Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

xox (So, 4. 6. 2011 - 15:06)

Bez koulí ale s pořádným...Ten vykérovanej pták ale koule má.
To si nějak odporuje, né?

Alena (Pá, 3. 6. 2011 - 08:06)

Není nad pohled na pěknýho...Bez koulí ale s pořádným ptákem to vypadá náhodou dost rajcovně!!! http://bmezine.cz/?ok=2&fid=3206&

fantomas (Ne, 29. 5. 2011 - 19:05)

No fuj to je humus. Ani...humus je slabé slovo, je to opravdu na poblití.

hošan (Pá, 27. 5. 2011 - 23:05)

Není nad pohled na pěknýho...Souhlasim. Vít Bárta

holka (Pá, 27. 5. 2011 - 16:05)

No fuj to je humus. Ani...Není nad pohled na pěknýho kluka a jeho ptáka s koulema.

Už jsem viděl h (Pá, 27. 5. 2011 - 10:05)

...No fuj to je humus. Ani ženská, ani chlap. Jdu blejt velebnosti.

Kouloman (Čt, 26. 5. 2011 - 14:05)

Hele hošánkové a devenky,...Kdepak..vůl jsi celej..:-D

Barta (Čt, 26. 5. 2011 - 14:05)

http://people.tribe.net/d87d3d8a-2214-4fe5-90d1-7d4bfaf27ef8/photos

...---... (Út, 24. 5. 2011 - 08:05)

Hele hošánkové a devenky,...A ještě tu o karkulce.

divočák (Pá, 20. 5. 2011 - 21:05)

Hele hošánkové a devenky, konecne jsem nasel neco normalniho v eteru. Reknu vam pribeh je o mne ale cert basta kraksna uhorela. Byl sem bisexual. I holku sem mnel no nechala mne. V puberte sem trpel jelikoz se mi libili i kluci. S dve sta lidí se mi líbilo sto a devadesat devet holek a jeden kluk. Tedy byl sem vice hetero. Ale problem byl, ze kdyz mne holka chtela, tak byla oslkivá a kdyz ja chtel ji, tak jsem jednoducho na ni nemel koule. K opojení mi zústali jenom ruce. Jednoho dne jsem natrafil na jednou moc hezonkou holku. Chodili jsme spolu dva roky a pak se potkala s bývalým. Byl hezkej. No ani nevím jak táhlo se to pár týdnu a skoncili jsme vsichni tri v loznici. Hrozne me to rajcovalo. Chtel jsem fiknout taky jeho no od byl cistej hetero a ma holka taky. Nechtel jsem se prozradit. Probudili se ve mne uchylacky veci. Takovy tvrdy pero sem nikdy nemel. Delal sem ji odzadu a ona polykala sperma jejího bývaliho kluka. Pak sem se s ní líbal. Jeho sperma sem mel na jazyku. Tehdy se ve mne probudila myslenka dát se vykastrovat a divat se jak ten hezkej kluk obdelava mou holku. Snad to znate. Mnel sem mensi penis, byl sem mene sexi a touzil sem se potrestat. Vzislo se mne masochysticky zvire. Mucil sem si varlata a tak. Touzil sem o ne prijit. Vypracoval sem si podrobni plan jak na to. Mezi tim se moje holka zamilovala do neho. To bylo super. Namluvil sem ji aby mi vyndali koule a pak budu papat jeho sperma, aby sem byl jeste muz.Natocime to a dame na net. Nejprve se chtela se mnou rozejit, ale tomu hezounovy se to libilo. Dali sme to dohromady. Kdyz mne ten hosanek dole nariznul vyndal mi jen jedno varle. Hrozne to bolelo no byl sem tak nadrzenej, ze mi to bylo jedno. Kdyz to me holce doslo, co sem za uchyl dala mi zbohem. Ted je se svym byvalim a ja sem polovul.

nech (Pá, 20. 5. 2011 - 21:05)

Ty máš sice možná koule,...si ty rozumy pro svou starou a raději ji běž uvařit něco vydatného, celou noc se ti bude kurvit se sousedem. To víš, to je daň za měkkýše, tak si to užívej voloušku.

Karel (Pá, 20. 5. 2011 - 17:05)

hele pipko, nech si ufiknout...Ty máš sice možná koule, ale na mozek nezbylo... Nadávky místo argumentů - zbraně primitivů...

KarelŠtvrtí (52 (Čt, 19. 5. 2011 - 22:05)

Klíšťata jsou kurvy bacha na ně.

.... (Čt, 19. 5. 2011 - 22:05)

klíště v nose se nechce...V tvém případě je už pozdě, tak to neřeš. Blbější už být nemůžeš.

.... (Čt, 19. 5. 2011 - 22:05)

No to ses projevil, právě...hele pipko, nech si ufiknout pošťáka a kozy, co ty na to? Lepší nemít pošťáka a kozy, než nohu ne?

KarelŠtvrtí (52 (Čt, 19. 5. 2011 - 19:05)

klíště v nose se nechce pustit, co mám dělat. Nezpůsobuje taky demenci??

lesba (Čt, 19. 5. 2011 - 17:05)

vědět? Jestli bude ten...No to ses projevil, právě proto, aby nemohl šukat si ho žena dá vykastrovat. Je pak milý, poslušný a nikam neutíká. Každý dokonalý eunuch mám přece prsa. V Japonsku se prodávají pánské podprsenky. Tady si ale vystačíme s klasickými. Ten muž to udělá dobrovolně a chce být takový a podřídit se ženě. Je ujetý, no a co? Kdo není. Lepší nemít kulky než nohu.

A co bys chtěla (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

Ale zase to bude škoda, nás...vědět? Jestli bude ten tvůj bez kulí šukat? Ne nebude, bude mu už jen viset a aby mu nenarostly větší kozy, než tobě, bude muset zobat hormony? Ještě chceš v něčem poradit?

Tak mu pošli (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

Věkový rozdíl asi nevadí....telegram na tuto adresu : Lulan Scvrklý, ústav pro duševně choré, Praha 8 - Bohnice (PAVILON VOLŮ).

To byla (St, 18. 5. 2011 - 23:05)

No, hodně nás to má...ironie blbečku, jestli si to nepochopil, neufikli ti náhodou i kousek mozku?

Reklama

Přidat komentář