Reklama

Milenec a manžel

Buď v klidu, (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)

Asi sis mě s někým speltla...ta pošahaná sprostá ženská si na různejch diskuzích vylejvá vztek, že jí starej zahnul s nějakou Hanou. A protože jsi si dala přezdívku Hanka, už jsi v tom jela.

Hanka (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)

jsi kráva Víš to? Já to...Asi sis mě s někým speltla nejsem Hanka+50.
Čtu to neustále dokola a nějak nechápu o co jde.
Koukala jsem že je tady hodně jmenovkyn.

:D (Čt, 27. 6. 2013 - 19:06)

se dvě krávy (já si to...Je vidět, že jsi dáma, která má vysokou "úroveň". S Tebou se, fakt, měřit nemůžu. Se nedivím, že ti chlap zahejbal. Poznáváš se? Jsi to Ty, blbě kamufluješ.

"13.6.2013 21:33 - Hano 50 +

můžu mít jeden dotaz.Jak...

ty víš jak dlouho jste spolu táhli, od kdy do kdy a nebo jsi už senilní šedesátiletá babka co učurává a nic si nepamatuje? Přišla jsem na to hned když přijel z L. chceš přesné datum? Vždyť to sama nejlíp víš. Prosím tě buď trochu statečná, alespoň teď, můj email znáš, tak se tady neschovávej. A klidně mi tykej jako manželka tvého milence ti to dovoluji.
Jsi trapná a na tohle jsi se tady už jednou ptala. Asi tě to hodně zajímá a nebo jsi na mě žárlila? Že by? To sis myslela, že jsem úplně pitomá. Bože holka, možná že jsem byla naivní, což už teď nejsem, ale pitomá jsem nebyla nikdy. A už toho nech, na schovku si s tebou nechci hrát. M."

27.06.1950 (Čt, 27. 6. 2013 - 12:06)

byla po vykonstruovaném procesu popravena paní Milada Horáková.

zacharias (Pá, 4. 12. 2015 - 20:12)

Jsem hezký muž,svalnatý...jo ty vole, po tobě musí ženský šílet :)))))

Jana (Pá, 4. 12. 2015 - 15:12)

Ivo,
nějaké té puritánky si nevšímej. Já mám také ráda, když se o mně chlapi usiluju. A vůbec není důležité, jestli je to manžel nebo milenec. Také žiju s milým mužem, kterého mám ráda. Nicméně právě náš vztah rozpalujeme nevěrou a já mám velice občasného milence, se kterým se sejdu tak jednou měsíčné. Ale pravdou je, že mému muži pokaždé sdělím, že to jdu udělat. Také to, že to dělávám pár dní před měsíčky, právě pro to, aby si nemusel můj milenec dávat pozor. A po mém návratu domu je můj manžel jak drak. A také si nedává pozor.
Ptáš se, jestli to tomu mému nevadí? Samozřejmě, že mu to vadí. Žárlí a já to mám ráda, ale stejné mi to dovolí. Jako i já toleruju jeho podobné občasné úlety. A skutečně nám to klape. Hygiena, nehygiena.

Správný milenec (Po, 20. 7. 2015 - 11:07)

má mít na hlavě hokejovou helmu a chrániče na zuby!A pak by měl mít velkej kvartýr a sám mít vedle sebe tolerantní partnerku,aby vykopnutou milenku měl kam umístit!

Renata (St, 15. 7. 2015 - 11:07)

Ne nešlo!Manžel nic...Sice nevím,kolik ti je,ale jedno je jasné,že tyto věci se přece neříkají,nikdy a za žádnou cenu.

Renata (St, 15. 7. 2015 - 10:07)

Dřív jsem měla...Tak to je jasné,milenec věděl,že jsi ted volná a že budeš chtít jeho,on se rozvádět evidentně nechtěl.To nešlo manželství zachránit?

no (Ne, 12. 7. 2015 - 11:07)

Jsem hezký muž,svalnatý...inteligentní moc nebudeš, když píšeš jako debil.

Pája (Ne, 12. 7. 2015 - 11:07)

Jsem hezký muž,svalnatý sportovec,inteligentní,příjemný společník,diskrétní,solventní!Pája,tel:605414740
Rád se stanu tvým milencem,užijeme si krásné léto!
https://badoo.com/0163750004/p469443

Rád se stanu mi (So, 11. 7. 2015 - 13:07)

foto: https://badoo.com/cs/0163750004/

Rád se stanu va (Pá, 10. 7. 2015 - 19:07)

Jsem hezký muž,svalnatý sportovec,inteligentní,příjemný společník,diskrétní,solventní!Pája,tel:605414740

30 let (Pá, 10. 7. 2015 - 14:07)

Určitě,ono po 30 ti letech...No tak to je také pravda, nicméně úbytek výkonu po uplynutí "novosti" přijde daleko daleko dříve, nežli za 30 let-)))

Renata (Pá, 10. 7. 2015 - 14:07)

Máš pravdu jen...Určitě,ono po 30 ti letech je to se stejným partnerem stereotyp.

sex (Pá, 10. 7. 2015 - 14:07)

Tak a to jako z jakého...Máš pravdu jen částečně. Hlavně máš pravdu v tom, že část chlapů je polena od přírody a část to zvládá o mnoho lépe. Ale skutečností zůstává, že novost partnerky má neskutečný vliv na mužské libido. Zamilovanost se projevuje nejen zvýšenou něhou, ale i silným zvýšením potence (například zvládne v tomto období více čísel atd.) Takže ano rozdíly jsou v šikovnosti, ale platí i ten velký vliv "novosti". To se na výkonu většiny mužů odráží neskutečně..

Jana (Pá, 10. 7. 2015 - 14:07)

Jen k těm poznámkách o...Tak a to jako z jakého důvodu si to myslíš? To si já nemyslím,pokud je chlap dobrý v sexu,pak to stejné praktikuje jak na své manželce,tak i na té milence.I chlap,který nic moc,tak bude stejný a je jedno,jestli je se ženou,nebo milenkou.Jasně,krom třeba té vášně.

dan (Pá, 10. 7. 2015 - 14:07)

Jen k těm poznámkách o...Ženská se vedle také jinak snaží než doma. To tak je.

milenec vs manž (Pá, 10. 7. 2015 - 13:07)

Jen k těm poznámkách o líných manželech. Většina milenců by po sestěhování dopadla velmi podobně. Chlapi v sexu nejlépe fungují jako milenci, kteří nebydlí u žen, se kterými mají sex. Hodně žen už na toto sladké tajemství přišlo..

Akita (Pá, 10. 7. 2015 - 00:07)

Holky, může být z...mNĚ TO PŘIJDE STUPIDNÍ

Reklama

Přidat komentář