Reklama

Opravdu malý penis :-(

ASerena (So, 28. 5. 2016 - 10:05)

Můj přitel by chtěl objednat nějaké tablety (ja vůbec ne potřebuju, aby on tohle dělal). Myslím že všechny ty pilulky to je nějakej podvod.

orel (So, 28. 5. 2016 - 00:05)

a ja jsem slyšel že jsou ted' dobré tablet na zvětšení!

Marek (Pá, 27. 5. 2016 - 11:05)

Mám 12x4 a větší žalud, asi bez šance.

Karell (Pá, 27. 5. 2016 - 11:05)

No nic chudáku, asi jen plastická operace. Slyšel jsem, že není ti bezpečné...
Nevím co ještě...

Karell (Pá, 27. 5. 2016 - 11:05)

No nic chudáku, asi jen plastická operace. Slyšel jsem, že není ti bezpečné...
Nevím co ještě...

leny (Čt, 26. 5. 2016 - 18:05)

No pravě, to není vůbec takhle špatně. Ja mám jen 10 cm a co můžu udělat?

médan (Út, 24. 5. 2016 - 22:05)

Mám lulina když se mi...presne tak, mujje 13 × 5 a zatim nebyla zadna stiznost,naopak mi prave ta posledni rikala ze ta sirka ji vyhovuje,ze ti predemnou byli tenci.A ja jen dodavam,ze v prcnich 6 cm pochvy je nejvic citlivosti.Tak tis delkama slona kdyz nemaji sirku jsou k nicemu.Tak jak napsala zde jedna pisatelka,delka jen boli.Teda ty co ji nnemaji jak studnu hluboku

médan (Po, 25. 4. 2016 - 21:04)

Mám lulina když se mi...Přesne tak Tomáši,ani ja nikdy nemel problem u zen kvuli velikosti.Na vsechny ty babske kecy je jen jeden lek.Jednou v zivote hodne nadprumerny lulin,ktery by jim ten vnitrek poradne potrhal a uz nikdy by netouzily neco takoveho zazit a byly by vylecene z nesmyslnych predstav. Navic je netaktni se takto vyjadrit o svem partnerovi.Kazdej vypada jak ho priroda udelala a s tim nic moc sam nenadela.To by si mela kazda uvedomit. Je tu jeste jedna vyhoda.Kazdej at chlap tak zenska jsme nejak jinak a jedinecne vytvoreni,kazdy jsme original a v tom je ta krasa,ze nejsme uplne stejni.Byla by to nuda byt jeden/jedna jako druhy/druhá.Zadny novy zazitek by nebyl.

médan (Po, 25. 4. 2016 - 21:04)

Mám lulina když se mi...Přesne tak Tomáši,ani ja nikdy nemel problem u zen kvuli velikosti.Na vsechny ty babske kecy je jen jeden lek.Jednou v zivote hodne nadprumerny lulin,ktery by jim ten vnitrek poradne potrhal a uz nikdy by netouzily neco takoveho zazit a byly by vylecene z nesmyslnych predstav. Navic je netaktni se takto vyjadrit o svem partnerovi.Kazdej vypada jak ho priroda udelala a s tim nic moc sam nenadela.To by si mela kazda uvedomit. Je tu jeste jedna vyhoda.Kazdej at chlap tak zenska jsme nejak jinak a jedinecne vytvoreni,kazdy jsme original a v tom je ta krasa,ze nejsme uplne stejni.Byla by to nuda byt jeden/jedna jako druhy/druhá.Zadny novy zazitek by nebyl.

médan (Po, 25. 4. 2016 - 21:04)

Mám lulina když se mi...Přesne tak Tomáši,ani ja nikdsy nemel problemu zen kvuli velikosti.Na vsechny ty babske kecy je jen jeden lek.Jednou v zivote hodne nadprumerny lulin,ktery by jim ten vnitrek poradne potrhal a uz nikdyby netouzily neco takoveho zazit a byly by vylecene. Navi...je netatktni se takto vyjadrit.Kazdej je jak ho priroda udelala a s tim nic moc samnenadela,tak si to ma uvedomit kazda.Je tujeste jena vyhoda.Kazdej at chlap tak zenska jsme nejak jinak a jedinecne vytvoren,kazdy jsme original,

Tomáš (Čt, 3. 3. 2016 - 12:03)

Mám lulina když se mi stopoří 12x4 a pošukal jsem už hoooodně dívek a žen a prozatím si žádná nestěžovala že je malý.

Ja (Po, 30. 12. 2013 - 16:12)

chci malyho

VIGRX- Dlhší, v (Po, 30. 12. 2013 - 15:12)

VIGRX pripravok ktory zväčší vas penis az
o 6cm

http://www.rastmuznosti.info/VigRX/VigRX-60cps.html

Hanbíte sa sami pred sebou?
Zato ešte viac pred svojou partnerkou?
Páni,konečne máme pre vás riešenie.
Konečne máme na trhu výrobok,ktorý vás zbaví vašich trápení
a už sa nebudete musiet hanbit a budete si užívat príjemné chvíle v spoločnosti ako nikdy predtým.

VIGRX- Dlhší, väčší a hrubší penis aj keď nie ste uvolnený alebo sexuálne vzrušený.
väčšia a tvrdšia erekcia kedykoľvek len budete chcieť a zakaždým bude tvrdý ako kameň.
Oveľa lepšia kontrola a zvládnutie svojho sexuálneho života. Silnejšie a intenzívnejšie orgazmy!
Žiadne ďalšie predčasné ejakulácie!
Bezpečný a bezbolestný PERNAMENTNÝ nárast.

Neváhajte a objednajte si u nás.
Všetko velmi diskrétne a seriozne.
Dodanie 1-2 dni ,posiela sa na dobierku.

johana (Ne, 22. 12. 2013 - 18:12)

pico kurvo sracko hovno penise lasko vilizmi prdel

romana (Ne, 22. 12. 2013 - 18:12)

To Bara.....ahoj Baro,foto...viliz mi pipinku tvim curakem

Rodriguez (St, 18. 12. 2013 - 00:12)

Ahoj, velmi zajímavá diskuze, musím říct, že se taky potýkám s pocitem, že nejsem dostatečně velký. Jak byste zhodnotili mou velikost délka 14 cm, délka od kosti 15 cm, průměr 4,3 cm? Děkuji za názor.

Ondra (Út, 17. 12. 2013 - 21:12)

Ja bych si hlavu s 13cm...Myslíš, že je jich hodně? Já myslím, že jich moc nebude. A s těma hodnotama je to dnes už také docela velký problém. Tak možná nějakou rozvedenou, která zažila fyzické, nebo psychické týrání a k tomu má děti. Ta už ty hodnoty asi má trochu jinak nastavené.

Little big Man (Út, 17. 12. 2013 - 13:12)

Což o to, mě se Japonky...Ja bych si hlavu s 13cm nedelal. Pokud neni pod 10cm. Treba Irsko ma prumer 13.5 cm. Japonsko, korea a indie nakejch 11-13cm. Staci si najit hodnou holku, ktera ji nema vytahanou jako vrata do piskovny a nemeri hodnoty chlapa podle velikosti penisu. Je mnoho holek ktery to uz s 15cm boli.

Marek (Út, 17. 12. 2013 - 13:12)

Tak si zajed do japonska, tam...Což o to, mě se Japonky hodně líběj, ale přece jen to není tak jednoduché jet žít do Japonska, najít si tam práci, vzít si tam Japonku, v česku nechat všechny lidi, které mi jsou na světě nejdražší a pro které vlastně žiji. Raději bych zůstal tu a našel si češku, ale to je asi stejná utopie jako to Japonsko.
Strašně Vám závidím, Vám co máte normální velikost, můžete žít naplno, musí to být úžasné.

Little big Man (Út, 17. 12. 2013 - 13:12)

Tak to máš fajn. Penis 16...Tak si zajed do japonska, tam se holky o tebe pretrhnou uz jenom proto, ze jsi exotickej evropan a navic japonky jsou vetsinou tesny a udelaj se uz jenom kdyz se jich dotknes nebo je polibis a hlavne maji rady "drobne roztomile veci" co se tyce vseho ;) A navic japonky jsou verny a umej se o chlapa postarat.

Reklama

Přidat komentář