Reklama

Milenec a manžel

Imre (Ne, 5. 6. 2016 - 22:06)

Dnes,když žije půlka párů vedle sebe, to zbytečně hrotíte.
Mimomanželské vztahy jsou spíše pravidlem než vyjímkou a to samé platilo v i dobách minulých.
Spokojená a štastná žena sama zvedne úroveň vztahu.
A pro naivky, kteří z toho dělají fatální věc, když se žena umyje, tak na ní nepoznáte, jestli se někým před hodinou milovala.
Jinak potvrzuji, dělej to tak, aby jsi nikdy partnera nezranila.

ghj (Ne, 5. 6. 2016 - 22:06)

Naopak. Utrpení a...Timto životnim postojem nutiš sebe a tveho manžela žit ve lži a jak ti to praskne můžeš zůstat i sama a ještě schytaš nalepku,k....

Lucka (Ne, 5. 6. 2016 - 14:06)

Naopak. Utrpení a odříkání dělá jen utrpení a odříkání. Milence si najdi a užívej si života. Pak budeš štastná a spokojená a i manžel s tebou bude radši. Jen to dělej tak, aby se to manžel nedozvěděl, Nechceš mu přece ublížit.

P.S. (Čt, 2. 6. 2016 - 18:06)

Evo radši se na to vykašli...Občasná a příležitostná kurva je taky kurva!

Fridolín Famful (Čt, 2. 6. 2016 - 17:06)

Koukám, že odpověď na...Jsou tyto možnosti:a)buď ti manžel rozkope hubu a vyexpeduje tě k tomu tvýmu skokanovi,b)rozkope hubu tobě i tvýmu skokanovi,c)rozkope hubu tobě i skokanovi,příčemž tě zároveň pošlou do hajzlu oba!
Co jiného s dorotou,která si zahrává s city druhých-nakonec jí odkopnou všichni a nebude jí chtít z boží milosti ani cikán!

Jana (Čt, 2. 6. 2016 - 15:06)

Koukám, že odpověď na...Evo radši se na to vykašli nebo si ho nech max.1x za měsíc jinak to nic neřeší pokud miluješ manžela takový únik ze stereotypu tě může stát manželství.

Eva (Po, 30. 5. 2016 - 11:05)

Koukám, že odpověď na mojí otázku ohledně zvládání mít vedle manžela i milence mi asi nikdo nedá. Škoda, mne nejvíce trápí čas a ze začátku i tak trochu výčitky svědomí.

VHDesign (Pá, 27. 5. 2016 - 19:05)

Jinak se svami muzi zit neda,...Já zásadně nepodvádím. Každej kdo podvádí přijde do pekla. Chlapy jsou kurevníci a ženský jsou KURVY !!!

Jako bezproblem (Čt, 26. 5. 2016 - 20:05)

po mnohaletem souziti doporucujeme manzelsky ctyruhelnik. I zidle ma ctyri nohy, pokud ma o jednu mene, uz se na ni neda pohodlne sedet. Fakt supr vyzkouseny model. Ze na to nemate zaludek? Trenujte, to prijde. A vsichni budou v poho. Sudy pocet dobry!

Jisteze (Čt, 26. 5. 2016 - 20:05)

Jste pěkný kurvy !!!Jinak se svami muzi zit neda, kolik z vas se nekurvi? Svuj k svemu chlapce.

Proboha, (Čt, 26. 5. 2016 - 20:05)

A jak dlouho se rozchod da...Prece spousta podvadenych se niceho nedomakne a ziji v blazene nevedomosti, to nevis? Dalsi velke procento vi a neresi. Nekteri trpi, ale nepali mosty, jini podvadi oplatkou a dalsi si vezmou to pozitivni a tvari se jakoby nic. Nebo nekdo veri, ze kazdy podvadeny ci podvadena se rozvadi? Taky jsem byla tak naivni, jako velmi mlada. Ze v tom nejde zit. Jde a zije.

VHDesign (Čt, 26. 5. 2016 - 20:05)

Jste pěkný kurvy !!!

viki (Čt, 26. 5. 2016 - 19:05)

To fakt nemusi, kdyby po...A jak dlouho se rozchod da předstirat? P?šeš jako by se manželsky trojuhelnik dal praktikovat bez problemu.

Ne, (Čt, 26. 5. 2016 - 19:05)

Pokud ti praskne nevěra tak...To fakt nemusi, kdyby po kazde provalene nevere mel nasledovat rozvod, bylo by rozvedenych ne ctyricet pet procent ceskych manzelstvi, ale devadesat devet procent. Leda bys mela na mysli, ze musi z kola ven milenec nebo milenka. Ani to neni pravda. Pokud je tem dvema spolu dobre, rozchod predstiraji, daji pauzu a vrati se k sobe. Nikdo nikoho neohlida dvacetctyri hodin denne. Takova je realita.

viki (Čt, 26. 5. 2016 - 16:05)

Holky, jak zvládáte mít...Pokud ti praskne nevěra tak podle mě jeden mus? z kola ven.

rozchechtaná (Čt, 26. 5. 2016 - 14:05)

Až si přineseš domů...No to jedině že by to chytla od tebe :-D

Eva (Čt, 26. 5. 2016 - 13:05)

Holky, jak zvládáte mít vedle manžela ještě milence? Já dost těžko i když bych se nerada vzdala jednoho, nebo druhého.

Počkej! (Po, 29. 2. 2016 - 13:02)

Ivo,
nějaké té puritánky...Až si přineseš domů nějakýho filckobroučka nebo jinej sajrajt,pak budeš litovat,že sis tu kundu nezašila!

:))) (Čt, 26. 12. 2013 - 17:12)

Ne, jen Pekárek si chce zašukat, tak dělá, že nějaká žena hledá prcálistu. Aby si myslely ostatní, že je to normální :))).

:-))), (Pá, 13. 11. 2020 - 04:11)

:-))) Ne, jen Pekárek si chce zašukat, tak dělá, že nějaká žena hledá prcálistu. Aby si myslely ostatní, že je to normální :))).

Reklama

Přidat komentář