Reklama

Co slečny a ženy vzrušuje na výprasku.

Jan (Út, 1. 6. 2010 - 12:06)

Už se ti stalo, že je někdo viděl?

Míla (Út, 1. 6. 2010 - 10:06)

Naplácání rukou rychle zmizí a dá se většinou schovat pod kalhotky. Horší je, když si manžel na večer začne připravovat rákosku. To mám docela cukání a už přemýšlím, co si další dny obléknout, aby ta jelítka nikdo doma nebo v práci neviděl.

Marky Ramone (Út, 1. 6. 2010 - 03:06)

Můj email je [email protected]

Marky Ramone (Ne, 30. 5. 2010 - 18:05)

Ahoj,jsem z Brna a ženatý i upřimný.Užíval jsem si občas výprask z jednou ženou středního věku a pochopitelně bez sexu,protože ten to kazí,našel bych zde i nějakou,co si nechá naplácat přes sukni a potom zvednout sukni a naplácat přes kalhotky? Zkrátka trvalé přátelství s ženou,která nechce sex,ale kamarádským výprask rukou,přes sukni nepohrdne?

Linda (Pá, 28. 5. 2010 - 21:05)

Plácání po zadku je super, moc se mi to líbí a pěkně pořádně a ještě pěkně u toho dostat facku a vidět ten pohled dominantního partnera, to mě hodně bere ;D

Erotik (Pá, 28. 5. 2010 - 10:05)

Takhle už s Tebou souhlasím.

Petra (Pá, 28. 5. 2010 - 09:05)

Když potom máme sex, tak se snad jedná o erotický výprask, ne? Já to tak aspoň beru.
A nějaká ta jelita už k tomu patří, i lehký výprask rukou zanechává stopy.

Erotik (Čt, 27. 5. 2010 - 16:05)

Výprask je trest.
Po snu...V tom případě je to výprask neerotický

Klára (Čt, 27. 5. 2010 - 15:05)

Výprask je trest.
Po snu nemám na zadku jelita.

Erotik (Čt, 27. 5. 2010 - 10:05)

Dospělá žena by neměla...Erotický výprask není trest, ale splnění snu.

Miroslava (Čt, 27. 5. 2010 - 10:05)

Dospělá žena by neměla dostávat výprask. Výpraskem se trestají děti, ať už malé nebo starší, ale určitě ne manželky.

analnik.j@sezna (Út, 11. 5. 2010 - 00:05)

Nemám žádné zkušenosti s...Ahoj werčo,písneš?

veronika (Čt, 29. 4. 2010 - 15:04)

Nemám žádné zkušenosti s plácáním, svazováním, bitím přes kundičku lehounkými důtkami, ani slova, nic tvrdšího… a přesto jsem právě po přečtení jen těch pár představ psaných zde, okořeněných vlastní představivostí úplně vlhká… ráda bych našla, co mě vzrušuje, co chci vyzkoušet a možná vyzkoušela to… najde se někdo pro pár řádků, později i třeba pro „všechno“ tady? Je pravda, že mám docela nízký práh bolestivosti a bolesti se bojím a nesnáším ji, ale plácání přes kundičku o bolesti není, z představy svázání jsem úplně mokrá… dál zatím nevím, jak bych co vnímala. :o) [email protected]

arakec (Po, 22. 3. 2010 - 17:03)

email je [email protected] Je dobré,že obě pohlaví mají občas stejné libůstky.Mar

arakec (Po, 22. 3. 2010 - 17:03)

Hledám kámošku z Brna na výpraskové přátelství,ale pres sukni i na holou,ale jenom rukou,bude li chtít a bude li mít možno i rákoskou. Najde se na tomto fóru nějaká,v inzerátech už dlouho nic.

Milka (Pá, 12. 3. 2010 - 15:03)

Lehké poplácání zadečku při sexu se mi docela líbí, ale abych dostala výprask řemenem, tak to tedy ne. Toho jsem si užila dost jako malá holka a řemen už nikdy nechci ani vidět.

cha (Pá, 5. 3. 2010 - 12:03)

Mě bití nevzrušuje-vzrušují mě klistýr,cevkování a eletrika s roubíkem :-)

Pavel (Čt, 4. 3. 2010 - 16:03)

Nazdar Moniko, vřele Ti to...Báro,u nás je to trochu Mám přítelkyni,která je doma dvakrát nebo třikrát do měsíce bita.Ráda by dostala na holou ode mě,ale nevím jak na to.V sobotu jsem byl na návštěvě v její rodině,ona schválně vyprovokovala své rodiče a od otce dostala výprask řemenem.Druhý den se snažila u mě v bytě mě vyprovokovat a nakonec se mi vysmála,že co jsem to za chlapa,když nedokáži ženské napráskat.Ona je zvyklá z domova,že otec občas přetáhne matku řemenem a že se to její mámě líbí

Bára (Ne, 28. 2. 2010 - 18:02)

Obřízku bych pochopitelně...Nazdar Moniko, vřele Ti to doporučuji, dostávám výprasky od manžela pokaždé před tím, než se milujeme, má to velmi blahodárný vliv na orgasmy nás obou. Dostávám řemenem na holou, dost to bolí, ale po několika šlezích mě ta bolest začně strašně vzrušovat.

Martin (St, 24. 2. 2010 - 22:02)

Monika-jestli Tě láká dostat na zadek,tak je třeba to vyzkoušet.Já bych hrozně rád chtěl nějaké ženě nasekat rákoskou.Nedáme to dohromady?:))

Reklama

Přidat komentář