Reklama

ŽIVOT S MUSLIMEM

Tony (St, 15. 2. 2017 - 16:02)

A jaké rady jsem tady...Nediv se,

A co když ten musulman bude chtít nechat zmrzačit pohlaví vašeho společného syna?

Klára (St, 15. 2. 2017 - 14:02)

Jsi nepoučitelná a budeš...A jaké rady jsem tady dostala? Samé urážky a jedno varování před nějakými červy. Tomu říkáš rady?

Svalovci (St, 15. 2. 2017 - 14:02)

Byli to nějací červi,...jsou ze špatně upraveného nebo zcela syrového masa. Jak jsi přišla na to, že je dostala od toho Egypťana?

Lidka (Út, 14. 2. 2017 - 00:02)

Byli to nějací červi, kteří se jmenují svalovci a dělali v ní kolonie. Byla s tím na devíti operacích.

N (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

Tohle je tvoje zkušenost??Jsi nepoučitelná a budeš vzpomínat na ty, kteří tě varují...Neumíš hledat? Co tak google, příběhy žen? Nebo jsi nadobro blázen.
Je to zrada celé naší kultury. Nikdy nesouhlasím s pomocí takovým ženám, když pak utečou a stát se má postarat, přivezou své muslimské děti.
Lásku cítíš ty, on potřebuje evropanku. Ale vidím, škoda pro tebe varovných slov. Nepiš si o rady, když je vlastně odmítáš. Chudák tvá rodina.

Klára (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

Věrně mu budeš sloužit a...Tohle je tvoje zkušenost??

Klára (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

červy se neoperují...ty...Taky se mi to zdá divné. Já tam za miláčkem lítám, normálně intimně žijeme a zatím jsem nic nechytla.

to není možné (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

Já bych se tedy bála...červy se neoperují...ty normálně kecáš!!!

Allah Akbar (Po, 13. 2. 2017 - 21:02)

Mám lásku v Tunisu, a v...Věrně mu budeš sloužit a být po vůli, kdy se mu zachce, poslouchat ho budeš jako svého pána. Allahu Akbar!

gin (Po, 13. 2. 2017 - 19:02)

Mám lásku v Tunisu, a v...Lidská blbost je neomezená

Lidka (Po, 13. 2. 2017 - 15:02)

Já bych se tedy bála zdravotních problémů. Spolužačka si vzala Egypťana, po půlroce známosti otěhotněla, takže se vzali. Už v těhotenství měla zdravotní potíže a po porodu to bylo horší a horší. Obešla snad všechny lékaře a ve Vinohradské nemocnici jí našli nějaké červy, kteří si v ní dělali kolonie. Byla tam zavřená skoro rok a měla 9 operací, než to z ní vše dostali.
Byla vždy tlustá a po propuštění měla 42 Kg.

pp (Po, 13. 2. 2017 - 00:02)

Mám lásku v Tunisu, a v...Upřimnou soustrast.

Steve (Ne, 12. 2. 2017 - 17:02)

Vyházet, defenestraci z minaretu ...

Klára (Ne, 12. 2. 2017 - 15:02)

Mám lásku v Tunisu, a v létě se budeme brát. Zatím to byl vztah na dálku, ale teď když nás čeká společný život, mám trošku nejasno, jak bude vypadat. Vy, co žijete s muslimem, můžete mi dát nějaké rady a tipy?

smejdi (Čt, 11. 1. 2018 - 13:01)

Možná máš pravdu,oni...To jsou...

amelaimam1 (Po, 8. 1. 2018 - 09:01)

Proto píšu o...Super, jsem rada, ze mame Stejny nazor.

Tony (Po, 8. 1. 2018 - 07:01)

Taky to neni vside. Muj muz...Proto píšu o mainstreamových muslimech a ne o muslimech všeobecně. Een termín mám od jednoho německého konvertity k islámu. Jsou druhy muslimů, proti kterým nemám námitek.

luci (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Chce si tě rychle vzít...Možná máš pravdu,oni využívají všechny možnosti zákonné i nezákonné aby se do Evropy dostali.Bohužel evropská civilizace se stane obětí svých vlastních zákonů.Ve většině případů jsou to lidé,kteří jdou do bohatých evropských států vyžírat jejich štědrý sociální systém.Všichni jsou pronásledováni svými režimy,nebo utíkají před válkou.Pokud mladý zdravý chlap utíká,místo aby bránil svoji vlast,není to chlap,ale šmejd.Já bych takového " chlapa "nechtěla.Musela bych se za něho stydět.

pozor na to (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Ahoj. Na internetu jsem se...Chce si tě rychle vzít proto, aby se dostal rychle do Evropy.
Požádej kamarádku nebo sestru, aby se s ním spojila přes jeho profil na seznamce. Uvidíš, že ten sňatek nabídne i jí.

amelaimam1 (Ne, 7. 1. 2018 - 23:01)

Jasně ... Hodní, galantní,...Ze by se manzel dokazal pretvarovat pet let? Hmm, to nezalezi na tobe, koho sem vpustis milej zlatej. Zas jeden Pepik, co si leci sve komplexy. Ale bavte se s bl... To nema cenu.

Reklama

Přidat komentář