Reklama

náhradní matka

Sis (Pá, 12. 1. 2018 - 22:01)

Hledáme NM. Zmrazená...777233898

Wajt (Út, 9. 1. 2018 - 14:01)

Hledáme NM. Zmrazená embryjka mame Napište na [email protected]

Laura (Čt, 2. 2. 2017 - 22:02)

Hledám NM,doporučení bych uvítala, ale jediné požadované - svědomitá, spolehlivá a solidní slečnu,paní, která k věci takto přistupuje a má vlastní děti, vše ostatní je nezbytné říci ústně, nespecifický případ, vše ostatní dohodou, děkuji předem. Tel 604443300 či raději sms NM, zavolám

Helena (Po, 30. 1. 2017 - 18:01)

Dobrý den, už potřetí a tentokrát i naposledy se nabízím jako náhradní matka pro odnošení Vašeho miminka. Je mi 44 let, své děti mám a k tomu jsem již dvěma rodinám odnosila vytoužené miminko. Naposledy v r. 2015. Těhotenství bylo vždy bezproblémové, porody v termínu taktéž bez problémů. V případě Vašeho zájmu se mi ozvěte na e-mail [email protected]. Hledám pár, který má vše připravené, zamražená embrya a hledá NM na transfer, nejlépe v dubnu nebo v květnu. Pouze seriozní zájemci, kteří jsou pevně rozhodnutí.

OOndrej (Čt, 19. 1. 2017 - 18:01)

Čavte, som muž, mám 32 rokov a hľadám náhradnú matku. Som zo slovenska, ale rád pricestujem. Mám nejaké zdravotné problémy a aj preto mám problém nájsť si priateľku. Budem rád ak mi napíšeš na email: [email protected]

Sandra (St, 18. 1. 2017 - 14:01)

Dobrý den, hledám náhradní maminku pro naše mimčo. Máme zamražená embrya na klinice v Praze a rádi bychom začali s transferem co nejdříve v tomto roce. Určitě se ozvěte na [email protected].

Míra (Čt, 5. 1. 2017 - 10:01)

Ahoj,rádi poznáme NM svobodnou která by měla zájem nám porodit miminko bez Centra asistované reprodukce. Máme špatné zkušenosti s Centry. Jde jim jen a jen o peníze.
[email protected]

artepka26 (St, 21. 12. 2016 - 13:12)

Dobry den,Rada bych velkorysym lidem touzicim po miminku nabidla sebe jako nahradni ,,pupik" ;-) Je mi 26let.Mam 5ti letou zdravou velmi aktivni holcicku,jsem z Jiznich cech.Muzeme si vzajemne pomoci k lepsimu zivotu. Odpovedi budu cekat na emailu:[email protected]

Monika (St, 14. 12. 2016 - 09:12)

Hezký den,ráda bych se pro někoho stala náhradní maminkou. Sama mám dvě dětičky,je mi 32let, jsem zdravá a obě těhotenství naprosto bez problému. Jsem vdaná,ale manžel souhlasí a rádi bychom pomohli. Více na e-mailu [email protected]

jannet007 (Po, 12. 12. 2016 - 10:12)

Hledáme touto cestou náhradní maminku, jsme solidní pár z Brna, vlastní embrya máme zamražené na klinice. Máme zájem pouze o mladší zdravou svobodnou ženu, která již má vlastní dítě. Bydliště na Moravě výhodou. V případě zájmu se prosím ozvěte a můžeme se poznat více. Děkuji Jannet

Maribufer (Po, 12. 12. 2016 - 08:12)

reagujem na vas prispevok mam...Dobrý deň Timea,
mohli by ste mi prosím napísať na mail: [email protected]. Ďakujem

timea (Ne, 11. 12. 2016 - 20:12)

Sme manželský pár z...reagujem na vas prispevok mam 3deti a rada by som vam pomohla aby ste aj vy mali svoje vlastne. ako mi zarucite ze si babo vezmete ked sa narodi a ze si budete stale vychadzat tak dobre ako ked ste bez deti. ak by ste to skutocne chceli nemam ziaden problem donosit vam aj dve ak bude treba. dakujem

Eva (So, 10. 12. 2016 - 13:12)

Dobry den, hledame touto...Dobry Den.Porad hledate nahradni [email protected]

maribufer (Čt, 8. 12. 2016 - 17:12)

Sme manželský pár z Bratislavy a hľadáme slobodnú, resp. rozvedenú náhradnú mamičku, ktorá by nám vynosila bábätko. Embryá už máme pripravené na klinike v Brne. Kontakt: [email protected]

Blanka (St, 7. 12. 2016 - 11:12)

Dobrý den, touto cestou...Reaguji na vas inzerat mela bych zajem se stat nahradni matkou diztak me tel 603982420 pokut mate zajem tak me zavolejte dekuji Blanka

Lenka (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Dobrý den jsem z jižní...Dobry den, hledame touto cestou nahradni maminku, pokud nam muzete pomoci prosim napiste na muj e mail [email protected]
Dekuji Lenka

Mirka (Út, 29. 11. 2016 - 11:11)

Dobrý den, touto cestou...Dobrý den jsem z jižní moravy a ráda vám pomůžu,mám skoro 7 letou dceru a jsem zdravá,kdyžtak pisněte na email [email protected]

Iveta (Po, 14. 11. 2016 - 10:11)

Dobrý den hledám náhradní...Ahoj ráda ti pomohu...jsem mamina s dvěmi zdravými dětmi a manželem.

Ywet (So, 12. 11. 2016 - 00:11)

Dobrý den, touto cestou hledáme náhradní matku. Máme vlastní embrya, zajištěnou kliniku i právní služby. Prosím, jen opravdu vážné zájemkyně. Nejlépe jižní morava. Více info na mail [email protected]

Inna (Ne, 30. 10. 2016 - 09:10)

Dobrý den, nabízím se jako náhradní maminka... Jsem svobodná maminka 6ti leté dcery, jsem nekuřačka, abstinentka a s náhradním mateřstvím zkušenosti mam. Upřednostňuji páry s již připraveným embryem a Praha a okolí... V případě zájmu mi pište na [email protected]

Reklama

Přidat komentář