Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

joe (Út, 19. 12. 2006 - 12:12)

kočko, to mě moc vzrušuje:)

lena* (Út, 19. 12. 2006 - 09:12)

Já to vážně neberu, ten příspěvek nebyl ode mě

Lenka (Út, 19. 12. 2006 - 08:12)

u mě je to přesně takhle: je mi 24 a v práci řídím kolektiv 10 lidí, většinou mužů podstatně starších než já...proto je pro mě domácí výprask odreagováním, relaxací a partner mi ho velice rád udílí.

lena* (Út, 19. 12. 2006 - 08:12)

Prosila bych vás, aby mi nikdo nepsal, tenhle příspěvek jsem sem nedávala já, ale jedna krysa a to tahle: skyfire"centrum.cz
Skyi, když ty jsi takový, já budu taky

roiyo (Čt, 14. 12. 2006 - 14:12)

Jeny,
ja mam pocit ze Paul myslel presne tu malicku cast populacie .... len to nenapisal tak jasne.
Ostatne nieco natom moze byt, ze zeny, ktore v zamestnani rozdavaju rozkazy vsade naokolo mozno predstava, ze pre zmenu budu doma "posluchat" ony - taka zmena moze lakat. hm..ktovie? :)

roiyo (Čt, 14. 12. 2006 - 14:12)

lena
Hlavne by to nemali obaja brat vazne a mala by to byt pre oboch prijemna zalezitost....

lena* (St, 13. 12. 2006 - 12:12)

něco na výprasku může být, pokud je dáván s citem a dá se od něj ustoupit v případě že si to ta dotyčná rozmyslí. Je někdo tak tolerantní? lenalinkova"seznam.cz

Sarah (St, 13. 12. 2006 - 11:12)

no proste nektery lidi maj takovou uchylku, vetsina lidi ma v sexu nejakou tu zvlastnustku a nekdo prote ma rad vyprask no.

Jenny (St, 13. 12. 2006 - 11:12)

Myslela jsem v jakékoli situaci. To, co myslíš ty, je sexuální úchylka, která se vztahuje pouze na malou část populace, tak proč to zobecňovat.
Pokud to vyhovuje oběma, není co řešit, ale rozhodně to neplatí na ženy obecně tak, jak je to míněno autorem diskuze.

roiyo (St, 13. 12. 2006 - 11:12)

ale tu nejde u bitku, Jenny....ved kazdy vie ze zenu ani kvetinou.....
ale o eroticky vyprask...to je nieco ineho...teda aspon dufam :)

Jenny (St, 13. 12. 2006 - 10:12)

Já mám ráda romantiku. Pokud by mě muž udeřil, okamžitě končím vztah.
Paul je asi zaměřený sado-maso a vztahuje své pocity na ostatní.

. (St, 13. 12. 2006 - 02:12)

U me je to presne jak pise vochomurek na zacatku.Jsem jednoznacne dominantni a v sexu me vzrusuje podrizena pozice.Vse spojene s pokorou vzrusuje me i kdyz chlap tu silu jeste prehrava-je silny-"vezme si me" kdy chce, atd.Jo a neni to o mlaceni o bolesti.

Jouza (St, 13. 12. 2006 - 00:12)

"pro Paula": co tady hned debilne zevseobecnujes?! Jaky "cesti chlapi" a "my zeny" ty trdlo?
Co par, to jiny sexualni vztah a jestli opravdu zijes v presvedceni, ze zadnou zenu neco podobneho nevzrusuje, tak se mas jeste hodne co ucit a nemas poneti o lidske sexualite. Rika ti neco termin masochismus?
Jestli to tebe nebere, uplne klidek pianko v poradku, ale nemluv tady za "vsechny zeny" (a i "ceske chlapy", kdyz jsme u toho).

roiyo (Út, 12. 12. 2006 - 16:12)

zeby....tak to je to tajomstvo pritahovania zien.....uz len zajst na najblizsiu party a zrevat na plny sal "vyprask" a hned bude cely harem :)))....
nemyslim ze ich vyprask nejak pritahuje, skor myslienka ze ich obcas niekto ovlada a ma pod kontrolou....aj ked vecsinou je to naopak

pro Paula (Pá, 1. 12. 2006 - 15:12)

nechápu, proč si to myslíš. Kdyby se mne někdo dotkl s úmyslem bít mne, zavolala bych policii.Proč by mne to propána mělo vzrušovat? Jsou ale ženy i muži, mlácení jako děti, kterým ta situace připadá známá a tím "bezpečná".Ale jestli si čeští chlapi myslí , že nás ženy vzrušuje násilí, tak ať jdou už fakt do prdele.

Martin (Pá, 1. 12. 2006 - 12:12)

To by celkom slo....keby mi to zachranilo moju lasku, kludne by som sa aj sam svojej ex prehol cez kolena so stiahnutymi nohavicami :)
alebo by som dal ja jej....ale ona ked sa hnevala tak mlcala...a to bolo omnoho horsie

paul (Čt, 19. 10. 2006 - 15:10)

Jeny,jo,jo.To je ono.Nejde o bolest ,ale erotiku.To, co ty popisuješ je zajímavé.A určitě to funguje i obráceně.Vlastně, asi jsem to na začátku formuloval špatně.Spíšsi myslím ,že jde právě o jakoby milostný výprask.jinak spíš si myslím, že některé ženy, co jsou hodně pod tlakem se k těmto věcem mohou uchylovat jako relaxu.
Ženy, které by někoho mlátily až do bezvědomí, to už je surovost.A tohle mě teda fakt nebere.

. (Ne, 8. 10. 2006 - 02:10)

kdyz uz tak pro tu chlapskou prevahu...to je rajc

Jeny (So, 7. 10. 2006 - 20:10)

Paule, kde jsi na to prisel, ze hodne zen pritahuje slovo "vyprask"? Asi z tech ostatnich diskusi zde na toto tema, tam ale nepisi typicke zeny, ale sadomasochistky a tech je jen malinkata mensina. Neco jineho je spanking, to provozuje vic lidi, jsou uplne normalni a nejde o bolest, ale erotiku. Parkrat jsme to zkusili s mym klukem taky. Zacalo to tim, ze mne jednou neco provedl, ja se zlobila, on mne odprosoval, ze udela cokoliv, jen abych uz nebyla otocena. Tak jsem mu rukou naplacala na holou prdelku a bylo to docela eroticky.

Gypsi (So, 7. 10. 2006 - 17:10)

Paule,
řekl bych, že hodně žen by vzrušovalo ti dát výprask. Věřím, že je hodně takových žen, které by tě s gustem zmlátily do bezvědomí.
Nevzrušuje tě to?

Reklama

Přidat komentář