Reklama

Opravdu malý penis :-(

Petr (Po, 3. 1. 2011 - 18:01)

Já tě chápu Karolíno a...Podle mého, jak si ho holka postaví takového ho má. Měl jsem holku se kterou když jsme se mazlili tak mě ta vydráždila že sem ho měl 19 cm a taky sem měl holku která mě vydráždila, že když se postavil tak sem ho měl jenom 16 cm, myslím že záleží na lásce a vzrušení. Jak mi holka sáhne na bradavky tak je konec to mi stojí jak kláda.

Erika (Po, 3. 1. 2011 - 12:01)

Já tě chápu Karolíno a taky nevim jak tohle řešit,možná dokať si zamilovaná tak to ještě překousnout de ale pak to může být horší.Taky sem to zažila a je to fakt zklamání a teď mam kluka 20/6cm a to je něco krásnýho.

Karolína (Po, 3. 1. 2011 - 10:01)

Já teď začala nový vztah a chlap skvělej, je to kus pořádného chlapa, ale taky ho má melého:(. Jako délka dejme tomu..ale spíš je prostě úzkej, což je horší...A fakt nevím, co s tím, protože ho v sobě taky necitím. Nejhorší je, že mu ani pořádně nestojí:(. Grrrrrr

Zdena (Ne, 2. 1. 2011 - 20:01)

I já se přidávam.Nejlepší penisy sou 10-15cm protože ty nad 15cm už sou cítit nepříjemě a bolý,mam pak pocit že mam omlácený celý dno.

milan (Ne, 2. 1. 2011 - 18:01)

14 cm rozhodně není malý...díky, tohle povzbudí

Lenka (So, 1. 1. 2011 - 19:01)

Mě se malí pindíci líbí, ideálně i když se ten kluk i rychle udělá. Nevím, nějak mi to přijde roztomilé, ráda předstírám jak mi to dobře dělá i když ho ani necítím nebo když se udělá už při prvním pohybu, tak ho utěšuju, že se nic neděje a tak. Asi jsem mateřský typ :-D

m (So, 1. 1. 2011 - 19:01)

14 cm rozhodně není malý penis. Pokuď je to nad 10 cm a není tenký jako malíček, tak je to určitě v poho.

milan (So, 1. 1. 2011 - 16:01)

:( ano já :(jak velký doma máš?at víme, jak jsme na tom my ostatní, díky.

huuhuuu (So, 1. 1. 2011 - 04:01)

Holky která máte doma kluka...:( ano já :(

Bobina (Čt, 27. 12. 2007 - 10:12)

Ahoj, nevím, jestli tohle někdo bude číst a bude ho to zajímat, ale našla jsem si nového přítele, který je strašně hodný, ohleduplný, milý a zamiloval se do mne. Je mi 44 let a před 14 dny jsem vyhodila z bylu ženatého alkoholika, který sice měl penys cca 20x5 (nikdy jsem to neměřila), ale po 8 letech jsem řekla dost, byl sprostý, domýšlivý, egoistický, agresivní a dále se intenzita stupňovala. Jednou přestal pít, ale to nevydržel - řekla jsem si, že je nutné v mém životě udělat čáru. Byly chvíle, kdy se s ním dalo vyjít, ale převyšovaly špatné chvilky - aspoň v mé mysli. Našla jsem si nového, ale po několika setkání jsem zjistila, že má malý penys - 8x2? taky jsem to neměřila. Chováním je to nebe a dudy. Je strašně ohleduplný, hodný, snesl by mi modré z nebe a podobně. Taky mám doma robertka, který zahálel v šuplíku a tak při prvním pohlavním styku jsem byla ráda, že mám kam šáhnout. Nakonec byl rád, že jsem ho vyndala z šuplíku a byl šťastný, že já jsem byla uspokojena. Nemám s tím bohužel žádné zkušenosti, ale bojím se, přestože jsem se do něj zamilovala, že by mohl vzniknout nějaký problém. Moc jsme o tom nestačili mluvit, ale mám pocit, že je mu trapně, i když jsem zachovala vzrušenou tvář. Nevěděla jsem jak mu pomoci a co vlastně by bylo pro něj nejlepší. Máte v tom někdo zkušenosti - budu s ním o tom mluvit (je mu 50 let), ale nevím, jestli mi ve studu řekne všechno to okolo. Byla bych ráda za každou informaci - hezký nový rok 2008 všem kdo to čtou. Bobina - přezdívka

Jana (Pá, 30. 11. 2007 - 16:11)

dik ze si to pisla :)

Jana (Čt, 29. 11. 2007 - 21:11)

verim tomu, ze to neni jednoduche v nekterych situacich. Ale myslim si, ze jsi trochu paranoidni v tom, ze by se ti chlapi smali. A taky teda nevim, v jakem jsi kolektivu - muj pritel mi treba tvrdi, ze o sexu se s kamaradama bavi dost vyjimecne a to spis jenom s jednim kamaradem.
A mozna z tohoto mate zbytecne velky komplex. Ja jsem chodila s klukem, ktery ho mel obrovskeho a bylo to dost neprijemne - furt si musel davat pozor,nektere polohy ani nesly,protoze me to fakt bolelo. Takze pro me radsi malinkaty nez obrovsky.
Chce to trochu sebeduvery, vase hodnota se prece nepocita od velikosti penisu!! A kdo si to mysli, je ubozak a pod vasi uroven a hlavne nema krome velkeho penisu co nabidnout (rozhodne ne napr. mozek :-))

Jana (Čt, 29. 11. 2007 - 21:11)

verim tomu, ze to neni jednoduche v nekterych situacich. Ale myslim si, ze jsi trochu paranoidni v tom, ze by se ti chlapi smali. A taky teda nevim, v jakem jsi kolektivu - muj pritel mi treba tvrdi, ze o sexu se s kamaradama bavi dost vyjimecne a to spis jenom s jednim kamaradem.
A mozna z tohoto mate zbytecne velky komplex. Ja jsem chodila s klukem, ktery ho mel obrovskeho a bylo to dost neprijemne - furt si musel davat pozor,nektere polohy ani nesly,protoze me to fakt bolelo. Takze pro me radsi malinkaty nez obrovsky.
Chce to trochu sebeduvery, vase hodnota se prece nepocita od velikosti penisu!! A kdo si to mysli, je ubozak a pod vasi uroven a hlavne nema krome velkeho penisu co nabidnout (rozhodne ne napr. mozek :-))

13 (Čt, 29. 11. 2007 - 19:11)

, dobre to rikas

13 (Čt, 29. 11. 2007 - 17:11)

, dobre rikas

Návštěvník (Čt, 29. 11. 2007 - 17:11)

Je to opravdu těžké mít malý penis.Ani nevíte,co to je v práci,když se mám sprchovat.Když vidím ty velikosti,tak je mi do breku.Ale jinak mně lidi mají rádi,jsem oblíbený,myslím že i hodný a bezkonfliktní člověk.Nikomu jsem v životě neublížil.Ale mám malého.Nemůžu se s grázlama s ničím rovnat,protože mají zkušenosti a mezi chlapama se povídá jen o sexu.Ale o jakem sexu si já mohu povídat,když nemám zkušenosti.Panic nejsem,ale taky ?e s nima o sexu bavit nemůžu.Chlapi jsou někdy horší než ženské.Někdy jsou to panici,nebo skoro panici,ale mají velké péra.Ale já,ač mám zkušenosti,protože opravdu existují ženy,ktaré nemyslí jen přes pitku,musím držet hubu.Každý se mi vysměje.

Jana (Čt, 29. 11. 2007 - 16:11)

život: ja bych nikdy nenechala chlapa s malym penisem jenom proto, ze ma maly penis. Ty hodnoty, co popisujes (byt hodny, pracovat atd.) jsou samozrejme mnohem dulezitejsi. Pokud tady psaly holky (necetla jsem vsechno), ktere se rozesly s klukem jenom kvuli velikosti penisu, tak jsou podle me nevyspele nebo hloupe. Ale fakt je ten, ze pokud chlap s extremne malym penisem se nesnazi zenu uspokojit jinak - sex. pomucky, oralni sex atd., tak je taky hloupy... Mlada sexualne deprivovana zena nemuze byt stastna (pokud neni frigidni). Nemyslim si, ze jsme zviratka, ktera potrebuji hlavne kvalitne si zasoulozit, ale sex je proste dulezity (aspon v jistem veku), i kdyz ne nejdulezitejsi.
Pripad z meho okoli, i kdyz ponekud obracene: kamaradka chodila s klukem cca 5 let. Ti dva si vyborne rozumeli po vsech strankach, az na sex. Ona byla bohuzel dost sexualne chladna a chtela "to" tak 1 x za mesic, coz je pro mladeho kluka dost utrpeni. Takze se po tech 5 letech rozesli, bylo to proste neunosne. Ale myslim si, ze sexualne chladna holka je vetsi problem nez maly penis. Pokud ma kluk maly penis, muze tuto nevyhodu vyvazit jinak.

život (Čt, 29. 11. 2007 - 11:11)

to Jana:Přál bych Ti,aby jsi byla chlapem a měla ho malého,pak by jsi pochopila.Zvlášť po přečtení různých diskusí,jako je třeba tato.Člověk se snaží jak blázen,něco dokázat,být na druhý hodný,fakt na sobě poctivě pracovat,ale kdejakej imbecil je prostě mnohem lepší než já,protože nemá malej penis.Bohužel,já jsem si ho nevybral v katalogu.Přál bych to všem těm ženským,pro který se chlap s malým nehodí ani na hnůj.

Návštěvník (Čt, 29. 11. 2007 - 01:11)

Totiž zabiják vztahu je přerostlý-dlouhý,s tím si neužiješ,ten páře útroby.

Jana (St, 28. 11. 2007 - 17:11)

Jezis chlapi, vy jste tak jesitni!! To si tady ani holky nemuzou v klidu popovidat o velikosti penisu?? :-)) Nikdo prece nerika, ze malinkaty penis je absolutni zabijak vztahu, ale dost to ovlivni sex a sex je prece dulezita cast vztahu, to snad uznate, ne? Tak si predstavte, kdyby "ji" vase partnerka mela sirokou tak, ze by v ni vas penis plaval a nic byste pri styku necitili. Taky byste o tom diskutovali a snazili se vymyslet reseni! Tak si tady nehrajte na svatousky, ktere zajima jenom duse - stejne vam to zadna holka nezere :-D

Reklama

Přidat komentář