Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

K.L. (St, 6. 12. 2017 - 21:12)

Nic!

Honza (St, 6. 12. 2017 - 21:12)

Jano, já kupuji tyto věi zásadně po netu taky bych si připadal dost divně proto někde jít mrkněte se www.sexshop.cz/64/bdsm-pouta.htm

Gama2 (St, 6. 12. 2017 - 03:12)

Mohou ukazovat nahý zadek, to může být vzrušující. Někoho zase vzrušuje, že ta žena ječí hodně podobně jako při souloži.

Tonda (Út, 5. 12. 2017 - 02:12)

Všechny to rozhodně nevzrušuje. Některé mají rády některé věci z oblasti dominantně submisivních vztahů... To nemusí být jenom výprask. Jinak doporučuji k přečtení stránky zadky.blogspot.cz např. povídku o té osmnáctileté německé dívce, která v časopise žádala o radu.
btw pokud má někdo nějaké informace o nějaké submisivní dívce nebo ženě, kterou téma skutečně vzrušuje i když o tom dost pochybuji v dnešní době, tak mi může napsat informace nebo poslat fotku na můj mail ([email protected])
Nejde mi o nějaké úchylné kecy, ale o fakta

Petra (Po, 4. 12. 2017 - 15:12)

Se podívejt po netu Jano ;-) a nemusíš chodit do obchodu

Jana (Ne, 3. 12. 2017 - 20:12)

ven...Také bych si chtěla vyzkoušet něco z BDSM, ale prostě nechci jít kupovat pomůcky do obchodu, bych se hambou propadla

Petr (So, 17. 6. 2017 - 01:06)

Tak za sebe, mě vzrušuje,...Přiznám se, že i moje žena má ráda, pokud jí metličkou vyplatím na zadek.
Samozřejmě, že ji přitom neřežu silou :-)
Kolikrát při mazlení se mu ohne přes koleno sama a čeká lehkou "výplatu" třeba i rukou.
Anebo si klekne na čtyři a chce, abych si na ní lehce sedl jako na koně a lehce jí švihal přes vystrčený zadek jako kobylku.
Hodně ji to vzrušuje a je to mnohdy i dobrá předehra k milování.

R. (So, 17. 6. 2017 - 00:06)

Ahoj, tajně toužím po...Ahoj,jestli jsi z Prahy muzem zajit na kafe.Ja DOM chlap 48, 190 cm. Uvidíme jestli zafunguje chemie, pokud ano pak muze byt par na holu bez následného sexu. Pokud mas zajem, staci napsat na [email protected].

Zdena (Pá, 16. 6. 2017 - 17:06)

NIC :-)

To je pouze...Tak za sebe, mě vzrušuje, že jsem přehnutá přes koleno a můj holý vystrčený zadek si zblízka prohlédne cizí muž. Muže vzrušuje to samé, jen to je z opačné stránky.

Steve (Pá, 16. 6. 2017 - 16:06)

NIC :-)

To je pouze újet'ácké hobby.

Mno...je tu par takovych co asi vedi o cem to vážně je...ze panove?

Mno...je tu par takovych co asi vedi o cem to vážně je...ze panove?

Beta 10 (Po, 17. 4. 2017 - 04:04)

Tak mě to nic moc neříká....Můžu se zeptat Petro, jak se jmenuje ta kamarádka jmenuje a z kterého města je?

* (So, 15. 4. 2017 - 13:04)

NIC

Karel (So, 15. 4. 2017 - 08:04)

Většinu žen na výprasku asi nic nevzrušuje, jsou ale i takové, kterým se výprask líbí. Jedna z nich je třeba moje manželka. Zrovna teď bude dobrá příležitost. Na Velikonoce v pondělí to chodí tak, že do 12 hodin chodí nějací ti známí a příbuzní. Potom ale už nikoho manželka nepouští a přijdu domů já. Od cizího by se asi styděla, ale já jí pak mohu pomlázkou vyšlehat na holou. Následně pak máme do večera o činnost vystaráno.

Perverzní praso (Pá, 14. 4. 2017 - 12:04)

Každá ženská by měla do oběda být minimálně už dvakrát zpráskaná jak žito.

Zbyněk (Út, 19. 6. 2018 - 08:06)

Manžel po návratu z práce by měl vše zkontrolovat a rozhodnout zda zasloužíš trest. Položit tě přes svá stehna se stáhnutými kalhotkami a naplácat ti rukou. Je to rychlé, účinné a vždy dostupné.
Pak by tě měl požádat o polaskání penisu ústy.

Ľubica (Po, 18. 6. 2018 - 13:06)

No tak to nehrozí. Neviem si to ani predstaviť, hlavne to posledné.

Zbyněk (Ne, 17. 6. 2018 - 07:06)

Těšit se máš. Měl by ti pravidelně udělovat tresty na nahý zadeček jako nedílnou součást vašich her.
Malý nášup páskem každý den není vůbec mimo normu s tím že později budeš čekat nahá ve stanovený čas zadkem ke dveřím.

Bi-holka (Pá, 3. 3. 2023 - 00:03)

Tak to je upřímně i můj sen :-)

Reklama

Přidat komentář