Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Mirek (Pá, 23. 9. 2016 - 10:09)

Ahoj, tajně toužím po...Vidíte a já bych zase uvítal výprask od ženy.

jirikpraha (Čt, 22. 9. 2016 - 13:09)

Ahoj, tajně toužím po...Já tě rád poplácám :-)

Jiřina (Čt, 22. 9. 2016 - 13:09)

Ahoj, tajně toužím po...Ono opravdu není jednoduché nějakého takového chlapa sehnat. Ano, nemůže být úplně neznámý. Hlavně proto, že k němu musím mít nějakou důvěru, tedy že neudělá něco co nechci, že to nevykecá atd. A takových moc není. A je těžké si o to říct, protože nikdy nevím, jak na to muž zareaguje, třeba se mi jen vysměje, že jsem na hlavu. Já jsem měla štěstí, že jsem si to zkusila. Pro tebe je tu jedna možnost, zkusit to třebas manželem. Možná to nebude ono, protože že uvidí tvůj holý zadek zblízka manžel, se asi moc stydět nebudeš. Ale můžeš si představovat cokoliv, tak by se ti to alespoň zčásti splnilo.

Dani (Čt, 22. 9. 2016 - 08:09)

Mám kamarádku Lenku a ti to...Ahoj, tajně toužím po něčem podobném, aby mi cizí muž, ale ne úplně cizí, spíš nějaký známý, naplácal na holou. Styděla bych se moc ale současně by mě to vzrušovalo. Nechtěla bych ale, aby to pokračovalo sexem, byla jsem dosud manželovi věrná a mělo by to tak zůstat. Zatím jsem se ale k něčemu takovému neodhodlala.

Jiřina (Út, 20. 9. 2016 - 21:09)

Mám kamarádku Lenku a ti to doma s manželem praktikují. I mě to přitahovalo a dlouho jsem přemlouvala Lenku, aby mě její manžel naplácal. Ona dlouho o ton nechtěla slyšet, pak souhlasila, ale jedině když bude ona u toho, aby prý nebylo něco víc. Tak jsem tam přišla nanávštěvu. Její manžel si mě přehnul přes koleno, vyhrnul sukni. Řekla jsem mu, že chci dostat na holou, tedy jestli se nebojí. Stáhnul mi kalhotky a naplácal mi. Štípalo to dost. Spíš je ale vzrušující ta bezmoc, cizí chlap zblízka kouká na můj holý zadek. Styděla jsem se, ale bylo mi to až příjemné. Ovšem od každého bych si nenechala dát na holou.

jirikpraha (Út, 20. 9. 2016 - 17:09)

To jsem měl vědět dříve, že to máte rádi. S mou bývalou se mi stalo, že jsem s ní souložil, ona byla dole... pak jen řekla "klidně můžeš tvrději", hned na to "plácej mě"... no a mě uvadl... pak už jen řekla "já tě nepřitahuju?". Hlavně to svým partnerům řekněte před, že to máte rádi.

Ivka (Út, 20. 9. 2016 - 15:09)

Plácání po zadku, i trochu silnější, se mi docela líbí. Rákosku znám z dětství a od partnera bych s ní určitě dostat nechtěla.

Steve (St, 14. 9. 2016 - 18:09)

nevím, připadá mi to trošku ujeté ... (úchylné) Ale když to vyhovuje oboum, tak proč né. :-) Hlavně když se sejdou podobní. A vo vo, vo tom to je ...

Naopak (St, 14. 9. 2016 - 16:09)

bych řekla,že takových je málo.Stačí,když mě partner víc jen tak pleskne po zadku a vadí mi to.

Laura (St, 14. 9. 2016 - 14:09)

Ženy dostávají na zadek odnepaměti a myslím si, že většinou je to i vzrušuje. Koho by také nevzrušila švihající rákoska a připravený partner.
Pokud je výprask zakončen kvalitním sexem, tak menší bití vydržím.

Zdena (Út, 3. 5. 2016 - 18:05)

Já jsem takovou zkušenost...Některé ženy to možná vzrušuje, ale budou to výjimky. Mám jednu kamarádku, která jednou trochu přebrala vína a pak se mi svěřila, že jí by něco podobného přitahovalo. Ne nějaký bolestivý výprask. Hlavně to, že musí nedobrovolně ukázat holý zadek cizímu muži. Ale prý raději zůstane u představ, nemá dost odvahy.

Anna (Út, 3. 5. 2016 - 16:05)

Já jsem takovou zkušenost prožila jednou a moc mě to nenadchlo. Moje nejlepší kamarádka Jarmila má za manžela manažera, který vydělává velké peníze. Není úplně držgrešle, ale Jarmila dost utrácí, tak si tajně půjčovala jeho kreditní kartu a přemluvila i mě, že manžel nic nepozná a nakupovaly jsme různé drahé značkové oblečení a podobně. Trochu jsme to přehnaly, jednou mu zmizelo naší vinou z účtu asi 20 tisíc za měsíc a on na to přišel. Nečekaně přišel domů zrovna, když jsem byla na návštěvě u Jarmily. Strašně se naštval, křičel, že to udá jako neoprávněné používání karty. Ale pak si to rozmyslela řekl, že nebude kriminalizovat svou manželku a odpustí nám to, pod podmínkou že samozřejmě se to nebude opakovat a také, že obě dostaneme výprask na holou, abychom si to prý pamatovali. Jarmila souhlasila a mě nezbylo nic jiného, než také souhlasit, i když jsem se bála. První šla na řadu Jarmila, její manžel si sedl na gauč, přehnul si jí přes kolena, stáhnul kalhoty i kalhotky a nasekal ji na holou jen to mlaskalo. Chvíli se snažila být statečná, ale po tak 10 ráně začala ječet, že to bolí. On na nic nedbal a pokračoval, až měla zadek rudý. Pak jsem přišla na řadu já. Přehnul si mě úplně stejně, ruku mi trochu zkroutil za zády. Bohužel jsem měla krátké sportovní kalhoty, které šly dolů jako po másle a kalhotky pak za nimi. A pak mi pořádně naplácal na holou. Sice jen rukou, ale štípalo to jak čert a měla jsem zadek v jednom ohni. Ještě horší spíš ale bylo vědomí, že cizí chlap vidí můj holý vyšpulený zadek úplně zblízka, hodně jsem se styděla. Takže pozitivní na tom neshledávám nic.

Greg (Po, 23. 12. 2013 - 12:12)

Mně se na tom (kromě jiných věcí) líbí i to, když vidím, že dotyčná po výprasku opravdu touží, že ho chce dostat dobrovolně, ať už z jakéhokoliv důvodu. Jsem zásadně proti násilí, ale v takovém případě pochopitelně o násilí nejde, i když by to byl opravdu důkladný a tvrdý výprask nejen na zadek, ale i např. na stehna atd.

; (Po, 14. 10. 2013 - 15:10)

Blbci ! Deviantni kreteni !

Petr (Po, 14. 10. 2013 - 14:10)

Jak nedostaneš výprask takový, že se z toho pochčíš a posereš, tak to žádný výprask nebyl.

Iva (Po, 14. 10. 2013 - 13:10)

To, co popisuje Miroslava, se mi naopak docela líbí, to bych chtěla zažít.
Žádné složité domlouvání předem, že zítra v šest bude X plácnutí a Y lehkých švihnutí, pokud se v půlce pseudotrestání nerozhodnu jinak.
Když už zažít výprask, tak má být spontánní, nečekaný a bez možnosti přerušení. A pochopitelně aby byl aspoň trochu zasloužený, ne jen tak z legrace.

Adela (Pá, 11. 10. 2013 - 19:10)

Ještě před revolucí jsem...Driv jsem si taky nedovedla predstavit, ze bych prijala telesny tresty od pritele a ted jsou soucast meho vztahu se starsim muzem. Dostat na holy zadek hodne boli a je to ponizujici, ale jak rika Blanka, kdyz si to zaslouzim, tak to povazuju za spravedlivy a podrobim se.

Blanka (Pá, 11. 10. 2013 - 10:10)

O výprask rákoskou nestojím, ale z pár plácnutí po zadku bych zase velkou vědu nedělala.
Vlastně sis to potrestání zasloužila, tak co?
A vzrušená jsi určitě byla.

Miroslava (Čt, 10. 10. 2013 - 11:10)

Ještě před revolucí jsem jako mladá nezkušená holka měla krátký vztah se starším pánem. Bez dovolení jsem si jednou půjčila jeho drahé auto a ono ho to hrozně naštvalo. Hádali jsme se, najednou mě přimáčknul ke stolu, zvedl mi sukni a dostala jsem asi deset obrovských pleskanců na zadek. Byl to sochař a jeho ruka byla hodně pádná, takže to i dost bolelo.
Pochopitelně jsme se v tu chvíli rozešli, ale ten pocit studu a hrozného ponížení, že dostávám výprask na holou, mám až dodnes.
Příjemné vzrušení žádné.

hufran123@gmail (Út, 8. 10. 2013 - 11:10)

Jak kdy.Jako 6ti lety jsem dostal na holou za to,ze jsem nechtel,aby se 10ti leta sestra a 7leta sousedka divali,jak mi mama meri teplotu v zadnici.Chtel jsem,aby sli ven,ony vsak dostaly svoleni se na mne zblizka divat,a tak si sedly v nohach postele a cekaly.Ja si nechtel pred nima sundat trenky,tak. mi je mama sundala a moc mi dala na holou ptdel.Ja brecel bolesti a tak jsem si se vztekem lehl na zada. Mel jsem pocit studu,ponizeni a nezmocneho vzteku.Musel jsem zvednout a roztahnout nohy a vystrcit rozevrenou prdel. Kdyz jsem chtel pulky stahnout,dostal'jsem a musel je rozevrit a zatlacit,aby se rozevrela dira.Holky si lehli tak,ze hlavama byli hned pod moji prdeli,tak simne zblizka prohlizeli acitili mne a chichotaly se.Ja jen brecel a rikal nee nedivejte se mi tam.Chtel jsem se posunot dozadu,opet jsem dostal,tak jsem musel lezet z rozevrenou dirou pred jejich obliceji.Pak jsem byl zmeren teplomerem do prdele,brecel jsem a tak jsem musel pred nimi jeste lezet.Ony si mne prohlizeli,chytali mne kde chteli,jeatli nemam kliste,a davaly mi prsty do prdele.

Reklama

Přidat komentář