Reklama

náhradní matka

ivana-nm (Pá, 17. 6. 2016 - 09:06)

Dobrý den,i já bych ráda pomohla neštastnému páru (hetero i gay) a nabídla pelíšek pro jejich vajíčko. kontakt:[email protected]

Lucie (Pá, 17. 6. 2016 - 09:06)

Dobrý den, po dohodě s manželem jsme se rozhodli, nabídnout pomoc bezdětným párům. Jsem zdravá 33 letá maminka 2 dětí. Nezávislá na alkoholu, cigaretách, drogách. Naše rozhodnutí je čistě rozumové. Všechny alternavity bychom řešili osobně. Jsem ochotna odnosit a porodit miminko POUZE slušným lidem kteří jsou schopni dítěti zajistit potřebnou péči a vše pro jeho zdravý vývoj.

Email [email protected]

? (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

nic nemůžeš vědět jistě...Ano již mnohokrát se stalo že žena měla odnosit dítě a pak se ho nemohla vzdát...vždy může vzniknout pouto.

no (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

jasný, myslím že ne...nic nemůžeš vědět jistě dokud jsi to nezrealizovala....
navíc to vyzní jak kdybys chtěla udělat to co neudělala sestra tvé matky, psychika...
A nikdo nekritizuje, klidně to udělej máš obdiv....

vy (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

je třeba si nastavit v...si umíte nastavit city? zajímavé

.. (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

jasný, myslím že ne každá žena dokáže odnosit dítě jiný matce..už jen kvůli toho že to sebou nese spoutu komplikací, od postavy atd atd..má matka přišla po porodu o dělohou a její sestra jí dítě odnosit nechtěla, ani v tý době moc nešlo, takže nemám sourozence, a já vím že jaký to je když moc chce žena dítě a nemuže ho odnosit..proto říkám že na to mám abych cizí dítě odnosila a předala rodičum.. kdo to kritizuje tak je jasný že v této problematice nemá zkušenosti.. nezažiješ, nepochopiš... Já protě vím že to dokážu at si říká kdo chce co chce...

? (Po, 13. 6. 2016 - 21:06)

je třeba si nastavit v...Ale ale nikdo neodsuzuje...jen přemýšlí. Můžem si psát co chceme. Znam ženskou která chce náhradní matkku aby si nezničila postavu. Tohle je diskuze, ne inzerce.

.. (Po, 13. 6. 2016 - 14:06)

je třeba si nastavit v hlavě že rodič je ten kdo vychovává..nikoli ten kdo porodí..asi tak..je vás hodně co to nedokážou,ale když to někdo dokáže odnosit dítě a dát ho mámě která ho vychová.. tak ho odsuzujete... prosím koho se toto téma nepište nic...je to zbytečné..

jarko (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

pro naivenka
já bych...a proč chceš vlastně někomu nosit dítě když jsi ještě žád.é neodnosila. Proč to nabízíš když tvá nab?dka ( říkáš vlastní děti) se může realizovat až bůhví kdy ? Než budeš mít děti dávno tvůj příspěvek zmizí ve sledu dalších nabídek.

tak (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

Manželský pár hledá...jen jak jentak pročítám přijde mi to jako v diskuzi přímá adopce...buď tam píší už máme děti chceme další ( proč když mají) ne bo je to přeslazené mimísek ťutínek@ ata. dáme mu na co si vzpomene ( to ale není vždy to nejlepší) nebo jsou to zas tak strohé inzeráty hledáme, musíš být taková maková ...prostě zní tvrdě.
Na druhou stranu se ozývají někteří co zjišťují kolik by to vyneslo.

? (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

?
ano dokážu, dokážu...No i k cizímu si člověk může vytvořit pouto já jen abys pak nebyla smutná, taky je rozdíl čí vajíčko se použije zda jejich nebo tvé. Pa

.. (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

?
ano dokážu, dokážu odnosit a předat miminko rodičum, rozhodně ale musím mít své dítě nebo děti, pak určitě ano. však díte které odnosím jiným není moje..

? (Po, 13. 6. 2016 - 11:06)

pro naivenka
já bych...A to další už " odložit " dokážeš ?

jarka (Po, 13. 6. 2016 - 10:06)

pro naivenka
já bych strašně ráda pomohla, nekouřím, sportuji žiji zdravě,ale obávám se že nebudu schopna dítě po porodu odložit, protože nemám své :// nicméně o náhradní matce uvažuji, chci moc pomoci,ale nejdříve budu muset porodit své dítě..je mi 27let.. ale jak říkám, co nejdříve bych chtěla své a pak až odnosit malé dálším..

naivenka@seznam (Ne, 12. 6. 2016 - 17:06)

Manželský pár hledá náhradní matku.
Prosím zájemkyně, které nekouří /nikdy/ a v těhotenství dodržují zdravý životní styl, mají jasno, že dítě pak na 100% předají nám, ozvěte se na [email protected]

Hledání náhradn (Ne, 12. 6. 2016 - 09:06)

Dobrý den, jsme německý pár (44 a 41) a hledat neúspěšném pokusu o klinice v Brně byla na českém náhradní. Naše embrya jsou nyní v dobrém klinice na Kypru. Náhradní matka poletí k přenosu spolu s námi.

Hledáme paní, která nemá pít nebo kouřit, který už má děti a není ženatý. Už máme hotový smlouvu (přeložena do českého právního řádu) a chtěli zahájit co nejdříve (pokud možno již v červenci 2016).
Nabídneme vám spravedlivou odměnu a mohu vás ujistit, že jsme čestní lidé.
Prosím kontaktujte nás, pokud máte zájem. Pak můžeme sebou vyměňovat informace a setkat se brzy setkat se s lidmi. Kontakt: [email protected]
Pozdravy, Lothar & Miwa

hm (Čt, 9. 6. 2016 - 15:06)

cena za odnošení mimča?...kolik bys chtěla?

... (Čt, 9. 6. 2016 - 15:06)

25.1.2016 19:16 - Blanka

Hledám náhradní matku,...

Rada bych se take stala nahradni matkou v me rodine jsou dvoujcata Klidne za 400tisic donosim miminko 200tisic pokut seto povede a zbytek az seto narody

reagovat
25.1.2016 19:18 - Blanka

Hledám náhradní matku,...

Diztak piste na [email protected] neni zadnej problem

pardon ale umíte česky ? to snad ne

olga (Čt, 9. 6. 2016 - 13:06)

Dobrý den hledám...Dobrý den ráda vám pomůžu sama mám dvě děti pokud máte zájem ozvěte se

šárka (Čt, 9. 6. 2016 - 11:06)

cena za odnošení mimča? kolik nabízíte??

Reklama

Přidat komentář