Reklama

náhradní matka

jak zhubnout (Čt, 22. 9. 2011 - 23:09)

Děvčata,pokud potom ztloustenet,zkuste zhubnout touto metoodou:

http://www.estoslimball.eu/domov.html

hledám NM - Mar (Čt, 22. 9. 2011 - 23:09)

Hledám ženu ochotnou odnosit nám miminko.Jsme mladý pár z Prahy .
Kliniku máme zajištěnou.
Hledáme slušnou ženu,která k miminku nepřilne.
Nejlépe z okolí Prahy.
Nabízíme seriozní jednání a odměnu.
email:[email protected]

, (Čt, 22. 9. 2011 - 23:09)

Chtěla bych nabídnout svoji dělohu k odnošení miminka. Je mi 30 let a mám zdravého synka. Prosím pouze vážní zájemci.
[email protected]

Hana (Čt, 22. 9. 2011 - 21:09)

To, že tam mám nějakou...Především jsem chtěla podpořit Mirka, ne diskutovat s Vámi.Nevím, jakou máte inteligenci a ani mě to nezajímá. Důležité je, že jste vůbec nepochopila, co jsem chtěla říct. Z NM nedělám "blbky", naopak moc si jich vážím a měly by mít svatozář a taky by se na ně v porodnici a následně na sociálce a soudu nemělo hledět jako na krkavčí matky. Ale když jsem hledala NM, tak jsem na spoustu takových, o jejichž inteligenci lze hodně pochybovat a které chtěly milion, narazila. U Vás jde prostě jen o obchod. Do pocitů lidí, kteří potřebují NM se absolutně nedokážete vžít, ale to je taky Vaše věc. Já Vás neznám, ale rozhodně bych Vám svoje dítě na odnošení nesvěřila. NM mi musí být od počátku sympatická a být trochu "lidská". Máte pravdu, že mateřství je k nezaplacení, to jsem s Vámi zajedno. Jinak "mou" částku Vám samozřejmě neprozradím, protože provozovat NM za peníze je jak známo trestné, tak se s tím tady nebudu chlubit. Krásný den.

:-) (Čt, 22. 9. 2011 - 18:09)

Osoba, která takhle reaguje,...To, že tam mám nějakou hrubku,to je myslím druhořadé.Chyba na chybě tam nasekaná není ,slovosled je také správný,tak proč útočíte?Asi Vás to ale nejspíš potěšilo, když jste tam nějakou tu hrubku našla,že ?:-)Ono se pak lépe argumentuje.Což mi přijde trochu laciné,ale budiž:-)Pochybuji, že by si někdo za odnošení mimča řekl milion, to je myslím přehnané.Cíleně z většiny NM děláte blbky.Já mám SŠ, dělám na úřadě a myslím si, že mám průměrnou inteligenci.Jsem také NM a "můj" pár jsem neoblbovala řečma, že to dělám proto,aby byl někdo štastný,měl to, co nemůže mít...a na rovinu jim řekla, že to dělám kvůli bytu,nebot jsme na pronájmu. Nebojte, nebydlím v Praze ,nebo tak někde,kde jsou byty drahé.Celkově dostanu částku 400tis.(výdaje v těhu,+ po porodu,+poslední částka v den soudu).Nevím,jestli je to pro Vás adekvátní částka,nebo se Vám to bude zdát moc přemrštěné, ale pro mne je to akorát.Docela by mne ale zajímalo,jaká částka je podle Vás "rozumná".Neptám se Vás ale na to, nebot si myslím,že byste mi neodpověděla.
Jinak Vám moc gratuluji k miminku a užívejte si mateřství, je to opravdu k "nezaplacení"

Hana (St, 21. 9. 2011 - 20:09)

A proč by to měla...Osoba, která takhle reaguje, by si měla v prvé řadě udělat pořádek v gramatice. A Vy, Mirku nezoufejte, určitě takovou NM najdete, tak jako my. Je jasné, že to nikdo neudělá zadarmo, ale Vy máte jistě na mysli ty NM, které píší, že "chtějí zabespečit rodinu"-nejen, že tam taky mají hrubky, ale navíc jejich požadavky až 1 000 000 Kč jsou skutečně nerozumné. Ti, kteří shánějí NM si už prošli spoustou IVF, za které se také platí nemalé peníze, tudíž už je jejich konto zřejmě vyčerpané (mluvím z vlastní zkušenosti). Je jasné, že kdyby člověk ty peníze měl, tak je dá, protože si uvědomuje, do jakého rizika NM vstupuje a mít vlastní dítě je k nezaplacení. Takže, Mirku, držím moc pěsti, já už se 4 měsíce raduju z miminka, které mi bezvadná NM odnosila.

pro Mirka (St, 21. 9. 2011 - 10:09)

Zdravím, hledám zdravou a...A proč by to měla dělat,když ne pro zisk?Aby pro někoho neznámého prala do sebe šílené množství hormonů, po ET se cítila minimálně 3 měsíce totálně nepoužitelná - nevolnosti, slabost,migrény...,chodila s velikánským břichem, přemýšlela ,co říci rodičům, známým,kolegům, pak porod,kde může jít o život...,vysvětlování na sociálce, že se vzdala dítěte...a to vše má dělat jako pro dobrý pocit někoho neznámého???Pochopím, pokud to někdo udělá pro někoho příbuzného, známého jen tak,ale pro cizího je přece NORMÁLNÍ , že to dělá pro zisk.A co jsou podle vás rozumné požadavky?Žena,která do toho jde,vlastně přijde o svůj příjem - to jest alespon minimální plat 10-15 tis. po dobu minimálně 9ti měsíců.Po porodu nemůže hned do zaměstnání, to jsou další peníze...To už jsme minimálně na 150 tis o které přijde.Takže je normální,pokud za to někdo chce peníze.A to nemám na mysli "jen" těch 150t.Je blíbí, že je tato metoda jen pro majetnější,ale bohužel je to tak.

Mirek (St, 21. 9. 2011 - 08:09)

Zdravím, hledám zdravou a ochotnou ženu coby náhradní matku pro odnošení našeho dítěte, která má "rozumné" požadavky a nedělá to jen pro zisk.
Prvotní kontakt prosím na email: [email protected]

:- (Út, 20. 9. 2011 - 11:09)

poslala bys mi fotky dětí?...Pro každou matku je její dítě krásné. I když je tlusté, šilhavé, pajdavé...

jitko, (Út, 20. 9. 2011 - 09:09)

poslala bys mi fotky dětí? chci si ověřit, zda jsou opravdu krásné.

Jitka (Út, 20. 9. 2011 - 09:09)

Dobrý den,
chci se stát náhradní matkou. Je mi 27 let mám dvě krásné zdravé děti. Pokud máte zájem, pište na [email protected].

Silvie (Čt, 15. 9. 2011 - 13:09)

Chtěla bych nabídnout svoji dělohu k odnošení miminka. Je mi 30 let a mám zdravého synka. Prosím pouze vážní zájemci.
[email protected]

Katka (Čt, 15. 9. 2011 - 09:09)

Dobrý den,jsem NM,která před 6 dny porodila zdravou holčičku.Hledám touto cestou jinou NM,která už má taky NM za sebou na popovídání si o tom,co prožívala po porodu.Jsem šťastná,že jsem pomohla,ale trošku psychicky pokulhávám.Asi je to tím,že svoje děti zatím nemám.Prosím ozvěte se na [email protected] děkuju

Ivana (St, 14. 9. 2011 - 08:09)

Jiný inzerát p. Moniky...No, že tzv. Monika není žádná intelektuálka, je zjevné už z jejího písemného projevu...Občas se stane, že se zde nabízejí coby náhradní matky prostitutky, ale nejsou dost chytré na to, aby za sebou zametly stopy na sítích - naštěstí!

Abc (Út, 13. 9. 2011 - 22:09)

Jiný inzerát p. Moniky http://www.netboys.eu/personals-ad/inzerat-v-seznamce-130311-jiricek21

monika (Út, 13. 9. 2011 - 12:09)

Dobrý den, hledáme...776529543 pokud vas zajem stale trva sem ze severnich cech volejte domluvime se

monika (Út, 13. 9. 2011 - 12:09)

nabizim svou delohu k odnoseni miminka pokud mate vazny zajem 776529543 v pripade vazneho zajmu volejte severocesky kraj

Gita (Po, 12. 9. 2011 - 21:09)

Dobrý den, hledáme náhradní matku, nejlépe ze Středočeského kraje. Máme zamražená embrya připravená k transferu. Na NM to klade menší nároky na medikaci. Odpadá nutnost sladit cykly, protože by ET proběhl v přirozeném cyklu NM. Prosím, ozvěte se na e-mail [email protected]

Karolína (Po, 12. 9. 2011 - 10:09)

Dobrý den. Klinika pronatal v Praze- Hodkovičky. Velice milý a vstřícný přístup. Právě se chystáme s párem, kterým dělám NM na přenos embria do mé dělohy. Přeji moc úspěchů.

monika (Ne, 11. 9. 2011 - 20:09)

Ahoj,
chtěla bych Vám pomoct a stát se náhradní maminkou,je mi 30let,mám dvě zdravé děti a jsem z Ostravy.
Pokud byste někdo měli zájem ozvěte se na mail:[email protected].
Zdravím

Reklama

Přidat komentář