Reklama

Prášky na spaní

Lenka Gavlasova (St, 14. 4. 2021 - 15:04)

Dobrý den stále mate ještě k dispozici ?

Zaoralek34@sez… (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Zdravím Mam zolpidem 100tbl

Petr (Út, 8. 6. 2021 - 17:06)
Martin (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)

Koupím tytó dva léky osobní. Předáním Ceske Budějovice , spěchá zolpidem,,hypnogen, diazepem

[email protected]

michal (Út, 7. 7. 2015 - 23:07)

Po dobrem brku spis jako miminko. Cannabis for life.

Jan (Pá, 22. 5. 2015 - 10:05)

A co z něho budeš vaŕit, Martino? Hypnogen je jen na krátkou dobu a jednorázovka- jinak vám nepŕeji ty následky.

Steve (Ne, 3. 5. 2015 - 23:05)

Josef: Taky nechápu. Navíc ilegálně.

Josef (Ne, 3. 5. 2015 - 21:05)

Proč si nenecháte prášky předepsat od svého lékaře a sháníte je tak krkolomným způsobem?

Nikola (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

Protože je vám nechtějí napsat tak často, jak by člověk potřeboval

Hanka (So, 25. 4. 2015 - 17:04)

Dobrý den,prodám léky...Dobrý den,paní Michaelo
Měla bych zájem o prášky na spaní,konkrétně o Zolpidem 10mg-100tbl.V práci jsem hodně vytížená a nemůžu usnout a vůbec spát.Chtěla bych to poslat na dobírku,pokud to bude možné,protože jsem z daleka.Předem moc děkuji

Steve (Čt, 23. 4. 2015 - 14:04)

nebo Ketilept.

Eva (Čt, 23. 4. 2015 - 14:04)

Ja to řešim ruznyma...tak to musí být hrozné, pořád tak málo spát. Ty lázně pro vás musely být peklo, místo abyste si odpočinula. Já nespím jen někdy a mám toho dost. Jsem pak hrozně slabá, unavená. Kozlík lékařský možná trochu zklidní, ale zdá se mi, že mě ještě víc probere. Někdy si vezmu Lexaurin 1,5, ze zoufalství v noci další. Trošku pomůže. Máte s ním zkušenost, nebo s Neurolem na spaní? Díky

jana (Čt, 23. 4. 2015 - 13:04)

Ja to řešim ruznyma bylinkama,melatoninem,jednou je lip,jednou huř.Přitom nemam žadne stresy a spat nejde a když usnu po velkém trapeni tak jen na dvě hodiny.Je mne stale nevolno od žaludku no chtělo by se to vyspat. Někdy už zvažuji nad hypnotikama aspon jednou za tyden se vyspat,to by bylo.V láznich jsem taky jednou byla a už mne tam nedostane,spat v cizim prostředi a s mou nespavosti? A to jsem byla v době kdy jsem ještě take problemy nelěla,ale tam jsem spala tak hodku denně,totalně vyčerpana a usla jsem ve vaně,mysleli si že mám infarkt.pak mne doktorka dala prašek na spani a spala jsem a spala skoro 15 hodin ale pak jsem již prašek nechtěla a dal se trapila

Nijak, (Čt, 23. 4. 2015 - 13:04)

jak jste řešil tu nespavost?zatím,ale stejně se obávám,že s tím budu muset něco dělat.

a (Čt, 23. 4. 2015 - 13:04)

také mám potíže ze...jak jste řešil tu nespavost?

Ano, (Čt, 23. 4. 2015 - 10:04)

ve Slatinicich jsem byl a je...také mám potíže ze spánkem a moc to člověka omezuje.Pak není nálada,je větší stres.Závidím všem,kdo s tím potíže nemá.

milan (Čt, 23. 4. 2015 - 09:04)

ve Slatinicich jsem byl a je to tam pěkne aspon mne se tam libilo i když názory se lišily.Podle toho co člověk od toho očekává.Malé lázně a málo vyžití,ale jsem jel pro rehabilitaci a ta byla výborná. Byl jsem na pokoji pánem ,který jak zalehl tak šileně chrapal celou noc.Po 4 dnech jsem si zašel k doktorce pro prašky a zbytek to je 24 dnu jsem je jedl a spal jsem-no občas to chrapani jsem slyšel.Vubec mne nenapadlo,že bych si na ně mohl zvyknout a doma mne chyběly.Ale po 14 dnech se mne spanek opět vratil. Ale jsem vděčný,že jsem je užival,nebot to byly muka. Nezávidím těm nespavcum ty probdělé noci

klara (Po, 20. 4. 2015 - 13:04)

Klaro,já jezdim do lazní...Diky...takže snad nedojde za ty 3 tydny k závislosti,fakt si je chci užit ty lázně,procedury,procházky,prostě klidek a pohodu. jedu do Slatinic,bylijste tam již někdo kdo tady chodi?

Helí (Ne, 19. 4. 2015 - 22:04)

Esprital je to samé, co Mirtazapin, stejná účinná látka mirtazapin, tudíž většina lidí po něm taktéž přibírá. Já měla to štěstí, že jsem také nenabrala, ale nebrala jsem ho moc dlouho, nehorázně tlumil i přes den, přesto, že jsem ho brala večer. Jinak všechny tebou jmenované léky jsem brala a nic z toho mi dlouhodobě, nebo někdy i vůbec, nepomohlo. Teď beru Rivotril, Atarax a Lerivon a spím jak kdy. Ale třeba po Quetiapinu jsem nenabrala ani deko, naopak, hubla jsem a nespala jsem stejně, musela jsem k němu mít 2 Prothaziny a Rivotril. Nespala jsem ani po Tisercinu, který by prý měl na spánek být z AP nejúčinnější. No ale každý jsme jiný a každý usne, nebo neusne po něčem jiném.

Helena (Ne, 19. 4. 2015 - 10:04)

Ahoj všem nespavcum. Mám...Klaro,já jezdim do lazní take a vždy si beru prašky na spani. Doma je nepožívám vůbec- i když mam dosti problemy se spanim. Ale nechci byt závislák.A doma přeci když nejde spát,tak si čtu,nebo něco dělám,jenže v láznich když jsi s někým na pokoji to nejde.I když jsem již 2x měla 1 lůžkový pokoj,tak neusnu a co druhý den nebo i každý jsem si prášek vzala abych se vyspala.Doma jsem vždy tak 14 dni měla ještě větši problémy,ale ty časem vymizely a opět jsem na tom stejně v pruměru 4 hodiny spánku. Beru to již tak,že jsem si na to zvykla a mé tělo take.Takže se prášku neboj a pěkně si to užij. Do jakých lázní jedeš?

Reklama

Přidat komentář