Reklama

Prášky na spaní

Default User Image
PIG (So, 27. 4. 2024 - 20:04)

Ahoj nechci nikoho urazit ani musvětlovat proc sháním atd.. tudíž rady necháme srtanou.. Mám zájem vyloženě o Zoplidem. Osobní schůzka v Praha. 

Default User Image
PIG (So, 27. 4. 2024 - 20:04)

Mám zájem o koupi určitých léků, setkání jedine osobně v Praze.

778 738 653 pište sms pak se domluvíme

Default User Image
Jiřina. Š. (Čt, 22. 2. 2024 - 23:02)

Přiznávám, že mám deprese, a to již několik let - s drobnými výkyvy pocitu štěstí a hlubokého propadání se zpět. Mám spíš myšlenky depresivní - nic se mi nedaří, a to myslím vážně. Bohužel to není jen můj vnitřní pocit. Dají se najít i klady, ale je jich málo na vyrovnání se zápory. Snažím se na to nemyslet, ale myšlenky si najdou cestu samy. Našel by se někdo, kdo by mi dokázal pomoct? Nějak se nedokážu odhodlat jít do ordinace a vyprávět o svých problémech.

Anonym (Ne, 25. 2. 2024 - 22:02)

Je Jiřino důležité rozklíčovat původ depresí, odkud pramení, do jaké míry Vás ovlivňují v určitou denní, ale i večerní dobu. Mohou pramenit z nadměrného pracovního zatížení, pocitu určitého vyhoření, kdy ačkoli se snažíte, výsledky se nejenže nedostavují, můžete mít pocit že při vynaloženém úsilí nejste náležitě oceněna. Může to být do jisté míry ovlivněno i " samotou ", kdy už jiskra ve vztahu vyhasla a nevíte si rady, jak ji opět zažehnout. Bylo by to na dlouhé povídání, nicméně máte li chuť, mohly bychom se spolu pokusit přijít depresím na kloub a oprostit se od chmurných myšlenek, které Vás sužují. Nejsem psycholožka, ovšem někdy postačí se s někým poradit, pokusit se najít opět " světlo na konci tunelu ", které ve svých úzkostech sama nevidíte, přitom může být na dosah ruky, aniž si to uvědomujete. Medikamenty na lékařský předpis Vás pouze utlumí, ovšem kořenovou příčinu nevyřeší. Můžeme se spolu pokusit? Ctím diskrétnost. Ludmila

Default User Image
Zolpidem (Čt, 22. 2. 2024 - 15:02)

Dobrý den. Shanim Zolpidem. Poprosím e-mail: [email protected] , děkuji za nabídky. 

Default User Image
604909237 (Čt, 29. 2. 2024 - 15:02)

Zavolejte mnel bych zolpiden. Dekuji

Anonym (Ne, 18. 2. 2024 - 11:02)

Změňte životosprávu, necpěte se chipsy před spaním, udělejte si čas na sex a žádné prášky na spaní nepotřebujete. Ušetřené finance můžete využít mnohem účelněji. 

Default User Image
Xy (Po, 5. 2. 2024 - 16:02)

Koupim leky na spaní.pdaha Plzeň české Budějovice mail [email protected] 

Default User Image
Xy (Po, 5. 2. 2024 - 16:02)

Koupim leky na spaní.pdaha Plzeň české Budějovice mail [email protected] 

Default User Image
Xy (Po, 5. 2. 2024 - 16:02)

Koupim leky na spaní.pdaha Plzeň české Budějovice mail [email protected] 

Anonym (Ne, 21. 1. 2024 - 08:01)

Zopiclone je velmi podobný Zolpidemu

 prodávaný mimo jiné pod značkou Imovane, je nebenzodiazepin používaný k léčbě potíží se spánkem. Zopiklon je molekulárně odlišný od benzodiazepinových léků a je klasifikován jako cyklopyrrolon.

Default User Image
Lucas (Pá, 1. 12. 2023 - 15:12)

Koupím léky na spaní nabízím nadstandartní sumy, řekněte si sami. Jsem pracující podnikatel, takže peníze nejsou problém u mě, kvůli práci jsem si rozhodil spací rytmus nic víc, takže pomůžete dobré věci :) Nejsem zvědavý na podvodníky a placení předem, jedině osobní předání u mě, nemám čas ztrácet hodiny dojížděním někam nebo čekat na balíčky, které nedojdou, takže podvodníci to ani nezkoušejte vím jak tohle chodí. Jedině osobně z ruky do ruky. A upozorňuju, že léky poznám, takže ani nějaký pseudolentilky nekupuju! Napište na: [email protected] a jen dohodneme cenu a kdy mě to předáte, nejlépe pokud jste z Prahy (já Říčany), za dojezd vám případně něco doplatím. Vy vyděláte, já získám co chci. 

Default User Image
Pavel (Po, 4. 12. 2023 - 19:12)

Jakou prosím máte cenu na mysli? Děkuji moc 

Anonym (St, 22. 11. 2023 - 04:11)

Přidejte se do české telegramové skupiny pro nákup a prodej léků v ČR/SK!

https://t.me/lekarnaPHARMACY

Default User Image
Trmrr (St, 15. 11. 2023 - 21:11)

Prodám tram kpk.

Zbylo my pár kusů kdo má zájem pište tady [email protected]

Default User Image
Monika (Pá, 27. 10. 2023 - 14:10)

mám zájem o zoplidem

Default User Image
M.161213 (Pá, 6. 10. 2023 - 16:10)

Dobrý den poptávám Zolpidem nabídněte někdo. Stačí i nějaký zbytek. Nabídky na [email protected]

Děkuji

Anonym (Čt, 21. 9. 2023 - 07:09)

Lepší je si nezakuřovat těsně před spaním, protože kvalita spánku je pak horší, to samé asi jako s kafem nebo přejídáním a nějak se vyčerpat fyzicky, patrně spát jaksi v dobrých podmínkých, nepříliš vedro, ne moc zima, třeba se osprchovat studenou, mít zakryté oči, aby se dospalo v létě, nebo i u městského vstávání později v zimě.

Anonym (Út, 19. 9. 2023 - 04:09)

Koupím hypnogen .Díky 

Martina Fraňková (Po, 31. 7. 2023 - 20:07)

Dobrý den měla bych zájem o neurol1mg 2 baleni na dobírku řekněte cenu s pozdravem Martina Fraňková

Reklama

Přidat komentář