Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Majka (Po, 28. 1. 2013 - 12:01)

Pan "ven" by měl dostat výprask za svůj dlouhý prázdný příspěvek.

Lia (Po, 21. 12. 2009 - 15:12)

Pár plácnutí na zadek při sexu beru, to se dělá. Ale dostat od manžela výprask, že jsem třeba špatně uklidila, to bych asi nevydýchala.

MilanXD (Po, 30. 11. 2009 - 13:11)

Já tady nejsem pro svojí reklamu, ale pokud bys chtěla komunikovat soukromě, tak mám [email protected]

L. (Po, 30. 11. 2009 - 10:11)

:-)))) Malinko mi to připadá...Pro Milana - čtu celou diskuzi od začátku a moc ráda bych Tě poznala...

Default User Image
Milan (St, 22. 11. 2023 - 17:11)

Ahoj , tady Milan . Tak mi napiš na můj email [email protected]

Vika (So, 21. 11. 2009 - 14:11)

Já bych náhodou chtěla zkusit zažít výprask od ženy, i když jsem už dospělá. Musela by být starší než já, takže minimálně nad třicet. Od podobně zaměřeného kamaráda jsem už dostala, ale nejsem do něj zamilovaná a jeho trápilo, že pak nebyl sex. S ženou by tenhle problém odpadl, takže bychom se mohly soustředit na ten výchovný výprask... Jestli nějaká taková je, napiš mi na email [email protected]!

paul (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Mně by se líbilo dostat...No Terezo, stačí pomyslet:-)Chceš-li napiš na [email protected]ůžeme i otom povídat...

Hejhula (Po, 9. 11. 2009 - 16:11)

Moniko to je těžký,pokud tam budete bydlet ještě delší čas tak se obávám že to dříve či později určitě praskne,jedině se odstěhovat do svýho jiná rada není,já bych si nedokázal představit žít s přítelkyní u některých z rodičů to by bylo soukromí v háji a taky máme rádi spanking kdy jsem zase já dole.

Monika (Po, 9. 11. 2009 - 16:11)

Spankingové hrátky provozujeme s manželem už 10 let. Ale vloni jsme se museli nastěhovat zpět k jeho rodičům, a naše děti už jsou dost velké... Každý týden trnu, že už to někdo odhalí, uvidí můj zadek nebo tak. Co dělat?

Ivoš (Út, 3. 11. 2009 - 11:11)

Ta scéna z Postřižin neni výprask, ale neškodná erotická legrácka. Terezo, stáhni si třeba Lady Jane a tam uvidíš výprask, který by ti slušel.

laydyl (Po, 2. 11. 2009 - 17:11)

tak já si myslím že je to vzrušující,ale de o to v jaký míře..třeba představa Ali je dobrá..nebo třeba prostě při sexu,když je třeba holka nahoře a chlap jí plácne po zadku nebo jí nějak trochu hrubějc chytí...trošku síly v pravý okamžik...to by mě taky bralo

Pavel (Po, 2. 11. 2009 - 12:11)

Nevím, co vzrušuje paní Vašáryovou, ale filmový štáb kolem si při natáčení musel užít, to určitě.

Tereza (Po, 2. 11. 2009 - 11:11)

Mně by se líbilo dostat výprask třeba jako paní Vašáryová v Postřižinách. To muselo být vzrušující.

MilanEP (Pá, 4. 9. 2009 - 10:09)

Ali :-))))) kdysi jsem psal er. povídky na míru a pro jednu holku jsem napsal v podstatě tuhle událost - odehrávalo se to někde v přístavní krčmě v bývalé Jugoslávii a podala si jí tam celá hospoda :-))))

Ali (Čt, 3. 9. 2009 - 11:09)

Chtela bych si nekdy hrat,ja jsem otrokyne,chlapi me prohlizi,pak me chtej prohlidnout klin,a ja se zdraham,tak dostanu rakoskou,pak me chytnou a hodne bez ohledu na me poradne ojedou,pak me bud nechaj a nebo pridaj par na holou abych se priste polepsila

Míla (Čt, 3. 9. 2009 - 10:09)

Moje sestra prý dostala výprask od učitele v autoškole. Nevím, nebyla jsem tam a ona si dost vymýšlí. Něco provedla s autem, ten učitel si jí odvedl do kanclu a přikázal svléknout se. Sestra očekávala sex a prý by mu docela ráda dala, líbil se jí, takže se nijak moc nebránila. On ji ale místo sexu přehnul přes židli a seřezal jí zadek páskem jak malé holce. Normálně prý dostala pětadvacet řemenem a na holou. Nevím, takhle mi to říkala, ale fakt je, že i když jezdit neumí, tak řidičák udělala na první pokus.

PETRUŠKA (St, 12. 8. 2009 - 12:08)

Pěkný,od policie bych si to taky nechala líbit :o) Ale nemám řidičák ,tak asi pojedu jak drak na kole ..hihi.Jinak, já ve škole na učnáku málem dostala.Od krásnýho mladýho učitele,docela krutě sem ho provokovala(to já umím) a rozhodila mu vždy celou třídu.Měli sme prijít do kabinetu po vyučování,byla tam tenkrát i třídní učitelka.Něco hrabošil ve skříni a třídní co hledáš?A on něco čím bych jim dal na zadek.Já nikdy na zedek od nikoho nedostala,bylo mi 16let.Bála sem se.Našel dřevěné ramínko .Třídní mu řekla počkej a odešla.Ta mrška donesla ukazovátko.Tak která pujde první?!No tak si dejte kamen ,nůžky ,papír.řekla sem kamarádce aby furt ukazovala kámen.Ale asi byla taky trošku mimo a ukázala nůžky a tak měla jit první.Tak šup,ohnout o stůl.Víc!víc! vždy se ohnula asi jen o 10cm.Třídní se zeptala:jak moc jim nařežeš?A on no ted to bude jen upozornění tak asi 5ran.Nápřáhl se ....a řekl vypadněte a běda jak budete dělat ve třídě bordel.hihihi ted se směju ale docela sem se bála.A později mě vzpomínka na tohle začala dost silně vzrušovat.

Tonča (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

Taky je docela vzrušující představa výprasku od učitele. Nemuselo by to být zrovna bití před třídou spolužáků, ale do kabinetu bych si klidně zašla. Škola je přece takove typické místo výchovných výprasků, nebo alespoň bývala. Škoda, že už neni. Na SŠ byl krásný tělocvikář, od toho bych se nechala trestat ráda a kdykoli.

MilanEP (St, 5. 8. 2009 - 14:08)

Tonča - náhodou mi jedna kámoška vyprávěla, jak jí chytli policajti za rychlost a chtěli po ní asi dva litry a pak tem jeden taktně odešel a ona toho druhého zoufale ukecávala. Byla na tom finančně bídně a skuhrala o domluvu - že už to nikdy neudělá. A on se jí zaptal, co by jí na to řekl táta a ona mu odpověděla, že by po ní peníze nechtěl, ale dal by jí pořádně na prdel. A tak se dohodli a večer po službě se sešli a dostala řemenem na prdel a pak spolu asi 3 měsíce chodili. Takže tak úplně nemožné to taky není.

Petr (St, 5. 8. 2009 - 13:08)

Řekni manželovi, že jsi mu zrušila auto a budeš spát na břiše tři dny i bez pomoci rákoskové policie. Srovná si tě sám.

Reklama

Přidat komentář