Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Kamila (Po, 25. 5. 2009 - 23:05)

Na kastraci mně nevzrušuje nic, ale líbil by se mi přítulný kastrátek, takový mazlící plyšáček, kterýmu by nešlo o sex ale o mazlení...

Richard (Po, 25. 5. 2009 - 22:05)

Co nepíšete,ted? je to zábavnější, člověk u toho musí aspoň přemýšlet ! Na stránkách PERVERS, když zadáte kastrace jsou 3 fotky kastrace chlapa....napište tady co vás na tom vzrušuje, mě vůbec nic !....bylo by fajn, kdyby ženské psaly jako ženské a naopak !!!

Richard (Pá, 22. 5. 2009 - 14:05)

Evo, Pavle díval jsem se, že mám ještě to DVD : Svatba ma bitevním poli ( je s Polívkou, pro Evu s Polívkou né s polívkou !!!), napište mi tady mejla já vám ho pošlu :)

Richard (Pá, 22. 5. 2009 - 14:05)

Jo máš pravdu, je to nějaký kokot a honí si ho u toho....je fakt zajímavé, že jak Eva tak Pavel píší ve slově svatba D !!! ( a to měla Eva studovat ještě vysokou...možná tak na zvláštní škole )Jo to je i v pokru pokud chceš blafovat, dělej to pořádně !!!.....Ještě by mě zajímala i Marcela a ta druhá s tím kastrovaným chlapem

Eva je (Pá, 22. 5. 2009 - 07:05)

chlap a honí si ho u toho.

Richard (Čt, 21. 5. 2009 - 23:05)

Ocelovej, to už tu Eva psala, nechal se kastrovat na klinice v Thajsku.Spíše mě Evo udivuje, že to prase co tě obřezalo nazýváš kolegou.V jednom příspěvku píšeš, že máte dítě se současným manželem a ted?, žes nemohla mít děti....Evo jak už jsem psal (pokud je to všechno pravda) tvůj popud je zřejmý, když nemůžu mít plnohodnotný sex já at? ho nemá ani manžel, kdybys ho milovala tolerovala bys mu třeba milenku !!!

Ocelovej (Čt, 21. 5. 2009 - 11:05)

Pro Evu,A muzu se zeptat jestli ten tvuj druhej manzel se nechal vykastrovat dobrovolne nebo si na nej tlacila a premlouvala ho.A tos mu udelala ty?Si asi doktorka?

Eva (Čt, 21. 5. 2009 - 09:05)

Tak já Vám tedy na popud manžela napíši jak k tomu došlo.Při studiu na VŠ jsem se seznámila se studentem který studoval u nás.Byl to egyptan a vzájemně jsem se do sebe zahleděly.Po skončení studia se chystal odcestovat do své země a mě lakal abych odjela sním a provdal se za něj .Já jsem se nakonec rozhodla byla to také jediná možnost jak se v době totality podívat za hranice a po vyřízení formalit odjela sním.Povolenou dobu výjezdu jsem ale nedodžela a tak mě začalo hrozit v případě návratu stíhání.Nezbylo než se za něj provdat a zůstat v zahraničí.K tomu aby jeho rodina dala souhlas se svadbou byla jedna podmínka jeho něvěsta musí být obřezaná tak jako všechny ženy v rodině.Mě tedy nezbylo nic jiného než se nechat obřezat.Jeho sestra mě na připravovala a řekla,že v jejich rodině dělají pouze základní obřízku ,která mě připraví o klitoris. Sestra studovala v americe a tak věděla,že obřízka není normální ale matka na í trvá a tak nám děvčatům nezbývá než se podrobit.Obřízku jsem odmítala i když jsem věděla že k tomu musí dojít.Moje obřízka proběhla na klinice,kde jsem pracovala,obřezal mě na popud manžela můj kolega.Jednou odpoledne jsem dostala do kavy nějaká sedativa a ani nevím jak jsem se ocitla na operáčním stole.Nad mím roztaženým rozkrokem se skláněl kolega a prováděl mojí obřízku.Odstraníl klitoris a malé stytké pysky.Věděla jsem ,že k tomu musí dojít a tak jsem nic nenamítala.Než jsem se vzpamatovala bylo vše hotové.Od té doby jsem ztratila orgazmus a i zájem o sex.Dělala jsem ho jen pro manžela,ale to je také důvod proč obřízku ženám dělají aby neměly na sex chut a nebyly nevěrné a souložily jen s manželem. Naše manželství vydrželo 10 let nemohla jsem mít děti , to byl důvod k rozvodu Po rozvodu jsem se vrátila do vlasti a zde si časem našla nového přítele.Provdala jsem se za něho a žijeme spolu.Když jsem prvně odhalila svůj klin a vysvětlila přitelovi že jsem obřezaná tak byl hodně překvapen.No zvyknul si a vše dopadlo tak že pro naší lásku obětoval i varlata.Ted jsme na tom hodně podobně.

najduuz (St, 20. 5. 2009 - 11:05)

pro Pavla: takovou manželku bych bral hned.

Richard (So, 16. 5. 2009 - 23:05)

Pokud je to realita ,mohla by jsi Evo popsat prosím tě tu tvoji obřízku(a proč jsi ji podstoupila)jako tvůj manžel kastraci.Podle mne je to Evo v tvém případě potom taková malá pomsta mužům-myslím kastrace manžela...to není o sexu ani o lásce ale o ovládaní lidí aby jeden druhého ovládl úplně i v sexuální oblasti....a to je podle mne i případ případ Marcely ,Evy a jiných ženských !!!...pokud to nejsou výmysly

najduuz (So, 16. 5. 2009 - 01:05)

pro Pavla. já bych si to stebou hned vyměnil a šel bych tam rád.

najduuz (So, 16. 5. 2009 - 01:05)

pro Pavla. já bych si to stebou hned vyměnil a šel bych tam rád.

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 22:05)

To byla sranda, banda

Takovýmu (Pá, 15. 5. 2009 - 22:05)

blbovi to přeju!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 21:05)

Pavle ctí tě to,že jsi z lásky k ženě byl toho schopný. Fakt smekám
Jen prosém tě, nezvýšil se ti od té doby hlas? Neříkají,ti v telofonu madam a nechtějí aby jsi zavolal manžela?

Je ale zajímavé, že někteří nechtějí nechat kastrovat ani své mazlíčky, aby prý měli něco ze života. Takže co máš ze života, bez kouliček, jenom se svěšeným šourkem?

Pavel (Pá, 15. 5. 2009 - 21:05)

Tuto stránku mě ukázala moje žena,která zde psala,že jsem se nechal na její přánání vykastrovat.Ano je to pravda.Vzal jsem si hodnou a hezkou ženu ,která je z předchozího manželství obřezaná.Měla za manžela egyptana a aby si ho mohla vzit trvala jeho rodina na její obřízce.Proto se jako 20 cetiletá nechala obřezat neuvědomila si o co přijde.Já jsem jí poznal už rozvedenou a zamiloval jsem si jí.Ze začátku se se mnou milovala pravidelně a sexu se nebránila.Ale po svadbě se vše změnilo a začala sex odmítat stim,že jí nic nepřináší.Já jsem musel začit onanovat a ona začala navrhovat,že mě této potřeby zbaví.Než jsme se poznali pracovala nějakou dobu jako zástupce cestovní kanceláře v Tchajsku a říkala,že tam kastrují muže a oni ztratí zájem o sex.Začala mě přesvědčovat abych se nechal vykastrovat.Tento její nápad jsem zavrh a dal za její asistence onanoval.Tak jsem to dělal asi pět let.Ona mě při každé příležitosti přesvědčovala abych si nechal varlata odstranit a přestal onanovat.Jednoho dne jsem na to přistoupil a řekl jí že to snad bude lepší.Druhý den řekla že dohodla dovolenou v Tchajsku kde mě na klinice vykastrují,že vše zařídí a že už dovolenou objednala.Během měsice jsme odjeli na dovolenou do Bankoku.První 3 dny jsme trávili prohlídkou Bankoku a o kastraci vůbec nemluvili.Ráno 4 den řekla,že nastal můj den , že mě odvede na kliniku kde mě provedou zákrok.kvůli kterému jsme přicestovali.Já se začal bránit a chěl vzít svůj slib zpět.Nakonec jsem se nechal odvést na kliniku.Na klinice se mě ujali dva doktoři,kteří mě v doprovodu ženy odvedli na sál.V předsálí jsem se nusel vysvléci a dostal nějakou injekci na uklidnění.Po chvíly mě odvedly na sál kde jsem ulehl na operační stůl a byl připoután. Pak přišla sestra položila na mě prostěradlo a pohlaví vyholila mě .Penis přilepila náplastí k břichu .Po této proceduře mě natřela penis a varlata nějakou desinfekcí pak jsem dostal několik injekcí do varlat, první hodně bolela ale pak bolest ustoupila.
Uviděl jsem jak přivezli stolek s nástroji.
Pak jsem uviděl jak doktor vzal skalpel a prořízl středem šourek otevřel ho a pomocí kleští vytáhl ven varle podvázal cevy a varle odstřihl ,to samé udělal s druhým.Stal jsem se eunuch.Šourek zašil.Celé to netrvalo ani hodinu.Toto se stalo v červenci 2006.Od té doby jsem nesouložil ani neonanuji penis se mě již nikdy nepostavil výrazně se zmenšil.Na šourku mám znatelnou jizvu.Na sex se ženou už nemám ani pomyšlení.Myslím že kdyby se to o mě věděly spolupracovnice tak bych jim byl asi pro smích proto že bych si je nedokázal podrobit a omrdat je .Napsal jsem to proto abych varoval všechny kteří se chtějí nechat vykastrovat, aby věděli co je po kastraci čeká .Ano jsem manžel Evy ano ta je od té doby spokojená a žijeme spolu krásný život.,ale kdybych to mohl vzít zpět tak bych to udělat vím o co jsm přišel.Proto Vás varuji nedělejte to !

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2009 - 21:05)

Další debil sem vlez

Blbe, (Pá, 15. 5. 2009 - 20:05)

ufikni si je sám!

Z. (Pá, 15. 5. 2009 - 16:05)

Marcelko, máš pravdu a jsi rozumná, ale těch co uražej sem leze čím dál tím víc,já sem jeden z těch co tu kastraci chtěj a nic, žádná se nenajde.

Ladislav (Pá, 15. 5. 2009 - 16:05)

Milan je nějakej debža, nerozčiluj se s ním.

Reklama

Přidat komentář