S/M salonu a zároveň už vytočit na mobilu 15 at? můžeš kdyby to bylo v pytli zmáčknout už jenom 5 a volat záchranku !...sestra z urologie, když jsem jí popisoval tuhle diskuzi tak nechápavě vytřeštila oči a říkala, že po operaci je chlap rád, když si tak 3 den zajde na záchod (s široce roztaženýma nohama)!....jinak pro zasmání měli tam nedávno případ, že tam přišel chlap a měl v zadnici mandarinku (buzíci blbli)...tak se sestry měly čemu smát....pokud chcete aby se zas měly o čem bavit tak do toho ! nekecám

Gombo (So, 30. 5. 2009 - 10:05)

A ty vis onaky tom S/M salonu kde to provadej?Nebo jak si na to prisel?

Návštěvník (So, 30. 5. 2009 - 09:05)

Já nechápu, jak se někomu může líbit zmrzačený chlap. Mně by se zvedal kufr a nemohla bych s ním spát.

Pro G (So, 30. 5. 2009 - 09:05)

Dej si je mezi dvě cihly a třískni, hlupáku!

G (So, 30. 5. 2009 - 08:05)

Skutečně klinika ORR v Antwerpách je asi zavřená. Zemřel prý doktor viz http://www.eunuch.org/vbulletin/showthread.php?t=7809 Je to škoda pro vás ostatní protože tohle je zákrok, který nechce nikdo u nás oficiálně dělat. Všude mi tvrdili, že je to zakázaný ze zákona. Ten zákon neznám, ale asi to bude něco jako jsou v Polsku zakázaný interrupce. Je to dle mého nesmyslné rozhodnutí úředního šimla protože když to jde jinde, proč to nejde u nás. Jsou tu sice zdravotní rizika, ale aspoň podle mých zkušeností když je to dobře udělaný rekonvalescence je fakt minimální a i s poklesem testosteronu se dá vyrovnat. A určitě je to lepší než když to někomu dělaj načerno neodborně v S/M salonu a pak to třeba musejí doléčovat v nemocnici což je podle mě mnohem větší komplikace než kdyby to povolili.

Kamila (Pá, 29. 5. 2009 - 23:05)

Ale houby zažalovali, novopečení kastrátci by ti akorát poděkovali. A já taky. A co se týče peněz tak by jsi z toho taky měl něco za organizaci, tak o co ti jde?
Akorát si tady děláš legraci z potencionálních kastrátků a dáváš jim falešné naděje.

Richard (Pá, 29. 5. 2009 - 23:05)

:) S tím honěním to moc slavné není, mě už tak spíš vzruší víc peněz na výplatě !!! Jak znám našince ještě by jste mě potom zažalovali za navádění k sebepoškozování !

najduuz (Čt, 28. 5. 2009 - 23:05)

to jsou ty provokatéři víš Kamilo. asi se přitom vyhoní a je zpokojen.

Kamila (Čt, 28. 5. 2009 - 23:05)

Richarde 1 či 2 nevím, co tady provokuješ. Já nejsem ta, kdo touží po kastraci. Asi z toho zájezdu do Belgie nic nebude, co... Hlavně že jsi tady všechny natěšil, třeba najduuze a Gomba, a nakonec i mně.

Gombo (Čt, 28. 5. 2009 - 17:05)

Ja bych jel taky!

pan Troglodytes (Čt, 28. 5. 2009 - 02:05)

Kastrace muzu jako zpusob,jak byt atraktivnejsi pro zensky?Tak to je strasliva predstava a nechapu typka,co se nechal dobrovolne vyklestit..pokud k tomu nebylo sexuolog.doporuceni.Kastrat uz zustane kastratem,nic nejde vzit zpatky.

Richard (Čt, 28. 5. 2009 - 00:05)

Pan G je možná pozorný čtenář, já tady psal o klinice v Antwerpách ale tam se prý už neoperuje (psal to na netu jeden Němec)....jinak z čistě psychologického hlediska podle mě ženské Kamilo nevzrušuje kastrace jako taková, ale to, že budou s těmi muži lépe manipulovat...ty Kamilo ted? mě napadá já na netu četl, že v USA se u jednoho chlápka nechali kastrovat muži před svými partnerkami....no a ten Richard č.2 mě přivedl na myšlenku jestli by to mohlo být i naopak, kdyby se ženská nechala vykastrovat před partnerem, mělo by to výhody, žádný menzes, žádné bolesti hlavy, žádná antikoncepce.Co ty na to Kamilo? Já myslím, že na rozdíl od chlapa toho ženská není schopná !

Kamila (St, 27. 5. 2009 - 22:05)

:)) No vida najduuzi, jsi první zájemce. Richarde ty ses nabízel, že to zorganizuješ, já bych ti pomohla. Pane G, prozradíte nám adresu té kliniky, případně finanční podmínky??

najduuz (St, 27. 5. 2009 - 22:05)

pro Kamilku - zájem by byl, a určitě by nás bylo víc ale jen najít někoho kdo by to zorganizoval. já bych tam jel, když tady unás to nikdo nechce udělat. máš pravdu v tom, že se tato diskuse nějak jmenuje a komu se to nelíbí ať vypadne a neotravuje.

Kamila (St, 27. 5. 2009 - 18:05)

Já chci pěknýho kastrátka a tahle diskuze se jmenuje Líbí se mi kastrovaní muži, což mně přesně vystihuje. Já vím, že tu lidi strašně kecají, ale aspoň k tématu a neopruzují tady takovými nesmysly jako ten druhý Richard.
Jinak to s tím výletem do Belgie byl dobrý nápad, škoda, že se nehlásí žádní zájemci:))

Richard (St, 27. 5. 2009 - 14:05)

Ten poslední podepsaný jako Richard jsem nepsal Kamilo.(možná nějaký jiný Ríša :))...možná to pako s těmi různými kastracemi...ale máš pravdu raději jít z téhle diskuze do prdele a neopruzovat...není to normální diskuze, ale slet fantasmagoriálních představ....Kamilko musíš tady přemýšlet, víš i jako ženská...já na to kuchání fakt nejsem :))

Kamila (St, 27. 5. 2009 - 13:05)

Jdi do prdele Richarde, proč bych se jako měla nechat kuchat? Vykastrovanej nejsi, tak proč tady opruzuješ?

Richard (St, 27. 5. 2009 - 09:05)

Kamilko mě se zase líbí vykuchaný ženský. Necháš se vykuchat?

Reklama

Přidat komentář