Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

. (St, 17. 7. 2013 - 11:07)

Tak kdy a kde?Teď hned sem dej fotku.

jarda (Út, 16. 7. 2013 - 23:07)

Tak jo.Tak kdy a kde?

. (Út, 16. 7. 2013 - 16:07)

Tak jestli jsi ho ještě...Tak jo.

jarda (Út, 16. 7. 2013 - 15:07)

Já jsem ho ještě nikdy...Tak jestli jsi ho ještě nikdy neviděla, já se obětuji a ukáži ti ho. :-)

. (Út, 16. 7. 2013 - 15:07)

Já jsem ho ještě nikdy neviděla.

Máša (Út, 16. 7. 2013 - 11:07)

Pozastavili jste se někdy v...Nesrovnatelně větší je ten správný výraz. Opravdu se to nedá porpovnávat,když vidím maličkého lulinka mého desetiletého syna a obrovitého "lulina" mého přítele. :-)

khv (Út, 16. 7. 2013 - 07:07)

Pozastavili jste se někdy v životě nad tím, jak propastný je rozdíl mezi maličkým, droboučkým lulinkem desetiletého kloučka a nesrovnatelně větším penisem dospělého muže?

Hana (Út, 16. 7. 2013 - 07:07)

U bráchy on schválně se pořádně večer nepříkryl aby nu byl vidět zvonek ataka se moc předemnou neschovával v koupelně.

Jolly (Po, 15. 7. 2013 - 13:07)

Ten zážitek ti téměř...Když se rodiče s dětmi odmalička koupají nazí, kluci jsou na velikost dospělého penisu zvyklí. Největší šok zažívají malí kluci, když například v deseti nebo jedenácti letech, kdy oni samí mají ještě maličké lulinky, poprve uvidí, jak veliký je penis dospělého. Oni si obvykle ještě nedokáží představit, že může existovat penis mnohonásobně větší než ten jejich vlastní a když na vlastní oči uvidí ten obrovský rozdíl ve velikosti, může to být opravdu šok. Ten rozdíl mezi malinkým lulínkem desetiletého kluka a několikanásobně delším a tlustším penisem dospělého je opravdu obrovský.

Jana (Po, 25. 1. 2016 - 16:01)

Jako malá jsem chodila do bazénu s tátou. Tam jsem viděla spoustu nahých chlapů. Nějak jsem jejich penisům nevěnovala moc pozornost. Až tak kolem 7 let jsem si je začala prohlížet. V létě na nudapláži jsem pak viděla asi 12ti letého, kterému stál krásně nahoru. Neměl ho zase tak moc velkého, ale moc mě to zaujalo. To si pamatuju to dneška. Byl o dost větší, než v klidu. Asi jsem poprvé zažila sesuální vzrušení. To mi bylo 8 let.

Leoš (Út, 9. 7. 2013 - 15:07)

A komu se to líbilo víc tobě nebo bráchovi?

dana (Po, 8. 7. 2013 - 17:07)

Já jsem si hrála se šulínem od mala,brácha si nechtěl přetahovat kůžičku aby nepřirostla a tak jsem mu to dělala já,to držel.

Gabriel (So, 9. 1. 2016 - 13:01)

Mne je 60 a asi uz zadneko...Říkáte že už asi žádnýho neuvidíte. Zní z toho že by jste se ještě ráda chtěla vidět tvrdý péro. Každá žena má dostat po čem touží. Je to jednoduché, stačí si říct. Je vzrušující že pořád chcete, mě by se líbilo jakkoliv vám vyhovět jestli by jste chtěla.

KM (Čt, 5. 11. 2015 - 14:11)

Jste si jistá? Je mi 13 a...Jo, už ti to věříme.... :-) A já jsem ho měl při narození dlouhého 30 cm a tlustého deset.... :-)

Laus (Čt, 5. 11. 2015 - 14:11)

Mému dvanáctiletému synovi...Jste si jistá? Je mi 13 a mám ho dlouhého 15,5 cm. Ve 12 jsem ho měl 14 cm (v erekci)

Hanča (St, 23. 9. 2015 - 11:09)

Hančo centimetr?Mému dvanáctiletému synovi jsem jej neměřila, to určitě ne. Ale odhaduji to tak na ten centimetr. Viděla jsem jej jednou, když se mu při sprchování postavil. Má jej malinkého asi jak můj malíček na ruce a to bude asi tak těch šest cm na délku a ten jeden centimetr na tloušťku..

Robertek (St, 23. 9. 2015 - 09:09)

Když si uvědomím, že...Hančo centimetr?

Hanča (St, 23. 9. 2015 - 08:09)

Já v cca deseti letech. Tedy...Když si uvědomím, že dvanáctiletý kluk má malinkého šulinka, dlouhého při erekci jen asi 6 cm a tlustého tak jeden centimetr, tak to je opravdu obrovský rozdíl proti dospělému chlapovi, který má normálně šulina dlouhého okolo dvaceti centimetrů, tedy více než třikrát delšího než ten kluk a tlustého jej má pět centimetrů, tedy pětkrát tlustějšího než ten kluk.Ani si to nedokážu představit. Je to strašný rozdíl....

Stará panna (Pá, 11. 9. 2015 - 02:09)

Ukažte mi ho někdo, já ho nikdy neviděla.

petr (Út, 18. 7. 2023 - 05:07)

posli sms a ukazu ti penis ,jak me stoji

Reklama

Přidat komentář