Reklama

Prášky na spaní

hana (Pá, 9. 3. 2012 - 22:03)

Prodám HYPNOGEN originál balení,datum expirace 2016.20tbl/1500Kč.Pouze osobní předání v Praze ihned.Prosím jen vážní zájemci! [email protected]

Tyn. (Út, 6. 3. 2012 - 21:03)

Koupim jakekoli silne prasky na spani, specha. Zaplatim i dvojnasobek, prosim nabidnete. [email protected]

Lubomír Hrubý (Ne, 12. 2. 2012 - 17:02)

mohu se optat na ty prasky na...T2chlovice84
50327

By mě zajímalo (So, 11. 2. 2012 - 11:02)

tak jsem se představoval i s...co jsi měl v sobě....

Pavel (Čt, 9. 2. 2012 - 11:02)

tak jsem se představoval i s kolegou Pavlem.Hnus co s těch jejích úst vyšlo.Hyeny-né to bych urazil zvířata.Smdm píše mrzáci,kopřiva chcípáci zmr.di a má čid!!Vlez rádoby smečka Věra,Eva,Pepa,Olin,Jožka,Karel že,by vlachu?No kopřiva dospajlovala,smdm domr-zákovala.Projíždějí i googlem fujtabls,JC si nikdo nevymyslel,ml též,maca,tony,endy,jauris jardalesná,jajulenička neumí jazyk český,Lenka endy,dalibor se hlásil k alkáčům.Stačí číst Alkoholismus zcela vážně!Spříznivkyni Jc zničily,sledující je navyháněla,psali jí má mít okna,podlahu.Hodné nicky i s jejich

Asparan (St, 8. 2. 2012 - 21:02)

Dobrý den, rád bych koupil velké balení Hypnogenu (Zolpidem, Zolpinox). Pouze osobní předání v Praze. Koupím i více balení najednou. Prosím pište na [email protected]. Díky

Doktor morphin (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Dejte si odvar z nezralích makovic a budete spát jak miminka.

Dedek (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Prášky na spaní bez...Vřele doporučuji! Dvě pivka a spíš jako batole. Minimálně 4 hoďky. Stařec 70 let.

Svoboda (Po, 6. 2. 2012 - 18:02)

Prodám Hypnogen za 800Kč,...Dobrý den!
Rád bych si u Vás objednal
na dobírku jedno(zatím)stovkové balení Hypnogenu.
Platí ještě Váš inzerát?
Díky za odpověď a zdravím!

cortia (Ne, 5. 2. 2012 - 02:02)

Prodám Hypnogen za 800Kč,...Dobrý den, sháním hypnogen a neurol 1mg. pokud je tento inzerát ještě akuální pište prosím na adresu [email protected]. Za Vaši odpověď předem děkuji. S pozdravem cortia

Lucie (Út, 31. 1. 2012 - 14:01)

A ta zimnice...at uz to prejde ..ale pry je to bezne....

Lucka (Út, 31. 1. 2012 - 13:01)

Jkao uzila jsme prvni prsel Cipralex a je mi dost spatne ,uz nemam vubec chut na obed a nejsme schopna ho ani dovarit :-(

Lucka (Út, 31. 1. 2012 - 12:01)

tak uz mi lekar zatrhl stilnox ...:-( ..:-) ...predepsal mi antidepresivum Cipralex ...ted premyslim nad tim melatoninem?? rikal ,ze mi ho klidne bude psat...je pry drzasi ..vy co s tim mate zkusenost ,je dost silny ,aby mi nahradil stilnox ...??kdyz beru 2 tabeltjky stilnoxu na noc ...???jaky je ,jak se po nem citite??

Blanka (Út, 24. 1. 2012 - 19:01)

Pozor, jednou jsem si tu objednala prasky na spani, zaplatila predem na ucet..prisly mi nejake vitaminy.K tomu jsem mela problem s policii, ktera hledala lidi kteri byli podvedeni jako ja, pak si me volali 300km k soudu jako svedka.

Lena (Po, 16. 1. 2012 - 18:01)

Koupím Zolpinox případně Stilnox.email:[email protected]

Veronika (Ne, 15. 1. 2012 - 19:01)

Prodám Hypnogen za 800Kč,...Dobrý den, měla bych zájem o jedno balení Hypnogenu 100 tbl.. Děkuji
[email protected]

Petr Štěpánek (Ne, 19. 4. 2020 - 01:04)

Je stále dostupný,měl bych zájem o koupi.Petr

Trassel (Pá, 13. 1. 2012 - 13:01)

Sháním kontakt na majitelku zrušeného e-mailu [email protected] (jméno a adresu). Informaci nechci zadarmo. Jde o podvod. Více na [email protected]

HANKA (Pá, 13. 1. 2012 - 11:01)

Ale prosím vás, zas to tady...A NEMATE ZKUŠENOST s melatoninem?

Veri (Pá, 13. 1. 2012 - 10:01)

Hypnogen je hrozný...Ale prosím vás, zas to tady nedramatizujte heroinem atd atd.
Všechny prášky na spaní jsou driáky, to je jasný, ale zas to není taková tragédie, když se dodrží určité postupy.
Je jasné, že pokud to budete polykat každej večer,tak vás závislost nemine. Já mám doma hypnogen pro případ krize, když fakt nemůžu zabrat už několikátou noc. Občasnou nespavostí trpím občas už od dětství. Vezmu si třeba půl jednoho prášku za měsíc, takže feťák fakt nejsem.
Pokud někoho trápí těžká nespavost, je lepší navšítit psychiatra, pomůžou nenáviková antidepresiva a dopnit to bylinkama (kozlík, meduňka, chmel atd)

Reklama

Přidat komentář