Reklama

náhradní matka

Yossarian (Ne, 24. 5. 2009 - 10:05)

Andy je lhářka ulhaná .....na všech forech má něco k tématu a všechno zažila na vlastní kůži....nevěřte jí ani slovo, lže jak malé dítě .....

ilbruco (Ne, 24. 5. 2009 - 10:05)

Dobrý den :o)))přemýšlím o tom být náhradní matka jsem zdravá a mám dvě zdravé děti.Těhotenství byli bez problémů.(il.bruco"email.cz

Míla (Po, 4. 5. 2009 - 17:05)

Dobrý den, taky přemýšlil o náhradní matce,teda jestli by bylo možné, aby odnosila mé dítě.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2009 - 17:05)

taky hledám nahraní maminku

__utma=48467763 (St, 29. 4. 2009 - 12:04)

Hezký den, vzhledem k mému zdravotnímu problému, který mi neumožňuje odnosit miminko, hledáme náhradní maminku.Odběry vajíček i spermií byly provedeny, teď bychom potřebovali nalézt zdravou seriózní ženu, která by nám pomohla odnosit miminko.Děkuji - PPatulka"centrum.cz.

Návštěvník (St, 29. 4. 2009 - 12:04)

Hezký den, vzhledem k mému zdravotnímu problému, který mi neumožňuje odnosit miminko.Odběry vajíček i spermií byly provedeny, teď bychom potřebovali nalézt zdravou seriózní ženu, která by nám pomohla odnosit miminko.Děkuji - PPatulka"centrum.cz.

Michaela (Pá, 24. 4. 2009 - 16:04)

Hezký den, ráda se stanu náhradní maminkou, e-mail Niobe15"seznam.cz, 722 / 738 858. Těšíme se na Váš e-mail či smsku. Michaela s rodinou

Návštěvník (Út, 21. 4. 2009 - 19:04)

Hledám nahradní maminku jakékoliv narodnosti.Děkuju

Yossarian (Po, 20. 4. 2009 - 21:04)

Dani,co nabydneš za tuto službu ?

Yossarian (Po, 20. 4. 2009 - 21:04)

Dani,co nabydneš za tuto službu ?

Daniela (Po, 20. 4. 2009 - 21:04)

Je mi 33 let a kvůli mému zdravotnímu stavu je pro mě vlastní těhotenství velice riskantní. Moc toužím po dítěti, najde se zde nějaká žena, která by nám dítě odnosila? Bydlíme s přítelem v severních Čechách na Ústecku. Větší vzdálenost ale není překážkou. Ozvěte se prosím na e-mail:
hledammaminu"seznam.cz - jen vážně.

Mnohokrát děkuji.
Daniela

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2009 - 18:04)

Hledám nahradní maminku.Nejraději bychom měli holčičku.

sm (Pá, 20. 3. 2009 - 12:03)

http://pogotowie.pp.net.ua/

Martina (Čt, 19. 3. 2009 - 17:03)

Ráda bych se stala náhradní matkou a odnosila někomu miminko. Nejlépe z Brna.

Můj email: martina_hanusova"centrum.cz

__utma=48467763 (Ne, 15. 3. 2009 - 18:03)

Jmenuji se Michaela, ráda se stanu náhradní maminkou, mám dvouměsíčního zdraqvého chlapečka, porod i celé těhotenství probíhalo bez komplikací. Miminko se narodilo v termínu. Můj kontakt 722/738858 . Děkuji. P.S. Pomoc za pomoc.

Návštěvník (Pá, 13. 3. 2009 - 18:03)

Adopce v rodině možná není.

monna (Pá, 13. 3. 2009 - 14:03)

Ono je to s tou rodinou, trochu složitější....nabídly se nám sestry od manžela a v takovém případě nemůže být u nich jako otec dítěte uveden můj manžel, protože díky naším zákonům, kdy je za matku pokládaná žena co dítě porodí to vyznívá jako incest. Možná to jde tak, že jako otec by byl uveden manžel od té sesty a my jako genetičtí rodiče by jsme si ho pak adoptovali, ale nevím zda je to vůbec možné taková adopce v rodině. V rep. centru nám to vymlovali a radili, že máme raději hledat dál mimo rodinu nebo jen v mém širším příbuzenstvu , ale v mojem příbuzenstvu už ženy mají většinou 40 roků a víc, takže to taky nejde, protože náhradní matce má být dle doporučeni nanejvýš 35 let. Tak pořád jěště hledám...Možná by nebylo od věci, pokud máte v reprodukčním centru fajn doktora se ho zeptat, zda o někom neví a zda by nebyl v případě zájmu nějaké ženy ochoten Vás kontaktovat, možná žena co to už pro někoho udělala. Já to příště zkusím s naší doktorkou domluvit, uvidím, možná to není od věci. Ahoj a přeju brzký úspěch v tom Vašem hledáni.

Návštěvník (Pá, 13. 3. 2009 - 10:03)

Monno, máš štěstí, že máš tak velkou rodinu, kdybych měla tu možnost a chtěl to pro nás někdo udělat, brala bych to všemi deseti. Bohužel u nás to nejde, ať už kvůli věku rodinných příslušníků nebo jejich horšímu zdravotnímu stavu. Máme totiž bohužel téměř všichni vrozenou vadu krvetvorby.

monna (Pá, 13. 3. 2009 - 08:03)

Ozvala se mi jedna žena co chtěla za tu službu pro nás půl milionů, napsaly jsme si jen krátce, že jí můžu nabídnout jen 200tisíc a ona už mi neodepsala. Dále mi napsala Andy a poradila mi jak v tom celém postupovat. Jinak si budu muset dát asi více nabídek přes internet atd., protože rodinu se mi zatím do toho zatahovat nechce, ikdyž už jsem z rodiny dostala nabídky, že to pro nás udělají, ale raději budu jěště hledat mimo rodinu.

emma (Pá, 13. 3. 2009 - 07:03)

monno a už se Ti třeba někdy někdo ozval?A jak to dpodlo?Proč jste se třeba nedohodli?

Reklama

Přidat komentář