Reklama

Líbí se klukům malé dívky?

marty (Ne, 27. 11. 2005 - 00:11)

...nerikam, ze se mi to nelibi, ale chodil jsem tri roky s divkou, ktera mela asi 175 cm. Ted mam kratsi dobu vztah s prima holkou, ktera meri jen 158 cm a sam na sobe pozoruji jak moc srovnavam. Moc me to mrzi a sam si uvedomuju, ze nejsem v mnoha vecech idealni, ale ta vyska mi vadi... Jinak je moc fajn. Nevim co delat.

BigG (Pá, 25. 11. 2005 - 15:11)

Ahoj. Me se libi hlavne male holky. Merim 175cm a muj ideal je okolo 150cm:-). Mam jednu kamaradku ta meri 150,5cm. Ale je uz zadana:-(. Nic mene stejne bude platit ze kazdemu se libi nejaka jina.

Byg (Čt, 24. 11. 2005 - 20:11)

Tak pokud jde o můj osobní názor, tak asi takto: Já mám 195cm, moje manželka 163cm, takže MUSÍM uznat, že se mi malé dívky líbí :-).Ale vážně - "dlouhé" nohy jsou podle nějakých instinktů znakem dospělosti, takže pračlověka přitahovaly spíše dívky s delšíma nohama, protože už byly schopny rozmnožování. Tolik teorie.Podle mě není malá výšká žádný handicap a mě se to fakt líbí. Cítím se vedle ní velký a silný a ona je taková křehká. A když jí objímám, tak je to super, protože jí obejmu celou kolem dokola a můžu si jí odnést kam chci a tak... :-).Kolika procentům kluků se líbí menší dívky to nevim, ale řekl bych že dost kluků to určitě vidí podobně jako já.

Jan Berousek (St, 8. 9. 2021 - 13:09)

Mě se též líbí menší holky, mám taktéž 1.95 a mám kámošku která se mi libí má tak 1.64

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 14:09)

Nejmenší neměla ani 150 cm. Moc nám to nešlo. Měla všechno malé. Největší byla basketbalistka, která měla přes dva metry. Když si mne brala na stojáka, než se napíchla, měl jsem hlavu mezi jejíma kozama. Musela se snížit, protože mám pouhých 180 cm a zadařilo se. Manželka má 165 cm. Daří se vždy. Co je malé je milé. Někdy jenom to.

nina (St, 23. 11. 2005 - 10:11)

Děkuju, Byg. Já mám taky moc ráda matematiku, chce to jen přesné uvažování:)Ptala jsem se spíše, jestli se jednotlivým X z množiny K líbí malé dívky (tj. na Tvůj subjektivní názor) a taky bych ráda věděla (na základě tvých zkušeností, debat s kamarády...) kolik zhruba procent z množiny K tvoří podmnožina A. Alespoň odhadem....Každopádně děkuju moc:)

Byg (Út, 22. 11. 2005 - 22:11)

No záleží, jak je otázka myšlena. Matematicky mě napadají 2 možnosti:1) Pro všechna X z množiny K (kluci) platí, že X má rádo malé dívky. Potom by byla odpověď ne.2) Existuje neprázdná podmnožina A množiny K, pro kterou platí, že pro všechna X z A platí, že X má rádo malé dívky. Potom by byla odpověď ano.Stručně a jasně: Některým klukům se malé dívky líbí, jiným ne.Předpokládám, že otázka byla myšlena jako výraz 2), takže ještě stručněji: Líbí!

nina (Po, 21. 11. 2005 - 17:11)

Jasně. Taky by mě zajímalo, jestli je vám příjemný, když se holce koukáte z "výšky" na hlavu.

Hans B.B. (St, 8. 9. 2021 - 16:09)

Ani ne. Malé holky jsou úžasně roztomilé ale extrémy oběma směry mě neberou. Nicméně tvoje výška je prakticky ideální. Aspoň teda pro mě při mých 172 cm. To by rozhodně nebylo koukání z výšky na hlavu a naopak když si vezměš podpatky, nebude z tebe žirafa.
Občas ale vídám extrémy typu holka 155 cm a kluk 210 cm. Opačný extrém je k vidění zřídka ale i to se občas objeví.

Návštěvník (St, 8. 9. 2021 - 21:09)

Výškové rozdíly jsem moc neřešil. Nakonec má průměrnost v rozměrech čehokoli, ze mne dělá ideálního partnera "nahorů, dolů". Ale protíklady se přitahují. Jeden můj malý kamarád má roztomilou malou manželku a ve vedlejším baráku má "veřejnou" milenku o dvě hlavy větší. Manželka mu to zatím, toleruje a já si na ní dělám zálusk. Je moc hezká, na rozdíl od té kobyly.

1Honza (Ne, 20. 11. 2005 - 22:11)

hmm tak třeba mě se dlouhé nohy moc nelíbí, a na výšce holky přitom až tolik nezáleží.

Radka (Ne, 20. 11. 2005 - 13:11)

Nino, řekla bych že na výšce až tolik nezáleží, ale každopádně asi každý kluk je radši o něco větší než holka. Já osobně měřím asi 180 cm, což je pro holku horor, za prvé málo kluků je aspoň o půl hlavy vyšších než já (jedno takovýho jsem ale našla :)) a za druhé když si vezmu potpatky, tak už si připadám jako žirafa a závidím holkám co jsou malé, protože si mohou vzít boty jaké chtějí a pořád to vypadá hezky...No každej máme svoje problémy, kdybys byla velká jako já, tak by se ti to třeba taky nelíbilo :)

Šarik (Ne, 20. 11. 2005 - 12:11)

Kdepak vysoký a dlouhonohý, dej pokoj. Mám fakt lepší pocit, když je "to" menší než já.

nina (Ne, 20. 11. 2005 - 11:11)

Ahoj, měřím 160 cm a mám krátké nohy a to moc sexy nevypadá. Můj kamarád mi ale říkal, že většina kluků má dobrý pocit, když stojí "nad" holkou a kouká jí na hlavu, protože je o dost menší.Je mi jasné, že víc se vám líbí vysoké, dlouhonohé kočky, aleprosím, napište mi, jestli podle vás mají malé holky taky něco do sebe. Děkuji

Hans B.B. (St, 8. 9. 2021 - 16:09)

Tak já jsem asi pravý opak. Mě se vysoké moc nelíbí. Někdy je holka hezká ale když má 2 metry ... Naopak malé se mi líbí moc.
Druhá věc je, že vztah není jen o vzhledu. To se brzo okouká. Důležitější je, když má holka i něco v hlavě, když máte nějaké společné koníčky atd.

Bohumil (Po, 29. 3. 2021 - 10:03)

pot šukat

Reklama

Přidat komentář