Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Marcela (Po, 27. 4. 2009 - 16:04)

Holky, Yosaro je úchyl, který píše do všech rubrik s erotickou tematikou a asi se při tom ukájí. Je to debil a otravuje, jenže se mu v tom nedá zabránit.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2009 - 12:04)

Kamilo, to se dá naučit, jen se nebát a chce to spolupracovat a hlavně se ozvat a domluvit se

Kamila (So, 25. 4. 2009 - 23:04)

Juj takový kastrát, to musí být pošušnáníčko. Taky bych nějakého chtěla, ale chlapi, co to chcete udělat, já to opravdu neumím, ublížila bych vám. Takže asi zůstane u toho přání...

Návštěvník (So, 25. 4. 2009 - 23:04)

Yossaro, ty nejsi ženská, ale stará kráva..
Zdeno, hodně štěstí, at se ti to podaří, jako Evě!!!

No ty jsi (So, 25. 4. 2009 - 22:04)

kravka, Evo!

Eva (So, 25. 4. 2009 - 07:04)

Pro Zdenu.

Já jsem svého manžela přesvědčovala hodně dlouho.Jak jsem již psala jsem obřezaná a tak potřebu sexu nemám.Sex jsem dělala jen s donucenením a nic mě neříká.Manžel velice často onanoval a tak jsem mu navrhla ,že ho tohoto problému zbavím.Řekla jsem mu že když si nechá odstranit varlata tak budu mít jistotu,že mě nebude nevěrnej, naše manželství se upevní bylo téměř před rozhodem a budeme oba spokojeni.Dlouho jsem ho přesvědčovala k této oběti pro naše spokojené manželství.Byla to dlouhodobá záležitost ale nakonec se rozhodl a varlata pro naše manželství obětoval.Zdeno nevím čím bys ho mohla přesvědčit ty aby obětoval a nechal se vykastrovat .Tuto obět přinese jen máloktrerý muž .Ale pokud se pro to rozhodne tak nám to přináší jen samé výhody .Jemu to zabrání v karcinogenu prostaty.
Přeji Ti úspěch v přemlouvání a následně doma eunucha.
Eva

Dastyness (Čt, 23. 4. 2009 - 08:04)

Spíš si Yosko AMAZONKA než ženská!

Yossarian (Čt, 23. 4. 2009 - 08:04)

Marcela je taky chlap...tak je to jasný ....hihi...chlap si tu notuje s chlapem ....a ženský nikde , jako vždy...:))))jediná ženská jsem tu já.....

Dastyness (St, 22. 4. 2009 - 20:04)

Marcelo nechci Tě zklamat ale nejsem ta ale ten Dastyness!Viděl jsem jen na fotce,vykastrovanýho,věřím že jsou mílý a užasný ale za jakou cenu,odepřít někomu krásný prožitky,to se mi nelíbí,je to do konce života,to je to oč tu běží.

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 16:04)

Ano ,je to muž!!!

Yossarian (St, 22. 4. 2009 - 16:04)

Kecáš Marcelo, si nechutnej chlápek ........prozradila ses sama ...už neopruzuj úchyláku....jdi si honit jinam .....hihi

Marcela (St, 22. 4. 2009 - 15:04)

Dastyness, jsi hodná a vím, že to myslíš dobře. Jenže v téhle diskusi o rozhodování nejde. Manžel je eunuch již 3 roky. Tobě se vykastrovaní muži nelíbí. Viděla jsi nějakého? Myslím opravdu, ne na fotce. Jsou milí a úžasní.

Návštěvník (St, 22. 4. 2009 - 11:04)

Holky,potřeboval bych vyndat levou kuličku.Medicína ordinuje stále počkat,už je to měsíc co mě bolí,tak tady by to mělo být rychlejší.Díky.

Dastyness (St, 22. 4. 2009 - 11:04)

Yoss to už jsi psala několikrát,napiš to co nevíme!

Yossarian (St, 22. 4. 2009 - 07:04)

Marcela je nadrženej chlap.....když kastrovala manžela , tak jí to zezadu dělal milenec...je to úchyl co se dělá při tom co píše , nic víc ....:)))))

Richard (St, 22. 4. 2009 - 00:04)

Cha cha chááá...to je super jak napsal Eunuch 22 : ,,UŽ NECHCI BÝT ZÁVISLÝ NA SEXU A CHCI SE VĚNOVAT JEN POCTIVÉ PRÁCI." Tak s takovými lidmi tu krizi překonáme co by dup !!!:)....Jak říká babka :,,MÍŇ PEŇEZ A VÍC PRÁCE ONY VÁS UŽ TY HOVADINY PŘEJDOU "!!

Dastyness (Po, 20. 4. 2009 - 14:04)

Marcelo jak myslíš ale takový věk ještě nemusí znamenat že dětem u vás odzvonilo ale je to vaše věc,jen aby jsi ještě nelitovala,vlastně oba.

Marcelo jsi (Po, 20. 4. 2009 - 13:04)

BLBKA, viď?

Lidka (Ne, 6. 9. 2020 - 16:09)

když pícháme tak musí kulky mlátit do rozkroku a to mám ráda.

Marcela (Po, 20. 4. 2009 - 12:04)

ještě pro Zdenu:
přesvědči ho je opravdu problém, zvláště pokud jste mladí, to není z diskuse zřejmé. Mě to také trvalo dlouho. Řekla bych, že pomohl i internet. tam jsme se dočetli, že po kastraci jde normálně souložit. Je to jen jakási forma antikoncepce. Pak se ještě manžel dočetl, že odstraněním varlat se předejde problémům s prostatou. Její onemocnění je téměř jistá impotence. Když jsem mu vysvětlila, že mnohem strašnější je chtít souložit a být nemohoucí, než být sice nemohoucí ale ani nemít potřebu, souhlasil. Stejně to byl ale běh na dlouhou trať. Žádný chlap k tomu nepřistupuje lehkomyslně. Dnes jsme ale opravdu v pohodě.

Reklama

Přidat komentář