Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Default User Image
Milan (Ne, 19. 11. 2023 - 23:11)

Takže tě to hodně vzrušilo, když jsi bráchu viděla nahého? A jak ho měl velkého?

? (Pá, 25. 5. 2018 - 20:05)

Já taťkovi v koupelně ve...jsi uchylna nebo psychicky nemocna?

Laura (Pá, 25. 5. 2018 - 20:05)

Já taťkovi v koupelně ve sprcháči má velkého čuráka s pěkným vystrčeným žaludem, v sedmnácti jsem ho svedla a dopadlo to tak že mě tak vymrdal až mi šly z nosu bubliny,otec je fešák a velký kanec,předal mě zkušenost a budu asi po něm.

Jolana (Pá, 25. 5. 2018 - 20:05)

vidíš,jakové to na tobě...My si s kamarádkou taky vylizujem piče a nestydíme se za to.

Radim (Pá, 25. 5. 2018 - 20:05)

Já mrdám s babama i schlapama oboje je příjemný,ale chlap chlapovi to udělá vždycky líp,ví kde má dobře dráždit žalud a uzdičku.

Adam (Pá, 25. 5. 2018 - 14:05)

Ja tatovi v 15,naučil mě honit čuráka abych zbytečně nemrdal baby a. nenamrdal děcko,stoupl si přede mě začal si ho honit velký žalud na mě vychrlil lavu semene,ted to delam po nem,parada

a (Pá, 25. 5. 2018 - 14:05)

Já na vojně,vždy jsme se...vidíš,jakové to na tobě zanechalo následky. To už jsi důchodce že, a nemůžeš, proto zaplavuješ diskuse svými pervezními báchorkami.

Marek (Pá, 25. 5. 2018 - 14:05)

Já na vojně,vždy jsme se ve sprchách kouřili,honili čuraky kteří stříkali jak vodovody,byly to nádherné časy.

Amálka (Ne, 25. 3. 2018 - 11:03)

Lákalo mě jít na nudapláž ale samotné se mi tam jít nechtělo, tak jsem se domluvila s kámoškou ze třídy a vyrazily jsme. Čekaly jsme, že tam bude více mladých kluků a ono ne - samí starší chlapi. Zkusily jsme překecat jednoho spolužáka který se nám líbil. A on že by ho to taky lákalo jaký to je, tak jsme šly s ním. Ze začátku jsme se trochu před ním styděly, sundaly jsme si jen vršek a spodek jsme si nechaly, on byl samozřejmě nahý celý. Líbilo se mu jak si ho prohlížíme, měl docela velký penis a postupně se mu zvedal. Postupně náš stud zmizel a lidí už tam pak taky bylo míň, tak jsme si sundaly i spodní díl, ať se taky pokochá. Byl to super zážitek, snad ho ještě někdy zopakujeme.

Barunka (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

Já poprvé viděla nahatého...Já zas viděla nahé dva spolužáky z vedlejší tridy. Byli sice o dva roky mladší, ale i tak to bylo zajímavý. Bylo to taky u vody ale nesmirovala jsem je. Prostě neměli sebou plavky tak se koupali nazí a nevadilo jim že se na ně koukam. Jim bylo 11, mě 13. Penisy měli taky každý jiný a zdali se mi docela velký. Nejvíc se mi líbilo že když vylezli z vody tak měli stažený šourek a pak když uschli tak se jim pěkně roztáhl.

magda (Pá, 9. 3. 2018 - 12:03)

Já poprvé viděla nahatého kluka když jsme šly s kámoškou na rybník se koupat,a tam byli tři nazí kluci a blbli ve vodě.Každý ho měl jiného,jeden menší ale zato velikej šourek s kulkama ale ten jeden jmenoval se Honza/potom jsme se s kamarádili/ho měl fakt velkýho a tlustýho.Třetí ho měl normálního ale zdál se nám také hodně velkej.Chvíly jsme je šmírovaly,ale pat si nás všimly a musely jsme dělat jako že jsme je neviděly.Jim to ale vůbec nevadilo a blbli nahatí dál.Pěkně jsme si je prohlížely dál,bylo to docela fajn.

jirkulin (So, 6. 1. 2018 - 09:01)

Když jsem chodil do první třídy, vzal mne jednou strejda na koupališti ssebou do převlékací kabinky a tam jsem poprve uviděl přirození dospělého. Dodnes mám ten obraz před očima, protože mi přišel strašně obrovský a tlustý. Dospělý muž má přirození tlusté asi jak šestiletý kluk paži a ten příměr jsem si dlouho pamatoval, když jsem byl v šoku, že strejda má šulina tlustého jak já ruku.

Jirka (Út, 22. 11. 2016 - 23:11)

Asi ve 12cti v saune s mamou

Nehonil (Út, 22. 11. 2016 - 11:11)

Já jsem zahlídla asi ve 14... tak buď ráda že tě neošukal, protože já jako strýček jsem ojel všechny neteře.

Vega (Po, 21. 11. 2016 - 19:11)

Já jsem zahlídla asi ve 14 svého strýčka u něj na záchodě, jak se honí. Bylo to v 5 ráno, tak se nezamknul a já ho překvapila. Zajímavé bylo, jaký měl obrovské péro. Naštěstí mí pozdější přátelé nebyli takhle vvivynutí. Nicméně k strýčkovi jako nadsamci stále udržuji respekt.

Hmm (Po, 21. 11. 2016 - 19:11)

S tím sexem mladých,je potíž,že pak běží za doktorem,že jaksi jejich skvělá metoda přerušovaného styku nevyšla...

David (Po, 21. 11. 2016 - 18:11)

Je mi 12 a mám už chlupy na přirození. Je to normální?

Lili (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Poprvé jsem viděla penis v...Když jsme si hráli v lese na doktora tak jsme klukům honily šulíny a oni už v 13ti měli ejakulaci.

Simona (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Už se těším na chatu,máme tam novou sprchu a tak ji s kámošem zabíháme a sexujeme.

Olina (So, 12. 11. 2016 - 11:11)

Já jsem poprvé zahlídla ptáka klukovi když mi bylo 13 let a viděla jsem klíčovou dírkou i jak si ho honí.Tak jsem viděla už potom jak se s ním zachází.A tak jsem potom začala masturbovat a dělám to denně a už je mi 29.

Reklama

Přidat komentář