Reklama

Jak moc ženám smrdí nohy

jkl (Út, 14. 12. 2010 - 12:12)

Jak tchořům. Ženám smrdí nohy daleko hůře než mužům. Ovšem je to vykompnezováno tím, že obvykle dělají fyzicky méně náročnou práci a mají větší smysl pro hygienu. Ale jinak je to teda kentus největší. Kam se na ně hrabe tchoř

Lada (Út, 14. 12. 2010 - 11:12)

Když se vám to líbí, tak to Lituji okolí. Proti zápachu je jedině střídání kvalitních bot, kožených, používání Canestenu, dubová kůra v gelu a vyhýbat se silonkám- někdy to nejde, to pak strčím nohu i v punčoše v koupelně pod vodu, třeba na návštěvě . Rychle to uschne.

Monika (Út, 14. 12. 2010 - 11:12)

To já bych se do pantoflí...Zato já občas ráda trochu provokuju. Buď ťukáním podpatků, nebo se zouvám nebo si vemu lodičky do ruky a něco na nich upravuju a jsem ráda, když si toho někdo všímá. Pak to i mě docela příjemně vzrušuje. Dneska jsem od rána v kozačkách, ale zuju se až po návratu z oběda. Budu chvíli jenom v pantoflíkách a budou mi hrozně smrdět nožky. Jen chvilku, nepeřeženu to.

Jíťa (Po, 13. 12. 2010 - 09:12)

Petře, to co píšeš by se...To já bych se do pantoflí přezouvat nemohla. Mě se nohy nijak mimořádně nepotí, ale kůži na chodidlech mám takovou nějakou agresivní. Chodidla mi hrozně smrděj, ale ne zatuchle jako když si někdo nemeje nohy. Je to ostrý, čpavý a možná trochu nakyslý hrozně intenzivní smrad, který mám hned i v pásečkových střevíčkách nebo pantoflíčkách. Prostě lidi si toho všímají, takhle nemůžu chodit do práce. Nosím v práci lodičky, jenže občas se nevědomky zuju a je trapas. Kosmetika nezabrala.

Fion (Po, 13. 12. 2010 - 01:12)

Petře, to co píšeš by se mi zrovna nelíbilo. Doteky, pohlazení, masáž - prosím, to může být; ale některé ženy nesnášejí kvůli lechtivosti ani to. A v práci v botách nejsem, kór ne celý den - přezouvám se do pantoflí.

Karolína (Ne, 12. 12. 2010 - 17:12)

No mě taky po celodenním nošení silonek smrděj nohy až hrůza.Myslím ale že to asi většině ženských.

Petr (Ne, 12. 12. 2010 - 15:12)

Fion a tobě taky smrdí nohy, býváš v práci celý den v botách. A tobě se to líbí když ti někdo čichá a olizuje chodidla. Třeba by se to mojí líbilo ale nevím.

Blanka (Ne, 12. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj Blanko, jenom takovej...No to je pravda, psala jsem to já. Ta cvičky si beru s sebou na každou návštěvu. Je to šikovné, nikdo nic nepozná.

Fion (Ne, 12. 12. 2010 - 13:12)

Petře, zkušenosti v tomto směru ani ne. V mém nejbližším okolí se o tom nemůžu bavit prakticky s nikým. A s cizími se jen vzácně podaří zavést hovor na toto téma. Proto díky za internet. :-)

Petr (So, 11. 12. 2010 - 23:12)

Dělá v kanceláři.

Zdenek (So, 11. 12. 2010 - 23:12)

A co tvoje přítelkyně dělá Petře za praci?Moji taky smrdí nohy ale mě to vůbec nevoní:-(

Petr (So, 11. 12. 2010 - 23:12)

Fion a ty máš takhle nějaký zkušenosti.

Fion (So, 11. 12. 2010 - 22:12)

Petře, jojo - takhle je to lepší. Čau.

Petr (So, 11. 12. 2010 - 22:12)

Ahoj Fion, jenže já se bojím jak bude reagovat a stydět se myslím nemusí řekám jí že nic necítím a je to vyřešený.

Fion (So, 11. 12. 2010 - 21:12)

Petře, možná bys jí to měl jemným způsobem říct. Co když si to uvědomuje jako svou chybu, za kterou se v duchu stydí?

Petr (So, 11. 12. 2010 - 21:12)

No mojí přítelkyni taky docela smrdí nohy ale mě se to líbí. Je celý den v práci a jak příjde domů a zuje se tak to ta nejhezčí vůně co znám. Hrozně mě to vzrušuje, ale ona o tom neví.

Manžel (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

No moji manželce teda smrděj nohy strašně.Je ji 25 let a začalo to někdy před třemi lety.Dost síla to doma čuchat.

Denisa (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

Já pracuji jako servírka a tak když nemůžu chodit naboso tak nosim silonky a to mi pak smrděj nohy furt.I když si nohy umyju tak se toho smradu nemůžu zbavit.Takže až tak do května mi budou smrdět nohy pořád.

Pavla (So, 11. 12. 2010 - 19:12)

To je česká tradice,...Ahoj Blanko, jenom takovej malej dotaz. Psala jsi to ty 20.5. že když přijdeš na návštěvu tak se vždycky hned radši přezouváš do svých cviček aby ti tam nebyly cítít nohy?

Blanka (Pá, 10. 12. 2010 - 21:12)

No to mě zaujalo! I smrad se...To je česká tradice, půjčovat návštěvě svoje pantofle.
Asi před měsícem jsem byla předjednat stavební úpravy v jednom bytě. Byli to indové. Bylo tam úplně čisto, tak jsem se samozřejmě zula hned u dveří a paní přede mnou vytáhla nové pantofle pro návštěvy, roztrhla sáček a nabídla mi je. Když jsme to vyřídili, vsadila bych se, že to vyhodila a další návštěva dostala zase nové. Měli jich tam balík. To opravdu ocením :-)

Reklama

Přidat komentář