Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Eva (Čt, 5. 3. 2015 - 12:03)

Jana 5. 3.- " holka prostě musí něco vydržet." - tak s tím nesouhlasím. Podle takový logiky by tě mohl opravdu mlátit, týrat a nevímco ještě (i mimo postel). Buďto chtějí spanking oba, ale ne že dostávám, i když nechci. Pro ty kdo nechápou, mohu za sebe uvést, že ve spankingu nejde o bolest (možná u sado- maso lidí), to bych ani nechtěla, ale vzrušení z toho, že - spíše lehce - dostávám na holou. Jiný vysvětlení nemám, líbilo se mi to. Měla jsem partnera, dělali jsme to jako předehru nebo i potom, a dokázala jsem u toho vyvrcholit. Ale to už je dávno a s mým současným to neděláme a ani bych mu o to neřekla, stydím se.

Plácání, (Čt, 5. 3. 2015 - 12:03)

proč ne.

Irena (Čt, 5. 3. 2015 - 12:03)

Výprask dostávali nebo ještě dostávají mladé holky od rodičů.
Mně je 38 a plácání po zadku beru jako milostnou předehru, že se při tom partner tak trochu ukájí mi ani nevadí, hlavně když vydrží.

Tak plácat (Čt, 5. 3. 2015 - 11:03)

a vyloženě se ukájet tím,že se někomu líbí,když může dát větší výprask je také velký rozdíl.Na tohle já tedy vůbec nejsem,nic takového mě nevzrušuje a nikdy jsem takového partnera ani neměla.

Jana (Čt, 5. 3. 2015 - 11:03)

Já jsem měla, pokud dobře počítám, 6 partnerů a jeden každý z nich mě velice rád a pořádně plácal po zadku. Nemám to moc ráda, ale holka prostě musí něco vydržet.

Sandro, (Čt, 26. 2. 2015 - 16:02)

zrovna jsi natrefila na partnera,kterému to nevadí a i třeba rád tě propleská.Já si to neumím představit,nic takového mě neláká.Ještě bych pochopila trošku tvrdší sex,ale na výprasku.Pravda,že nikoho to neobtěžuje a když se vám to líbí.

Sandra (Čt, 26. 2. 2015 - 14:02)

Nikto okrem môjho manžela to nevie, že dostávam od neho na zadok. Teda dúfam, že nie. Mne sa to podriadenie v niektorých situáciách páči a jemu dúfam tiež, hoci ináč sa považujem vo vzťahu za rovnocennú partnerku. Ináč predpokladám, že asi väčšina mužov by nebola proti tomu, keby mohli beztrestne vyplieskať v určitých situáciách svoju partnerku po zadku.

Každému (Čt, 26. 2. 2015 - 14:02)

se líbí něco,to je jasné a máš pravdu,na tom tvém výprasku vlastně také není nic špatného,přesto ale,ne každý ti to asi respektuje.Já kdybych takového partnera poznala,tak bych to okamžitě zavrhla.Mám to naopak,ani žádný velký tvrdý sex,spíš to mazlení a jak to bývá,bez žádné agresivity.Nikdy s tím žádný problém u tebe nebyl,myslím,že by ti partner řekl,že ne,že to se mu nelíbí? No,úchylka to je,jsem ráda,že nic takového nemám.

Sandra (Čt, 26. 2. 2015 - 14:02)

Asi každý človek má nejakú tú úchylku. Ak to možno nazvať úchylkou, tak sa mi zdá celkom neškodná. Ale nerozumiem, čo máš ty opačne.

Sandro, (Čt, 26. 2. 2015 - 13:02)

seš si vědomá,že je to úchylka? Já to mám úplně opačně.

Jarda (Čt, 26. 2. 2015 - 09:02)

A co dostat naplácáno zepředu přes pipinku, vaši ženskou chloubu, vás nevzrušuje?

Sandra (Čt, 26. 2. 2015 - 09:02)

Mě to vzrušuje jako projev...Vitaj v klube! Tiež ma viac vzrušuje to, že sa "musím" podriadiť mužovi a prehnúť sa cez jeho kolená s vyhrnutou sukňou ako samotný výprask. No úplne najviac ma dostane to, ak sa to stane pred nejakým stretnutím so známymi alebo rodinou. Sedím s nimi, rozprávam sa a predstavujem si, aké by to bolo, keby napríklad kamarátky, rodičia alebo sestra vedeli, že tam sedím s čerstvo naplieskaným zadkom.

dasa (St, 25. 2. 2015 - 23:02)

Mě to vzrušuje jako projev mužské dominance. A nevadí, že si po tom pár hodin nesednu.

táhněte honiči (St, 25. 2. 2015 - 22:02)

ahahahaha........ tak takhle dlouho jsem se ještě nenasmál... by mě nikdy nenapadlo že dementi a chlapi co si hrají na ženský dokážou takovou diskuzi

Roman (Ne, 8. 2. 2015 - 15:02)

to máš pravdu to sem si...Tak to já plně chápu, já bych si to taky netroufnul.
Já jsem tím chtěl jen napsat, že bay to stálo za to, musí to být na holou a dospělé ženě s jejím souhlasem (nebo s hraným nesouhlasem). Vůbec nejlepší jsou takové hry, kdy ten kdo prohraje, tak dostane, třeba tohle: http://www.spankingtube.com/video/43491/game-night-series-5-girl-spanko-poker
nebo toto: http://www.spankingtube.com/video/5888/how-to-play-spanko-blackjack
Mimochodem, hrají tam herečky, které už dostaly naplácácno nejméně 1000x jako Lily Star nebo Sarah Grogory a kdyby je to nebavilo a nevzrušovalo, těžko by to vydržely. patrně to je spojené zaměstnaání s koníčkem.

petr (Ne, 8. 2. 2015 - 11:02)

Jenže to určitě nebylo na...to máš pravdu to sem si neriskl,ale ono by se to asi ani moc nedalo,nadala se totiž skoro udržet jak se šprajcovala a vztekala,ale lepší než nic.

Roman (Ne, 8. 2. 2015 - 10:02)

já sem si to vyzkoušel...Jenže to určitě nebylo na holou, takže to za moc nestálo.

petr (Ne, 8. 2. 2015 - 07:02)

Já to mám zas naopak, od...já sem si to vyzkoušel jednou když mi bylo 30let,ale to už je 10 let nazpět,byl jsem u kámošky a něco sem popíjel a ona tam měla dceru pubertačku 15let, která byla drzá jak prase a pořád mě různě nadávala až sem se nasral lapl ji a napráskal na prdel,potom už byl klid,zmizela vedle do pokoje a už se tam skoro neukázala.pak sem ji potkal až za 5 let náhodou u koupališti a ona se mě ptala jestli to nejsem já a dokonce mi i vykala-úplně sem čuměl jak se změnila jak ji ta puberta přešla,byla z ní krásná baba.

Roman (Ne, 8. 2. 2015 - 00:02)

Dobrý den. Já jako malá...Já to mám zas naopak, od dětství mě vzrušuje, když bych mohl naplácat nějaké ženě na holou. Jsem zaměřen i klasicky, ovšem tohle je silnější. Dřív jsem měl jen fantazie, pak přišel internet a sním spousty možností. Bohužel realita hodně pokulhává, ženy raději zůstávají u snů. Jednou jsem naplácal manželce na holou za zatajenou půjčku na moje jméno. Teď si už asi 4 měsíce dopisuji s jednou slečnou, jedlou jsme se i setkali. Bohužel pořád slibuje, že to uskutečníme, a pak zas nic, odmlčí se, váhá, pak zas napíše a zas nic. Tak uvidíme.

Mike (So, 7. 2. 2015 - 15:02)

Dobrý den. Já jako malá...Milá Lucko, spoustu holek a žen vzrušuje představa a realita dostávat výprasky na holou. Některé to ani až do svého prvního výprasku netušily. Hýždě jsou součástí erotogenní zóny a šlehy na ně ať už řemenem, rákoskou či šňůrou rozproudí krev, což vede k sexuálnímu vzrušení. Rozhodně na tom není nic špatného, právě naopak, přispívá to ke zkvalitnění života. Hodně žen rovněž sexuálně vzrušuje mít dominantního a přísného muže,kterého musí poslouchat.

Reklama

Přidat komentář