Reklama

Opravdu malý penis :-(

Velkobrk (Čt, 1. 2. 2007 - 15:02)

.....dekuji, Hano! Amen.....

Hana (St, 31. 1. 2007 - 22:01)

Souhlasím s Velkobrkem.To co tady neduživí brkové hlásí, bude stačit na chvíli.A rozhodně nikdy nebudou stačit na ženskou s vaginálním orgasmem.Trénovat můžete jak chcete,která kdy měla velkobrka, malým brkem pohrdá.O bezkulkáčích ani nemluvě.

Velkobrk (Po, 29. 1. 2007 - 01:01)

Doporucuji tichy odchod ze sveta, panove!

bezkulka (Ne, 28. 1. 2007 - 22:01)

Já mám sice penis cca 15 cm, ale zas nemám kulky, co je lepší?...

petr (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

mne je 22 let a mam taky maly penis 7x2.5

petr (Ne, 28. 1. 2007 - 21:01)

mne je 22 let a mam taky maly penis 7x2.5

Hanzí (So, 23. 12. 2006 - 16:12)

Tak XxX, můžu tě uklidnit tím, že já ho mám ještě o 2cm menší, ale vůbec se necítím, že bych měl mít nějaký mindrák. Erekci mám pevnou a dlouho trvající a když umíš ještě nějaký ten trik navíc,tak naděláš, kór s tím svým 14cm takové divadlo, že bude ženám naskakovat husí kůže, ne zimou, ale slastí. Musíš si víc věřit a pořád ho trénovat, nesmíš ho nechat zahálet, jinak ti zakrní úplně a nebude k ničemu. Měj se a držím palce.

zena (So, 23. 12. 2006 - 15:12)

měla jsem hodně mužů. Většinou průměrně vyvinutých.Ke vší spokojenosti.Měla jsem i muže, který ho měl podprůměrného, jeho manželka poznala asi většího, a tak ho opustila. Než jsme se vůbec mohli milovat, asi byl rozvod těžké trauma, trvalo to 3 měsíce, byly problémy s erekcí, nechápala jsem, jak je možné, že po mně touží, ale přitom se mu nepostaví, teď už vím, že to je možné...Po té době se to opravdu srovnalo a milovali jsme se krásně a hodně, on měl velmi elektrizující doteky. Po roce mne oplodnil, zaplatil mi interupci a poslal mne do háje. Teď, můj poslední přítel patří k nadprůměru a užívám si též. Je to o tom, že když bylo potřeba, svou pochvu jsem stahla a měla ji staženou , nebo jsem ji pravidělně stahovala i během milování a to pak bylo rodeo a cítila jsem každý kousek jeho malého penisu až ke své rozkoši, kroutila jsem si ho a ochmatávala zevnitř až do orgasmu i několika orgasmů. U tohoto většího je potřeba se uvolnit, tedy naopak. Všechno jde, když se chce.

gymka (So, 23. 12. 2006 - 00:12)

Stejne jak tady píše Rita tak nechápu že to prítelovi nerekne aby jí po tom treba dodelal rukou nebo pusou...proc to nechava bejt..to je prece nesmysl

Leandra (Ne, 10. 12. 2006 - 09:12)

Milý XxX, mohu tě uklidnit. Penis 14x4 je příjemný průměr a většině žen bude vyhovovat. Když k tomu přidáš pevnou erekci, orální dovednosti a šikovnost, bude to žůžo.

XxX (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

chci se tady zeptat ne ženské názory na to jestli je penis o velikosti 14x4cm normalní nebo je moc malý na to aby uspokojil. Prosím řekněte co si o tom myslíte mám z toho celkem nedobrý pocit mít takový penis a moc si s tím u žen nevěřím. Děkuji.

Libuška (Út, 14. 11. 2006 - 18:11)

Opravdu malý penis má náš hajný,má ho 4 cm dlouhýho a průměr 1,5 cm,menšího jsem neviděla a že já viděla ptáků.Pracuji na resekci tak znám půl okresu.

ELI (Út, 14. 11. 2006 - 17:11)

TO: ROCOSSI
Mě je 24 a měla jsem 5 partnerů :)) Teď jsem s přítelem 3 roky a super nám to klape. Myslím, že sex je ve vztahu důležitý a pokud to neklape v posteli, tak je to blbý. Ale ty už si nedělej vrásky a buď spokojený, protože patříš rozhodně do skupiny těch "velikejch" :))) papa

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 23:11)

Myslite, ze byste zustaly vdane?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/60/

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 06:11)

Myslite, ze si ho odvedly domu na trojku?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/2766/

Fotograf (St, 8. 11. 2006 - 05:11)

Myslite, ze tento kasparek je v divadle dobrym hercem?!

http://www.freefoto.cz/srandicky/3224/

ROCOSSI (Po, 6. 11. 2006 - 11:11)

Ahoj, díky všem za názory, s tou tloušťkou je to pravda, ty míry které jsem uváděl byli starší asi tak zmého 1. ze střední, nedavno jsem to s partnerkou přeměřil za srandy, na délce je to stejné těch 17 cm a na šířce přidáno o cenťák a to těch 5 a něco. Máte pravdu, že bych to neměl řešit,když je spokojená, ale to víte, jsem vážně zamilovaný a proto ty obavy.. Ten týpek co se tu pyšní 100 ženskejma je drsnej no, ale ono nejde do kolika to strčí, ale když už, tak jakým způsobem a hlavně co si ta slečna z toho odnese za pocit..... Jestli převážně narazil na v celku normální slečny, tak málo která mu to v pálí do ksichtu co si o tom a o něm myslí,takže tak nějak, ještě jednou díky, a zatim....

Návštěvník (Pá, 3. 11. 2006 - 08:11)

Dívala jsem se na ten odkaz, zaplaťpánbu, že taková kláda není standard, byť si většina chlapů myslí, že jo. Navíc černý pé*o je fakt nic moc

Jenda (Pá, 3. 11. 2006 - 05:11)

www.mymomsfuckingblackzilla.com/index2.htm

To Rocossi (Čt, 2. 11. 2006 - 09:11)

Tak asi, kdyz je spokojena, tak neres, ne? Ja osobne si myslim, ze tvy miry jsou idealni a musim rict, ze at si tady chlapci namlouvaji, co chteji, mit ho malyho je problem, pro me i pro vetsinu mych kamaradek. Ale samozrejme se najdou takove, ktere to neresi, uprimne vsak nevim, jak, Zajimalo by me, jak vypadalo, tech sto zen pana frajera, co sem pise... :-) Musi mit asi dobry komplexy ze svyho chudaka jinak by tady nepsal takovy ubohy kecy o sto zenach! Takovy mam nejradsi, hloupy, debilni, devkare a jeste s malym....

Reklama

Přidat komentář