Reklama

Prášky na spaní

Luděk (So, 25. 11. 2006 - 20:11)

Anonyme: myslím, že to není tak jednoduché.
Jano, já mám taky podobné problémy, beru antidepresiva a neuroleptika, naštěstí už ne prášky na spaní, byl jsem na nich skoro závislý. Už jsem se nějak naučil žít s tím, že špatně usínám a někdy probdím většinu noci. Momentálně nepracuji, tak mi to tolik nevadí, ale jinak je to dost nepříjemný problém.

Návštěvník (So, 25. 11. 2006 - 09:11)

Je tře ba se pořádně přes den unavit. :o)Účinné pro kohokoliv.....Problémy nespavosti mají pouze málo aktivní lidé... Takto to bylo, je a vždy bude... :o))

Jana (Ne, 27. 8. 2006 - 03:08)

Už 3roky beru na spaní Dormicum 7,5mg,Neurol 1,0mg,Prothazin,Antiderresiva Prothiaden 25mg..
,je nadejě že v budoucnu takto vysokou davku snižím na polovinu.Zkoušela jsem vzít menší davky,ale po neprospané noci jsem druhou noc vzala dávku kterou mám od psychyatra určenou.A navíc když mám problémy,dostaví se deprese,jsem náladová,nervozní,nemám o nic zájem,nemám potřebu komunikovat jak s rodinou,tak s lidmi,uzavřu se do sebe,nemám zájem chodit ven a to už jsem toho vyzkoušela dost.Muže mě někdo poradit jak z toho začarovaného kruhu ven. Mám částečný invalidní duchod na nervy a nespavost.Jakou mám naději,poradí mě někdo kdo má podobné problémy.Léčím se od r.2002.předem děkuji za Vaše příspěvky a rady.Dvakrát jsem byla hospitalizována na Psychyatrické klinice.

Beru už 3roky prášky na spaní každý večer a to Dormicum 7,5mg,Protazin 2tablety, Neurol 1.0mg,antidepresiva Prothiaden 25mg a da se říct že alespon ty 4až 5hod.spim.Poradí mě nekdo jak omezit tak silnou davku

Návštěvník (So, 26. 8. 2006 - 21:08)

Přášky na sraní jsou dostání f každý zachranný stanici

Helena (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

Bez predpisu se nic jineho nez bylinne pripravky nekoupi.Tedy nevim jak se jmenuji,jsou prevazne z chmele a zabiraly mi vic nez Stinlox.

aha (Pá, 26. 5. 2006 - 21:05)

a jaký prášky na spaní se dají kopupit bez předpisu???

jj (Po, 22. 5. 2006 - 17:05)

Stilnox i Hypnogen jsou na předpis

Návštěvník (Ne, 21. 5. 2006 - 18:05)

a to je na předpis?

Lenka (Ne, 21. 5. 2006 - 17:05)

Manžel bral Stilnox (když měl termíny v práci a tak plnou hlavu problémů, že nemohl usnout). Doporučuju dávat na to pozor, je to návykové (stilnox i hypnogen - stejná účinná látka, ačkoli na příbalovém letáku hypnogenu tvrdí, že je naprosto neškodný a rozhodně nenávykový - pokud možno nebrat, víc jsem se pídila po informacích).
Stalo se nám, že měl manžel po stilnoxu (1 tableta, takže žádný přebrání atd) v noci můry a halucinace, nic hezkýho. Jinak mi s tím taky jednou málem usnul ve vaně, takže na to bacha... brát si to těsně před tím, než ulehnu, když to začne zabírat, tak se člověk i motá a já jsem si ho z té koupelny musela přinést.

dagmara (Pá, 14. 4. 2006 - 15:04)

Já beru denně už půl roku hypnotika a za tu dobu jsem jich vystřídala spoustu. Nejlepší je Hypnogen a Stilnox (aba jsou totéž, akorát každý od jiné firmy). Nezpůsobují přes den takovou únavu jako jiné prášky na spaní, ale je fakt, že na spánek působí tak ty tři hodiny.

Danka (Po, 10. 4. 2006 - 12:04)

Sice za 30 muin.spíš, ale za tři hod. jsi definitivně vzhůru

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2006 - 23:03)

Stilnox je super, za 30 minut spis i po tom nejstresovejsim dni...

Romča (Út, 10. 1. 2006 - 15:01)

Stilnox je dobrý, jednou za čas když opravdu nemůžu zabrat, si jeden vezmu, ale je na předpis. Jinak jestli je návykový nebo ne fakt netuším, beru to velmi zřídka.

Martin (Ne, 8. 1. 2006 - 01:01)

Hodně chvály sem slyšel na Stilnox ale ten je na předpis. Zkušenost mám s Hypnogenem (velmi dobrou) a pak ještě s čímsi takové velké bíle tablety něco forte a ty mne moc nepomohli. Já momentálně neberu žádná chemická hypnotika jen tablety výtažek z kozlíku (3 krát denně) které se prodavají běžně v Lékarnách a piju asi 0,5 až 0,75 l odvaru z medunky.

JOHANZ (So, 7. 1. 2006 - 10:01)

NĚKDE JSEM TAD NA DR.ČETL ŽE SPÁNKOVÝ HORMON MELATONIN NENÍ U NÁS V PRODEJI JEN V POLSKU ,NEMECKU, RAKOUSKU....

JOHANZ (So, 7. 1. 2006 - 10:01)

NĚKDE JSEM TAD NA DR.ČETL ŽE SPÁNKOVÝ HORMON MELATONIN NENÍ U NÁS V PRODEJI JEN V POLSKU ,NEMECKU, RAKOUSKU....

Miss (Pá, 6. 1. 2006 - 17:01)

Treba zajst do lekarne a opýtat sa na melatonín urcite nieco take budu mat.

rady (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

http://www.viap.cz/knihy/nespavost.htm

Hanulka (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Kde se dá sehnat ten melatonin?

Gabriela ( 36) (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

V TV byla reklama na Dormian, to je bylinkový a docela dobrý.pokud ale potřebuješ opravdu klasický léky na spaní ( Zopiclon, Hypnogen atd..), tak to samozřejmě nenahradí.

Reklama

Přidat komentář