Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

Seš symbol jako (St, 19. 6. 2013 - 11:06)

Petre ale to co pises je...Co se ti zdá být volovina ty honibrku?
Nikde nepíšu, že se má muž a žena na 100% shodnout. To by byla dost nuda ne?
Bez přání?? Kdybys nebyl debil, tak víš že plněním přání dojde ke shodě a krásnýmu styku:)
Sex za sex? To je z Bravíčka? Já se snažím dělat maximálně dobře mladý a ona mě:) Na tom je vztah založenej víš?
Zkus si najít ženskou, a ne lesbu nebo chlpa s kundou...

Za všechny bych, ale prosil odpověď, protože ty kamaráde bavíš celou doktorku:)

p.jojo (St, 19. 6. 2013 - 10:06)

Pokud žena nechce, nelze si...Petre ale to co pises je volovina.
Nikdy nenajdes dvojici ktera by v sexu se 100% shodla.
Ono je to z podstaty rozdilnosti muzskeho a zenskeho pristupu k sexu v podstate nemozne.
Proste jsou v sexu veci ktere nebyt partnerky a jejich prani bys sam od sebe nedelal nebo by to bylo vyjmecne.
Takze by melo byt u partneru normalni system "vymeny" tedy "sex za sex".
Klasicky priklad je ze nektere zeny maji rady dlouhe mazleni ci predehry a mnozi muzi rychly sex. Pokud oba dokazou si vzajemne vyjit vstric muze to fungovat bez pohadek o tom ze existuje vzajemne plnohodnotny oboustrany sex ...

Marek (St, 19. 6. 2013 - 07:06)

Pokud žena nechce, nelze si...To je pravda:) A mezi mnohá možností patří sex nemít. Žil si s nějakou ženskou pane filozofe? A co s tím když nechce a k tomu má prdel jak kobyla, i když před 2 lety byla o 15 menší?

Petr (Ne, 16. 6. 2013 - 23:06)

Pokud žena nechce, nelze si to vynutit.Sex by neměl být takový, že by jeden partner nutil k něčemu druhého. V sexu je přece takových možností..zkrátka najít to, co vyhovuje oběma partnerům

hm hm (Ne, 16. 6. 2013 - 12:06)

honit. Co jsem měl dělat?...že se nestydíš? Škoda, že ses tady nepodepsal!
Alča

mě ho nechtěla (Ne, 16. 6. 2013 - 12:06)

honit. Co jsem měl dělat? Tak ho honila, a dobře, jiná. Když jsou manželky pitomé je to jejich chyba.

? (Ne, 16. 6. 2013 - 12:06)

Je toi pro ně méně namáhavé rukou než házet zadkem!

dej si bacha (Ne, 16. 6. 2013 - 11:06)

taky nebaví. Nic mi to...holka. Nebudeš honit ty - bude honit jiná. Chlapi se rádi honí, když jim ho někdo honí.

hyhx (Ne, 16. 6. 2013 - 11:06)

Tak t já mu ho honím ráda pak mám aspoň 10 minut orgasmus ale nikdy nezpomaluju ať si to užije a já taky.

mě to (Ne, 16. 6. 2013 - 08:06)

Mě to nebaví vůbec. Bolí...taky nebaví. Nic mi to neříká. Ať si to dělá sám. Já si zatím přečtu něco v tisku.

nm (Ne, 16. 6. 2013 - 08:06)

honění mě baví,zvlášť...po

ajinek (So, 4. 9. 2010 - 00:09)

mozna bude lepsi kdyz ho partnerovi zacnu honit bosyma nohama.

ajinek (So, 4. 9. 2010 - 00:09)

moji zene se teda vubec nelibi, kdyz ho partnerovi honim rukou.

Jarda (Po, 16. 8. 2010 - 18:08)

Ne, je mu 40. To já nevím,...takže to schválně protahuje, pacholek jeden.

Štěpánka š. (Po, 16. 8. 2010 - 18:08)

...a dívala jsi se co...Kundička pochází z latiny (cunnus), slovensky kúnda.Na Kladsku nazývají malé děvče kundě. Na Valašsku se vyskytuje dokonce i jako jméno vlastní, aniž se kdo nad tím pozastavuje. V Praze bývala naproti Mánesu hospoda „U Plechové kundy“ (nyní u Weiglů), rovněž v Košířích.

jana (Po, 16. 8. 2010 - 15:08)

Štěpánka Š. jsi z klastera, nebo si tak hodne drbnuta

Lenka (Po, 16. 8. 2010 - 08:08)

kořitje lepší

Magdička (Ne, 15. 8. 2010 - 23:08)

Teď jsem se dlouze zkoumala......a dívala jsi se co píšou o kundičce?

Štěpánka Š. (Ne, 15. 8. 2010 - 19:08)

To nevadí..hlavně,když ho...Teď jsem se dlouze zkoumala před zrcadlem a nikde jsem na sobě žádnou HUBU neobjevila. Takže to nepůjde, ani kdybych chtěla. Pro jistotu jsem se podívala do Wikipedie, a tam píšou, že "Huba je významný slovenský herec a režisér a úspěšný vysokoškolský profesor, je osobnost známá v Čechách i na Slovensku." Tak jsem z toho nějaká zmatená.

Štěpánko (Ne, 15. 8. 2010 - 19:08)

To nevadí..hlavně,když ho vezmeš do huby..

Reklama

Přidat komentář