Reklama

Opravdu malý penis :-(

Tom (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

Takzvaný mikropenis -6cm mám já a necelých 0,6 % mužů,tedy nás je celých 6 mužů z tisíce.V sexu mi vůbec nevadí,žena říká,že jí to uspokojuje a že na velikosti jí nezáleží.

Péťa (So, 1. 10. 2016 - 20:10)

Malý je někdy lepší než velký,buďte rádi

Tomas (So, 1. 10. 2016 - 08:10)

Dnes ja na trhu plno přípravků, kterým si pánovou mohou pomoci. Některé asi fungují více, některé méně. Mně pomohl tento: http://track.xtrasize.pl/…ct/XtraSize/?…

Nabízeli i balení zdarma

jouda (Čt, 8. 9. 2016 - 06:09)

mám ho malýhóóóóóó - dlouhýhóóóóóó

Jana Hl. (St, 7. 9. 2016 - 12:09)

Holky a co chlapům pomoc? Já řešila tohle asi dva roky, byla jsem nepspokojená doma jsem se neustále hádali, chlapovi to bylo nepříjemné mě také a nikdy jsme k ničemu neodošli. A protože jsem v době google všechno ví a vždy nalezne řešení začala jsem „gůglit“ :-D Našla jsem spousty stránek co nabízí zázračné prášky, ověřené metody a tipy, ale vždy se jednalo o to, že bych to musela konzultovat s chlapem (a do toho se mi rozhodně nechtělo) narazila jsem na jeden web, nebudu psát název ale určitě vám to dojde :-D a koupila si jejich ebook o zvětšení, za prvé už o penisu vím asi všechno a i to co bych vědět nechtěla a za druhé, jsem začala cviky aplikovat sama při předehře. Po nějakém čase jsme o tom spolu mluvili a cviky na zvětšení jsme zapojili k našim erotickým hrátkám. Po dvou letech jsou opravdu znát výsledky já jsem spokojenější a získala jsem, co jsem chtěla :-) delší výdrž, pevnější erekci noo co vám budu povídat :-) :-) Jo ebook se jmenuje jakzvetsitpenis.cz

médan (So, 27. 8. 2016 - 22:08)

Také patřím k těm méně...nic si z toho nedelej,ja ho mam taky 13/5 a ta posledni holka byla spokojena.Nerekla primo kolik,ale ze ti predchozi co mela ho meli pry tensiho a tak ze ted byla vyplnena a libilo se ji to protoze neco citila a na delku nenarikala.A hezky mi ho vykourila.Nektere polohy jako ze zadu jsme taky nedelali, mela vetsi zadek a tak na mne sedla a nebo jsme delali nuzky a byl jsem v ni az po pytlik i kdyz byla silnejsi

Martin (Po, 22. 8. 2016 - 19:08)

Mám jenom 15/4,5 a mockrát...Tak ty jsi dobry magor.. :D kdes to vzal ty kidy? ja mam 15/4 a vsechny kocky rvaly jak pominuty, kdyz jsem je nabiral. Asi to s nim neumis moulo..

Lukáš (St, 2. 1. 2019 - 09:01)

To si taky myslím. Mám stejnej rozměr, něco přes 15 a 4,5 v průměru a s tím to teda ženský udělat dobře jde a to bez problému. A žádná se ani netvářila, že by jí přišel malej. Asi teda záleží na proporci k zbytku těla, ale patnácticentimetrový péro s čtrnácti číslama v obvodu podle mě už nevypadá malý ani vizuálně a chlap by se s ním neměl za co stydět.

Záleží (St, 2. 1. 2019 - 09:01)

ale samozřejmě taky na velikosti pochvy a na tom, jak tvrdé přírazy a jak velké tření ta která souložnice preferuje.

Lukáš (St, 2. 1. 2019 - 09:01)

Tak jasně, když je chlap nemehlo, tak tam může strkat tříceticentimetrový a bude to blbý.

Obecně vzato, (St, 2. 1. 2019 - 09:01)

extrémy vždy škodí. Muži s příliš malými i příliš velkými penisy mají problém jakoukoli partnerku sexuálně uspokojit. Nejlepší je výrazně nadprůměrný, ale neextrémní penis. Kdo je však silný a bohatý, ten žádnou partnerku uspokojovat nepotřebuje, a stará se jen o to, aby jiné osoby uspokojily naopak jeho. A to zdaleka nejen v sexu.

Brambora (Pá, 19. 8. 2016 - 13:08)

Také patřím k těm méně obdařeným....13cm délka, 3,5cm šířka a můžu Vám říci že je to vždy pro mě peklo se poprvé před holkou svléknout, ale zatím jsem se s posměšnou reakci nesetkal...sexovat se s tím také dá, i když některé polohy jsou tak trochu vyloučeny, protože mi tam prostě nedosáhne :D Jak už tu psali jiní, vždycky je možnost si ale vypomoci orálně či nějakou hračkou...když není jiné zbytí :/

Šlemhylda (Čt, 11. 8. 2016 - 14:08)

vimax přidá 2cm, více ne. objednávám na stránce vimax.cz

Steve (Po, 20. 6. 2016 - 17:06)

Doporučuju například...bravo :-DD +1

majk (Po, 20. 6. 2016 - 16:06)

Lepší jsou Penirium. 3 cm víc

martin4571 (Út, 31. 5. 2016 - 07:05)

Chtela bych najit zeny,...Prášky na zvětšení penisu - http://bit.ly/20QWhSP
Užívám ho jen 6 týdnů a můj penis se zvětšil o 2 cm.

Honza (Po, 30. 5. 2016 - 23:05)

Když ty to nechciš tedy...Soulasím s tím. Dřívé také jsem chtěl si něco objednatk, ale jsem pochopil že je to blbost a nic jsem nudělal. Ale pokud už tvůj přitel musí nejlepší je asi penirium.

Ali (Ne, 29. 5. 2016 - 11:05)

Můj přitel by chtěl...Když ty to nechciš tedy proč on si chce něco objednavat. To je pravda že pilulky většínou nefungují a kromě toho mphou být nebezpeční. Nejlepší asi by bylo něco bylinkového, nezvětší se mui ale aspon chlap bude zdravý.

Řehoř (So, 28. 5. 2016 - 11:05)

Můj přitel by chtěl...Doporučuju například tablety Apple nebo Samsung, vyfotit ho a zazoomovat, pak se zvětší.
...
Není zač, rád poradím ;-)

Řehoř (So, 28. 5. 2016 - 11:05)

a ja jsem slyšel že jsou...Tablety nebo tablety?

Reklama

Přidat komentář