Reklama

Trestání dospívajících dětí

. (St, 17. 12. 2014 - 15:12)

byla jedna 12 letá holka, ráda se předváděla před klukama, že nemusí poslouchat rodiče, V létě nosila kratasy až se jí zařezávali do zadku a kluci z ní šíleli. až jednou přes ti obtažené kalhoty dostala 50 ran je zahodila a nechtěla je nikdy vidět

......... (St, 17. 12. 2014 - 15:12)

:-))) smdm IP:...Co to je za neúplné IP adresy vždyt to nemá hlavu ani patu

? (St, 11. 11. 2020 - 04:11)

Tím chceš říct?

tona (Po, 15. 12. 2014 - 20:12)

U nás řešíme jednoduše -...a u holky v mokrých kalhotkách pod plavkama ideální na nachlazení chachrně .

Jakub (Po, 15. 12. 2014 - 20:12)

U nás řešíme jednoduše -...děláte to naprosto perfektně, jen se tak vzdáváte budoucích vnoučat od syna. Ve dne, v noci mít nádobíčko přehřátý, to je příprava na budoucí impotenci. Jen tak dál rodičové. Ať žije puritánství!!!

. (Po, 15. 12. 2014 - 19:12)

No nevím aby se jí nesmáli že má pod plavkama spodní prádlo

Mira (Út, 12. 2. 2019 - 12:02)

Ja nosim boxerkovy plavky a taky se mi zariznou, s tim nic nudelam, staci vylezt z bazenu nebo se zvednout ze zidle

Péťa (Po, 15. 12. 2014 - 16:12)

nebo raději Jednodílné...U nás řešíme jednoduše - buď podprsenka a kalhotky pod plavkama, nebo se koupat v normálním oblečením, jak je venku. Platí pro holku 14 a adekvátně i pro kluka 10. Je to bez problému, oba si zvykli a kluk alespoň nemá problémy s erekci na koupaku. Oba nosí spodní prádlo i pod pyzamem - jsou v jednom pokoji a alespoň se neocumuji.

dfv (Ne, 14. 12. 2014 - 20:12)

koupit dvoudílné plavky s...nebo raději Jednodílné plavky s nohavičkami

jj (Ne, 14. 12. 2014 - 20:12)

Co říkáte na holky, co se...koupit dvoudílné plavky s nohavičkama, nezaříznou se a nevím proč by měla být potrestaná za něco za co nemůže.

jj (Ne, 14. 12. 2014 - 19:12)

dávalo se to za 1světové vojákům aby neměli chut na sex a nestouplo jim péro. souhlasím aby se mladým holkám dával pás cudnosti, časem si na něj zvyknou a je to pro jejich dobro.Nerad bych aby někdo moji dceru někdo znásilnil v parku.

. (Ne, 14. 12. 2014 - 12:12)

Co říkáte na holky, co se jim zařezávají plavky? jak by ste je potrestali nebo naopak nepotrestali. oni plavky se snadno zaříznou jak se přicusnou díky mokrotě k tělu a pak stačí pár pohybů a má je zařízlí i kluk

. (Ne, 14. 12. 2014 - 12:12)

Na intru ho nám dávali do...neznám to je prášek ten brom či tableta?

já mám schizofrenii a beru prášky, někdo říká že tlumí sexualitu ale mně moc ne

gin (Ne, 14. 12. 2014 - 11:12)

co je to brom?Na intru ho nám dávali do čaje, abychom neměli sexuální roupy.

Jana (Ne, 14. 12. 2014 - 11:12)

Naší pubertální slečnu zklidnil až výprask přes pipinu. Nebylo zbytí...

Michal (Ne, 14. 12. 2014 - 09:12)

zař
ízlé kratasky bych...co je to brom?

(Pá, 12. 12. 2014 - 23:12)

zař
ízlé kratasky bych všem dospívajísím holkámvyměnil za kombinézy nebo zmíněné lacláče,
je pravda že jsou víc sexy a pak se nedivme že je pak někdo v parku znásilní, legíny bych taky zrušil páč je to také moc "sexy" klukům bych obden ordinoval brom a holkám pás cudnosti.

. (Čt, 11. 12. 2014 - 20:12)

Souhlasím s Jožinem trestat...Docela myslím učiné trestání té holky i s čípakama. ty dnešní holky nosí ty kratasky zařízlé kde se dá.

tomas (Ne, 7. 12. 2014 - 16:12)

Souhlasím s Jožinem trestat dítě vařečkou je dávno překonané a neúčinné,
Kromě výše vyjmenovaných alternativních trestů u nás fungovalo sundat kalhoty předklon a dostal jsem čípek " Dulcolax čípky " už to pro mě byla potupa se před mamkou vyslíct předklonit se a nechat si dát do zadku čípek pak sundat i triko a chodit nahý mezi kuchyni a obývákem to způsobilo průjem a není zrovna příjemný strávit půl dne na záchodě a bát se vyjít aby jste to stihli se když tak vrátit.
Kamarádce zase dělali to že když došla z venku a byla oblíklá jako Ku..a sebrali jí všechno "nevhodné " oblečení a nechali jí pouze punčocháče, tepláky, trička s dlouhým rukávem a malím výstřihem a třeba s obrázkem kačera donalda, dlouhé laclové kalhoty .Pro 13letou potupa takto vyjít ven :-)

Martas (Pá, 17. 5. 2013 - 20:05)

A potrestali byste děti v nových nováckých seriálech jako třeba "Helena" jak jsou tam ty dvě pubertačky a jeden hodně mladej puberták----líbí se vám víc než v první serii ten ted hraje v Gymplu další novácký seriál- Mimochodem v gyplu bych nějaké děti taky potrestal.
Pro ty co nechápou jako já vím že se ty děti chovaj jak chce scenárista taky nemyslím potretsat herce ale postavu tich dětí!!!!

Reklama

Přidat komentář